https://gateway.trip.ir/api/

آیا می دانید سوغاتی های روسیه چه چیزهایی هستند؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

آیا می دانید سوغاتی های روسیه چه چیزهایی هستند؟

سوغاتی خریدن از هر کشوری نیازمند دانستن نوع کالاهای معروف و سنتی آن کشور است و روسیه نیز اجناس خاص خوبی برای هدیه و سوغاتی دارد. معمولاً بعد از دریافت ویزای روسیه و خرید بلیط هواپیما به مقصد مسکو و یا سن پترزبورگ، بازدید از جاذبه ها و خوردن غذاهای خوشمزه این کشور، نوبت خرید سوغاتی می رسد. ما در اینجا معروف ترین سوغاتی های کشور روسیه را به شما خواهیم گفت.

سوغاتی های کشور روسیه

بهترین و معروف ترین سوغاتی های روسیه را برای شما در زیر، لیست کرده ایم. به نظر می آید بهترین سوغاتی از لحاظ اندازه و راحتی حمل و نقل، عروسک ماتروشکا و همچنین شال های زیبای این کشور می باشد.

سماور

حتما نام سماور روسی را در همین ایران هم شنیده اید که چقدر معروف است و از زمان های بسیار دور آوازه جهانی داشته است.

عروسک ماتروشکا

نوعی عروسک در این کشور در سایز کوچک تولید می شود که جنس های سرامیکی دارند و با نقش های جالب مورد توجه گردشگران واقع شده است و مورد مناسبی برای سوغاتی می باشد.

جعبه های زیبای نقاشی شده 

جعبه های چوبی رنگی روسیه از دیگر آثار زیبای این کشور برای سوغاتی است.

کهربا

کهربا نوعی جواهر است که به وفور در کاخ های سلطنتی دیده می شود و در بازارهای این کشور نیز برای فروش وجود دارد که می توانید این هدیه ارزشمند را برای افراد خاص سوغاتی دهید.

شال

شال های رنگی در روسیه حتما چشمان شما را خواهد گرفت و سوغاتی بسیار زیبایی است که می توانید در سفر به مسکو و سن پترزبورگ آن را خریداری نمائید.

بخش نظرات
تورهای نوروزی

تورهای نوروزی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc