https://gateway.trip.ir/api/

بهترین منطقه برای رزرو هتل در استانبول کجاست؟

به روز رسانی: 03 دی ، 1402 آشنایی با هتل ها و اقامتگاه ها

بهترین منطقه برای رزرو هتل در استانبول کجاست؟

پس از رزرو بلیط هواپیما استانبول اگر به دنبال رزرو آنلاین هتل هستید بهتر است از بهترین منطقه برای رزرو هتل در استانبول با خبر باشید. استانبول که در کشور ترکیه قرار دارد سالانه میزبان گردشگران ایرانی بسیاری است که این شهر را برای سفر خود انتخاب کرده اند و با اقامت در هتل های این شهر زیبا قصد تجربه یک سفرخوب را دارند. همانند هر شهری در دنیا، استانبول نیز دارای مناطق مختلفی است که، در هر کدام از این مناطق رزرو هتل خود را انجام دهید معایب و مزایای خود را دارد، ولی در اینجا قصد داریم منطقه ای که بیشترین امتیاز را از گردشگران دریافت کرده است به شما معرفی کنیم تا پس از خرید بلیط لحظه آخری استانبول بتوانید بهترین انتخاب را برای چند شب اقامت در استانبول داشته باشید.

برای اینکه همیشه، موقعیت مکانی یک هتل نسب به مراکز گردشگری آن شهر سنجیده می شود ابتدا شما را با جذاب ترین اماکن گردشگری استانبول آشنا می کنیم و موقعیت آنها را عنوان میکنیم.

جاذبه های گردشگری استانبول

در بخش اروپایی استانبول شاهد مسجد ایاصوفیه خواهید بود که در منطقه سلطان احمد قرار دارد و میتوان گفت در تمام عکس هایی که برای معرفی استانبول وجود دارد این مسجد خودنمایی می کند. همچنین مسجد سلطان احمد و کاخ توپکاپی نیز در نزدیکی آن قرار دارند.

تصویری از استانبول

تنگه بسفر که بر روی آن پل های مختلفی زده شده است و مهمترین آن، پل گالاتا است، استانبول را به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم میکند که این تنگه از مناطق مختلفی همچون کاراکوی و منطقه بشیکتاش عبور می کند. در این تنگه کشتی های تفریحی مختلفی عبور میکنند که بر روی آن ها پذیرایی انجام می شود و احظات خوشی را می توانید بر روی کشتی داشته باشید.

بلیط هواپیما چارتر

میدان تکسیم و خیابان استقلال که در منطقه تکسیم قرار دارند را میتوان جز جدایی نشدنی سفر به استانبول دانست، به طوری که هر بار نام استانبول به گوش شما میخورد تداعی گر نام میدان تکسیم و خیابان منتهی به آن، یعنی خیابان استقلال خواهد بود. در خیابان شب زنده دار استقلال همه چیز برای توریست ها فراهم شده است. کافه ها، رستوران ها و مراکز خرید که ساعت ها وقت خواهد برد تا همه چیز را ببینید.

اگر کنجکاو هستید از استانبول بیشتر بدانید به شما توصیه میکنیم راهنمای سفر به استانبول تریپ را مطالعه نمائید.

بهترین منطقه برای رزرو هتل در استانبول

رزرو هتل خارجی که به صورت آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده تا با آسودگیِ خاطر و در هرجا که هستید به جستجوی هتل مورد نظر خود بپردازید و دغدغه پرداخت ارزی را نداشته باشید، حالا میتوانید فقط تاریخ انتخاب کنید و تمام هتل هایی که در آن تاریخ، جا میدهند را با هم مقایسه کنید و در نهایت رزرو خودتان را انجام بدید.

حالا که متوجه شدید به راحتی میتوانید رزرو هتل مورد نظر خودتان را انجام بدهید و امکان مقایسه هم دارید بهتره یک جای خوب برای اقامت خودتان در نظر بگیرید، فارغ از اینکه ستاره های یک هتل نمایانگر کیفیت آن هتل هستند، موقعیت مکانی نیز تاثیر بسزایی در انتخاب شما خواهد داشت. منطقه تکسیم واطراف خیابان استقلال به عنوان بهترین منطقه استانبول برای رزرو هتل انتخاب شده است ولی نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که این منطقه، منطقه پر رفت و آمد و شلوغی است و اگر شما به دنبال آرامش هستید میتوانید در مناطق دیگر استانبول هتل رزرو کنید و با وسایل نقلیه مانند مترو و تاکسی و تراموا به این بخش برای بازدید مراجعه نمایید، خیایان استقلال خیابانی است که تا دیر وقت مغازه ها باز هستند ولی در جاهای دیگر استانبول معمولا مغازه ها تا 10 شب فقط باز هستند و سکوت خیابان ها را فرا می گیرد. در منطقه تکسیم همه نوع هتلی وجود دارد که می توانید بر اساس نیاز و بودجه خود آنها را به سادگی از تریپ رزرو نمائید.

بهترین بستنی فروشی استانبول کجاست؟

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc