https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی کارون

Karun

کارون
کارون

هواپیمایی کارون

هواپیمایی کارون
شرکت هواپیمایی نفت، قدیمی ترین ایرلاین ایرانی است که در آغاز با هدف پشتیبانی و تسهیل عملیات اکتشاف، استخراج و توسعه عملیاتی در مناطق نفت خیز ایران، مشغول به کار شد. اين شركت درسال 1395 نیز جهت ارائه خدمات مطلوب تر نام خود را به شركت هواپيمايی كارون تغيير داد.
این شرکت دارای یازده فروند هواپیما می باشد که نام گذاری هریک از هواپیماها به یک اسم خاص است: 4 فروند هواپیمای فوکر ۵۰ به نام های گاز (EP-GAS)، نفت (EP-OIL)، نفت (EP-NFT)، پتروشیمی (EP-PET) و خارک (EP-NFK) هریک با ظرفیت 50 مسافر و 4 فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ به نام های مسجدسلیمان (EP-MIS)، شوش (EP-SUS)، اهواز (EP-AWZ) و اوپیک (EP-OPI) هر یک با ظرفیت 100 مسافر. در سال های اخیر نیز یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷–۳۰۰ اجاره ای به ناوگان شرکت هواپیمایی نفت اضافه شده است.
در حال حاضر شرکت هواپیمایی کارون، در هفته حدود 190 پرواز را از دو مبدا تهران و اهواز به سایر نقاط کشور به انجام می رساند. از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین عبارتند از: ارمنستان (ایروان، فرودگاه بین المللی زوارتنوتس) و امارات متحده عربی (دبی، فرودگاه بین المللی دبی).

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc