https://gateway.trip.ir/api/

بروز رسانی مقررات سفر به کشور کانادا

به روز رسانی: 05 اردیبهشت ، 1400 بخشنامه ها

بروز رسانی مقررات سفر به کشور کاناداتمدید قوانین قرنطینه در هتل ها برای مسافران هوایی کانادا

دولت کانادا با توجه به گسترش سومین موج همه‌گیری ویروس «کرونا» در این کشور، ضمن محدودیت سفرهای غیرضروری زمینی، قوانین قرنطینه در هتل‌ها برای مسافران سفرهای هوایی را تا تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) تمدید کرد.

بنا بر گفته‌های مقامات کانادایی، همه‌ی مسافرانی که از طریق مرزهای هوایی به کانادا سفر می‌کنند، باید ضمن ارائه‌ی نتیجه منفی تست کرونا که ۷۲ ساعت قبل از پرواز انجام شده است، در بدو ورود به فرودگاه مجدداً آزمایش داده و تا زمان آماده‌شدن جواب تست، با هزینه‌ی شخصی خود به‌مدت ۳ روز در هتل قرنطینه شوند.
در صورت مثبت یا منفی‌بودن جواب آزمایش مسافران دو حالت زیر برقرار است:

1. در صورت منفی‌بودن جواب آزمایش: اگر جواب آزمایش مسافران منفی باشد، آن‌ها می‌توانند هتل محل اقامت خود را ترک کرده و باقی مدت‌زمان قرنطینه‌ی ۱۴ روزه‌ی خود را در مکانی که مدنظر دارند، سپری کنند.
لازم به ذکر است، اگر مسافران مکان مناسبی برای سپری‌کردن دوران قرنطینه نداشته باشند، باید قرنطینه‌ی خود را در هتل به پایان برسانند.

2. در صورت مثبت‌بودن جواب آزمایش: اگر جواب آزمایش مسافران مثبت باشد، آن‌ها حق خروج از هتل را نداشته و باید از زمان دریافت نتیجه تست به‌مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند. همچنین، مسافران در روز هشتم قرنطینه، باید مجدداً آزمایش داده و تا زمان اعلام نتیجه آزمایش در قرنطینه بمانند.

لازم به ذکر است، مرزهای هوایی این کشور تنها بر روی شهروندان و ساکنین دائم آن باز بوده و از 
سفرهای غیرضروری زمینی مسافران میان کشورهای کانادا و ایالت متحده‌ی آمریکا نیز تا تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) جلوگیری خواهد شد.
همکاران گرامی،
با توجه به تغییر شرایط ورود به کانادا از شروع تاریخ 22 فبریه، میبایست قوانین ورود را مجدد بررسی کرده و برای سفر مسافر خود آماده نمایید.

خلاصه شرایط ورود به کانادا:

قبل سفر:

تست PCR منفی برای 72 ساعت قبل پرواز
ثبت نام در نرم افزار ArriveCAN
رزرو 3 شب هتل در اولین ورود به کانادا در اقامتگاه های مورد تایید – travel.gc.ca

به محض ورود به کانادا:

انجام تست ملوکولی کرونا در فرودگاه
رفتن به هتل توسط سرویس تردد هتل
جواب تست – در صورت منفی بودن مجاز به انجام پرواز ادامه مسیر

 

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ