https://gateway.trip.ir/api/

هرآنچه باید از نمایشگاه فناوری دبی یا جیتکس بدانید

به روز رسانی: 14 آبان ، 1402 اخبار گردشگری

هرآنچه باید از نمایشگاه فناوری دبی یا جیتکس بدانید

نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) از ۲۵ الی ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار خواهد شد. نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) معروف ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا محسوب می شود. این نمایشگاه سالانه، بزرگترین تولید کنندگان فن آوری دنیا را گرد هم جمع می کند. علاوه بر آن نمایشگاه جیتکس دبی فرصتی محسوب می شود که اکثر مدیران ارشد کمپانی های گوناگون و متخصصان این صنعت با یکدیگر دیداری داشته باشند. بعلاوه نمایشگاه هفته فناوری دبی در تلاش است تا تازه ترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات را بشناسد و آنها در قسمت رویداد های جدید ارائه دهد. نمایشگاه جیتکس دبی در امارات متحده عربی بهترین فرصت برای توسعه کسب و کار، شناسایی و دیدار نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش و دریافت نمایندگی محصولات و همینطور کشف فرصت های جدید کسب و کار می باشد. این نکته را ند نظر داشته باشید که این نمایشگاه با نمایشگاه اینفوکام دبی و در یک مکان برگزار خواهد شد.

جیتکس چیست

جیتکس چیست

بخش های مختلف نمایشگاه تکنولوژی دبی ٢٠٢٠

بخش کلود نمایشگاه تکنولوژی دبی ٢٠٢٠

در این بخش از نمایشگاه، توسعه دهندگان روش های ساخت نرم افزارها و سیستم های خدماتی، ارائه دهندگان سیستم های خدماتی، توسعه دهندگان زیرساخت کلود، ارائه دهندگان راه حل های امنیتی کلود، مشاوران، سازندگان سرور، تامین کنندگان ذخیره سازی و شرکت های ساخت سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری غرفه دار بوده و پذیرای بازدیدکنندگانی همچون مدیران اصل، حرفه ای های شرکت های تکنولوژی، متخصصان مدیریت ارتباط با مشتری، معماران شرکت های سرمایه گذاری، مدیران زیرساخت، مدیران شبکه و ذخیره سازی، مهندسان تکنولوژی شبکه و مدیران و تولید کنندگان محصول می باشند.

بخش تکنولوژی مصرف کننده

بازار تکنولوژی مصرف کننده، با سرمایه محصولات نوظهور و ادوات خلق شده از دوره اینترنت و ارتباط، آمادگی کامل را برای شکوفایی دلرد. نمایشگاه جیتکس دبی، نوآوران را با عرضه محصولات جدید و اطلاعیه های مهم، از جای جای دنیا مخصوصا ایران و با بلیط تهران دبی به منطقه آورده و آن ها را شگفت زده خواهد کرد. بخش تکنولوژی مصرف کننده هم نقطه ای پررنگ و مورد توجه رسانه ها بوده است. در این بخش نمایندگانی از دولت، حمل و نقل و لجستیک، خرده فروشی، بهداشت و سلامت، مهمانپذیری، آموزش و شرکت های سخت افزاری حضور دارند. همچنین در بخش تکنولوژی مصرف کننده چاپگرها، تجهیزات چاپ، اسکنرها و تجهیرات آن ها، ترکیبی از چند مونیتور بزرگ کامپیوتر، ویدئو پرژکتور و یا تلویزیون نصب شده بر روی دیوار، پلاسما، سیستم های توزیع انرژی، سیستم های دیسک، ذخیره سازی و پشتیبان گیری، کامپیوترها و تجهیزات آن ها و سیستم های هدف فروش غرفه دار هستند که چاپخانه ها، توزیع کنندگان، خرده فروش ها، مدیران اصلی و مالی، رییس فناوری اطلاعات و مدیران فناوری اطلاعات نیز از این بخش بازدید می کنند.

نمایشگاه امارات دبی در شهریور 1400

نمایشگاه امارات دبی در شهریور 1400

بخش شرکت های نرم افزاری نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی)

در این بخش راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی، راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری، راهکارهای مدیریت محتوای سازمان، نرم افزار منابع انسانی، تکنولوژی هوش تجاری، مدیریت فرآیند تجارت، نرم افزار انبار و لجستیک، نرم افزار راه کاری برای حسابداری و امور مالی و آموزش و مشاوره غرفه دار هستند و بازدیدکنندگانی چون مدیران اصلی و مالی، رییس فناوری اطلاعات، مدیران فناوری اطلاعات، برنامه نویسان، آنالیزگرهای برنامه ریزی منابع سازمانی، مدیران بانک اطلاعات، مشاوران مدیریت ارتباط با مشتری و مهندسین را پذیرایی می کنند.

بخش GolfComms نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی)

در بخش GolfComms نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) ارتباطی قوی بین موقعیت و تجارت خواهید شد. در این بخش به سوی صنعت ارتباطات از راه دور می شوید و با طرفداران کیفیت تکنولوژی ارتباطات از راه دور گفتگو خواهید داشت. در نظر داشته باشید با بازدیدکنندگان تجاری و رسانه های صنعتی در ارتباط باشید تا تاثیر عظیم خود را در منطقه به جا بگذارید. این بخش دارای بازدیدکنندگانی مثل مسئولان و نهادهای نظارتی، مراکز اطلاعاتی، سازندگان زیرساخت ها، ارائه دهندگان راهکار آدرس پروتوکول اینترنتی، ارائه دهندگان خدمات مدیریت، اپراتورها و تولیدکنندگان، راه گزین ها، تاجران نرم افزارهای استفاده از صدا بر روی اینترنت برای برقراری ارتباط و مراکز تماس گیری، VOIP و غرفه داران این بخش مسئولان و نهادهای نظارتی، سیستم های حسابداری، مراکز تماس، مراکز اطلاعاتی، سازندگان زیرساخت ها، ارائه دهندگان راه کار آدرس پروتوکول اینترنتی، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، ارائه دهندگان خدمات مدیریت، سیستم های مدیریتی، تولیدکنندگان، اپراتورها، راه گزین ها، شرکت های ساخت سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری، مشاوران فنی، تجارت نرم افزارهای استفاده از صدا بر روی اینترنت برای برقراری ارتباطف روش و گروهی از تکنولوژی ها برای رساندن صدا و برقراری ارتباط از طریق اینترنت می باشند.

نمایشگاه هفته فناوری دبی

نمایشگاه هفته فناوری دبی

پلت فرم تخصصی تجارت در صنف توزیع کنندگان موبایل

در راستای تکمیل راه کارهای وبسایت gsmExchange.com، قسمت تجاری gsmExchange در سال ٢٠١٠ به منظور ارائه راهکارهای شبکه ای در بزرگترین نمایشگاه های فناوری اطلاعات جهان، افتتاح شد. این بخش تجاری فرصتی را محیا می کند که اعضای تایید شده gsmExchange با شرکت در بخش پلت فرم تخصصی تجارت در صنف توزیع کنندگان موبایل به سود بالا برسند و ترافیک  هدف مرتبط با تجارتشان را بالا ببرند. با حضور در رویدادهای اصلی، پیش بینی شده که این قسمت تجاری بیشتر از ١٠٠٠٠ حرفه ای را در زمینه صنعت توزیع تلفن همراه جذب کند.

بخش پویایی نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی)

اگر این سوال در ذهنتان است که چرا باید چرا باید در بخش موبایل، نرم افزار و محتوای نمایشگاه فناوری اطلاعات دبی حضور داشته باشید، باید بدانید که در این بخش با بیش از ٦٠٠٠ خریدار راهکارهای تلفن های همراه از محورهای کلیدی صنعت فعالانه ارتباط برقرار می کنید و می توانید بخشی از گسترده ترین اجتماع تولیدکنندگان منطقه در مدت ٥ روز باشید. همچنین می توانید آخرین و جدیدترین روش ها را در جلسات اسمارت صنعت موبایل آموزش ببینید و به خدماتی ویژه در هفته تکنولوژی دسترسی مستقیم داشته باشید. غرفه داران این بخش توسعه دهندگان نرم افزار و محتوا، مدیران محتوای نرم افزار، آموزشگاه های بانکی و مالی، تولیدکنندگان قطعه موبایل و تبلت، بازارهای نرم افزاری مجزا، اپراتور شبکه موبایل، نرم افزار تسهیل جابه جایی و استفاده از پول، تولیدکنندگان تلویزیون های هوشمند، سیستم های اجرایی تبلت ها و گوشی های هوشمند و ارائه دهندگان سرویس های با ارزش می باشند که بازارهای نرم افزاری، بانک ها، حمل ونقل، تولیدکنندگان ترکیب کننده، توسعه دهندگان، اماکن داد و ستد و تبادل، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، برندهای مصرفی اصلی جهانی، شرکت های رمزگذاری و امنیتی و شرکت های نرم افزاری نیز از آنها بازدید می کنند.

بخش زیرساخت و امنیت شبکه

بخش زیرساخت و امنیت شبکه نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) بازدیدکنندگانی چون مدیران ارشد و مقامات امنیتی برتر و مدیران فناوری اطلاعات از بخش های خدماتی مثل (آموزشی، بانکی و مالی، دولتی، بهداشت و سلامت، بیمه، نظامی نیروهای مسلح، نفت و گاز، حمل و نقل، شرکت های توزیع فناوری اطلاعات، تولیدکنندگان و تامین کنندگان سخت افزاری و نرم افزاری فناوری اطلاعات) را پذریرا می باشد.

GITEX-Shopper

نمایشگاه های پیش رو در دبی

بخش چاپ سه بعدی نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی)

در بخش چاپ سه بعدی نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) طولانی ترین نمایش زنده چاپ سه بعدی را ببینید و مدیران ارشد منطقه و جهانی را ملاقات کنید. شما می توانید در این یخش ربات تجاری ایجاد کنید و تجارت خود را هم در منطقه و هم در جهان گسترش دهید. در بخش چاپ سه بعدی نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) در جلسات اسمارت شرکت کرده و در حوزه تکنولوژی، روش های صنعت و نوآوری ها مباحثه کنید. این بخش پذیرای بازدیدکنندگان طراح محصول، طراح صنعتی، مهندسین، مدیر تولید، مهندس مکانیک، مدیر ساخت محصول، مدیر برند می باشد. همچنین شرکت کنندگان بخش چاپ سه بعدی نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) تولیدکنندگان چاپ سه بعدی، ارائه دهندگان نرم افزار و ارائه دهندگان راه کارهای اسکن سه بعدی می باشند.

بخش روباتیک نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی)

بخش دیگر این نمایشگاه بخش روباتیک نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) می باشد که مدیران ارشد، روسای لجستیک، فروش و تجارت از بخش های دولتی، نفت و گاز، حمل و نقل و لجستیک، محصولات حاضری و سریع برای مصرف کنندگان، بهداشت و سلامت، بیمارستان ها، تشریفات، و آموزشی خرده فروشی می باشند.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc