https://gateway.trip.ir/api/

اُپارک مهیج ترین تفریح تهران

به روز رسانی: 27 آبان ، 1399 جاذبه های گردشگری

اُپارک مهیج ترین تفریح تهران

شهر تهران انواع مجموعه های سرگرمی و هیجان دارد اما اُپارک مهیج ترین تفریح تهران است. این پارک آبی برای تمام سنین مسیرهای آبی مختلفی طراحی کرده است. می توانید یک روز متفاوت و پرنشاط را غرق بازی و لذت باشید.

اُپارک کجاست؟

وقتی به اُپارک می روید، پارک های آبی دیگری که رفته اید، فراموش کنید. اول از همه شما با بزرگ‌ترین سرسره آبی سرپوشیده خاورمیانه روبرو می شوید. پس خیالتان راحت باشد سهم لذت و تفریح شما سرجایش است. دوم اینکه بر اساس هیجان خود مسیر آبی انتخاب کنید. انتخاب های شما زیاد است، فکر کنید کدام گزینه برای شما جذاب تر است. آرامش و ریلکس بودن را دوست دارید یا یک ماجراجویی پر از آدرنالین. در اُپارک برای هر سلیقه ای و با هر سن و سالی، فضا و امکانات لازم وجود دارد.  شما می توانید با بلندترین سرسره سقوط آزاد پر هیجان ترین پرتاب زندگی تان را تجربه کنید یا اینکه در مسیری جذاب مسابقه بدهید. سوم اینکه شما فرصت دارید با دوستان یا همراهان به اُپارک بروید و خاطره جذاب بسازید. این مجموعه از سال 96 با حضور وزیر ورزش و جوانان با ظرفیت 3 هزار نفر فعالیت خود را آغاز کرده است.

عکس اوپارکتصویر اوپارک

ویژگی های اُپارک تهران

اُپارک همه استانداردهای حرفه ای پارک آبی را دارد. شما در استفاده از تجهیزات ایمن هستید چون طراحی و نصب سرسره‌ها توسط شرکت وایت واتر کانادا از برترین برندهای آبی دنیا انجام شده است. همچنین نیروهای غرق نجات در تمام استخرها حامی شما هستند. بیشتر کسانی که به مجموعه های آبی می روند نگران سالم بودن آب هستند. اُپارک دارای سیستم هوشمند میکروب زدایی آب و تصفیه قوی است تا مشتریان از شفافیت و سلامت آن اطمینان خاطر داشته باشند. همچنین برای رعایت بهداشت آب اُپارک دارای آزمایشگاه کنترل کیفیت نیز هست.

امکانات مجموعه اوپارک

اوپارک دارای 19 سرسره، جکوزی، رود خروشان، استخر موج و سایر امکانات تفریحی و رفاهی است. با آنها آشنا شوید:

سرسره ابر شیب
اگر عاشق سرعت و هیجان بالا هستید از سرسره ابرشیب استفاده کنید. به خاطر شیب تند و زمان کوتاه سقوط به شما  لذت پرتاب از ارتفاع می دهد.

سرسره آکوالوپ
فرصت آدرنالین بازی را از دست ندهید. آکوالوپ سقوط آزاد با سرعت ۵۴ کیلومتر همراه با چرخش های 360 درجه است. شما بین زمین و هوا در پروازید. به خاطر شدت هیجان بالای سرسره آکوالوپ برای افرادی که سابقه بیماری قلبی دارید، مناسب نیست.

اَبیس اوپارک

اگر با جمع دوستان یا خانواده هستید، ابیس یک گزینه عالی است. شما سوار بر  بزرگترین سرسره‌‌ مجموعه هستید. جذابیت این سرسره چرخش در طول مسیر از ارتفاع 18 متری و پرتاب نهایی و سریع در انتهای کار است.

رالی شیب اُپارک

اگر طرفدار چالش و مسابقه گروهی هستید، رالی 6 نفره را با نشاط و لذت تجربه کنید. شما در بزرگترین راید رالی خاورمیانه رقابت می کنید.

امکانات اوپارکامکانات مجموعه اوپارک متنوع است.

سرسره های  اوپیچ
سرسره اوپیچ نیز یکی از بهترین سرسره های روباز موجود در مجموعه اوپارک تهران به شمار می آید، این سرسره حدود 20 متر ارتفاع دارد و شما می توانید به هنگام سر خوردن از مسیرهای مارپیچ، تمامی بخش های اوپارک را نیز تماشا کنید.
سرسره های اورنگ
برای شما که بازیهای مفرح و بی دردسر دوست دارید، سرسره های اورنگ گزینه اول است. اورنگ به صورت روباز و بسته است. سرسره‌ی رنگین کمانی اورنگ لذت محض رها شدن در مسیر مارپیچ و غیرقابل پیش بینی است. قرار نیست کاری کنید! جریان آب شما را پیش می برد.
سرسره بومرنگ
اگر با دوستانتان هستید، سرسره بومرنگ را فراموش نکنید. شما می توانید در چند گروه 3 نفره لذت جمعی و هیجان آب بازی را تجربه کنید.
سرسره گردالوپ اُپارک
اگر فکر می کنید به اندازه کافی سرسره بازی نکرده اید، نوبت سرسره گوادلوپ است. شما در طولانی ترین سرسره تونلی خاورمیانه هستید.

هیجان انگیزترین های گردشگری را بشناسید:

هیجان انگیزترین شهرهای دنیا کدامند؟

هیجان انگیزترین سیرک ها در جهان

امکانات آبی اوپارک تهران

جکوزی
همیشه وسط آب بازی و شنا، جکوزی بهترین تفریح و استراحت است. به ویژه اگر با جمع دوستان و خانواده لذت بیشتری خواهید برد.

رودخانه خروشان
شک نکنید یکی از بخش های مهیج اوپارک رودخانه خروشان است. انتخاب اول خیلی از مهمانان این رودخانه ناآرام است. لذت شنا کردن و و موج سواری را همزمان ببرید.

استخر موج

استخر موج اُپارک تنها استخر سونامی استانداردی است که موج‌هایی به ارتفاع بیش از ۱٫5 متر را ایجاد می‌کند. شما در محیطی شبیه دریای خروشان قرار دارید.


امکانات کودکان اُپارک 

جزیره الوپیا
اگر فرزند یا همراه زیر 16 سال دارید، جزیره الوپیا با یک دنیا وسایل بازی در انتظار است.

سرسره گوگولیا
برای خردسالان زیر 6 سال هم سرسره گوگولیا در نظر گرفته شده است. فرزند یا همراه خردسال شما در محیطی کاملا امن و بی خطر برای آب بازی قرار دارد. شیب ملایم و ارفاع کم امکان همراهی والدین با کودکان را فراهم می کند.

اُپارک کودکانامکانات کودکان اُپارک 

خدمات پارک آبی اُپارک

خدمات ماساژ

خدمات مربوط به پارکینگ

میز فوتبال دستی

تیم عکاسی اوپارک

امکان برگزاری جشن تولد

لاکر رایگان نگهداری وسایل شخصی

ممنوعیت های اوپاک تهران

به منظور حفظ محیطی ایمن و امن مجموعه اوپارک قوانین و مقرراتی برای رفاه مشتریان در نظر گرفته است:

استفاده از مایو در این مجموعه الزامی است.
برخی از سرسره ها مناسب کودکان نبوده و استفاده از آن ها برای افراد زیر 16 سال ممنوع می باشد.
از ورود افرادی که مشروبات الکلی، مواد مخدر مصرف کرده اند، جلوگیری می شود.
ورود کودکان زیر 12 سال بدون حضور همراه ممنوع می باشد.
ورود گوشی موبایل و هر گونه وسیله عکاسی یا فیلم برداری به داخل مجموعه ممنوع است.
مدیریت پارک آبی می تواند با افرادی که قوانین را نادیده می گیرند برخورد کند.
به همراه داشتن هرگونه خوراکی در داخل محوطه اوپارک ممنوع است.
استفاده از کلاه برای افراد با موهای بلند الزامی می باشد.

امکانات رفاهی اُپارک

نمازخانه، اتاق مادر و کودک، دوش، رختکن، سرویس بهداشتی، کمک‌های اولیه، خروج اضطراری از امکانات رفاهی مجموعه  است. همچنین یک فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی نیز برای رفاه حال مشتریان دایر می باشد. در صورت نیاز به هر نوع وسیله شنا می توانید از این محل تهیه کنید. اگر از سایر نقاط ایران برای بازدید از این مجموعه راهی هستید رزرو بلیط هواپیما را در اولویت قرار دهید.

نگران خوراکی نباشید. انواع رستوران، کافی‌شاپ، آب‌میوه و بستنی، فود کورت، ساندویچ و سالاد بار در مجموعه آماده پذیرایی از مهمانان است. شما می توانید در کنار همراهان از وعده های غذایی و میان وعده لذت ببرید.

قیمت غذاهای اُپارک رستوران اوپارک

سانس های مجموعه اُپارک

سانس بانوان پارک آبی اُپارک تهران: شنبه و دوشنبه، از ساعت ۹ تا ۲۲. چهارشنبه و پنجشنبه، از ساعت ۸ تا ۱۵:۳۰.

سانس آقایان پارک آبی اُپارک تهران: یکشنبه و سه‌شنبه، از ساعت ۹ تا ۲۲. چهارشنبه و پنجشنبه، از ساعت ۱۷ تا ۲۴. جمعه، از ساعت ۱۰ تا ۲۳.

ساعت کاری مجموعه‌ی پارک آبی اوپارک در فصل تابستان از ساعت 9 صبح الی 22 شب و در فصول دیگر از ساعت 9 صبح تا 21 شب برای عموم باز است.

قیمت بلیط اوپارک

بلیط های این مجموعه شامل بزرگسالان و خردسالان است. برای اطلاع از قیمت بلیط اُپارک باید به سایت مجموعه مراجعه کنید. اگر کودک همراه شما قد زیر 120 دارد، در رده نونهال محسوب می شوند و مشمول بلیط ارزانتری است. 

دسترسی پارک آبی اُپارک

شما از طریق بزرگراه آزادگان، به راحتی به این مجموعه دسترسی دارید. در صورت استفاده از مترو می توانید در ایستگاه چیتگر یا ایران خودرو پیاده شوید. اگر از شهرهای دیگر ایران بلیط هواپیما تهران خریداری کرده اید، این مجموعه به فرودگاه مهرآباد نزدیک است.

سوالات متداول

مهیج ترین قسمت اوپارک کدام است؟

سرسره ابیس، سرسره ابر شیب و سرسره گوادلوپ.

آیا ورود کودکان به اُپارک آزاد است؟

بله. جزیره الوپیا و سرسره گوگولیا مخصوص کودکان طراحی شده است. ورود کودکان زیر 12 سال فقط با همراه ممکن است.

آدرس اوپارک

تهران، اتوبان کرج، بعد از بزرگراه آزادگان، بلوار کوهک، انتهای خیابان شمیم، مجموعه تفریحی اوپارک

ایا امکان رزرو اینترنتی اُپارک هست؟

بله شما می توانید از طریق سایت opark.ir بلیط اوپارک را تهیه نمایید. در صورت تهیه بلیط اینترنتی اُپارک از تخفیف برخوردار خواهید شد.

از چه سایتهایی می توان تخفیف بلیط اُپارک گرفت؟

از سایت تخفیفان و اُپارک می توانید تخفیف دریافت کنید.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc