https://gateway.trip.ir/api/

با این روش ها بهترین صندلی هواپیما را انتخاب کنید

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

با این روش ها بهترین صندلی هواپیما را انتخاب کنید

اینکه چگونه یک صندلی مناسب در هواپیما داشته باشیم که در هنگام پرواز آسوده و راحت باشیم نیازمند اطلاعاتی است که در اینجا تریپ به شما خواهد گفت. متاسفانه در برخی از موارد نمیتوان آرامش صد در صدی را تضمین کرد حتی اگر بهترین صندلی هواپیما را نیز در اختیار داشته باشید ممکن است صدای بچه ای که در حال گریه کردن است شما را آزار دهد. این مورد نه تنها در هواپیما بلکه در بیشتر جاها که لازمه آن آرامش و سکوت است ممکن است وجود داشته باشد. اما فارغ از هرگونه مساله جانبی، انتخاب یک صندلی خوب در موارد مختلف مخصوصا اگر در شروع تور گردشگری باشد به شما حس خوبی را منتقل خواهد کرد. اگر قصد سفر با هواپیما را به یک کشور خارجی داشته باشید اهمیت این موضوع صدها برابر بیشتر میشود. ما دوست داریم شما سفر بسیار خوبی را تجربه نمایید بنابراین به اطلاعاتی که تریپ در ادامه به شما خواهد داد توجه نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

افرادی که برای اولین بار است بلیط هواپیما را بدون حضور در یک آژانس هواپیمایی خریداری میکنند باید بدانند که مشخص کردن جای صندلی در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان پذیر نیست مگر در شرایطی که سفر شما خارجی باشد و ایرلاین نیز به شما اجازه چک این check in آنلاین پرواز را بدهد. در این صورت 48 یا 24 ساعت قبل از پرواز میتوانید برای انتخاب صندلی مناسب خود از طریق سایت آن ایرلاین اقدام کنید.

موضوع دیگری که برای خیلی از افراد سوال ایجاد می کند این است که آیا خرید بلیط ارزان هواپیما در نوع صندلی های انتخابی تاثیر گذار است. پاسخ این پرسش را می توان در 2 بخش ارائه کرد. نخست آنکه در هیچ کدام از ایرلاین های داخلی این موضوع مصداق ندارد و در بخش دوم نیز که مربوط به پروازهای خارجی است فقط به نوع صنذلی های انتخابی در چک این آنلاین این اتفاق خواهد افتاد و این مربوط به انتخاب صندلی های نزدیک پنجره است. بنابراین بلیط ارزان هواپیما هیچ تاثیری در کیفیت صندلی یک هواپیما نخواهد داشت و هر همه اشخاصی که بلیط اکونومی خریداری می کنند دارای کیفیت صندلی یکسانی هستند.

کدام صندلی هواپیما جای بیشتری دارد؟

صندلی هایی در هر هواپیما وجود دارد که به آن seat exit گفته می شود و دقیقاً رو به روی درب خروج اضطراری هواپیما هستند. اگر صندلی های یک هواپیما را ایرلاین مربوطه تغییر نداده باشد و جلوی صندلی خروج اضطراری باز باشد، این صندلی ها بیشترین فضای خالی را در روی شما دارند و برای افراد قد بلند و پا دراز مناسب میباشند.اگر به فکر امنیت خود نیز هستید صندلی های عقب هواپیما از امنیت بیشتری برخوردار هستند.

چیدمان صندلی های هر هواپیما به چه صورت است؟

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc