https://gateway.trip.ir/api/

تور آلانیا تابستان

تورها
در حال بارگذاری...

تور آلانیا تابستان

تور آلانیا تابستان 1403☀️

تور آلانیا تابستان | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور آلانیا لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور آلانیا تابستان تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور آلانیا تابستان به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل آلانیا تابستان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور آلانیا تابستان تریپ

  • تور آلانیا تابستان لحظه آخری
  • تور آلانیا تابستان

قیمت تور آلانیا تابستان چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور آلانیا تابستان نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور آلانیا تابستان دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور آلانیا تابستان را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور آلانیا با قیمت تور آلانیا بسیار متفاوت است. چرا که شما در آلانیا باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در آلانیا می توانید به تعداد روزهای دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور آلانیا تابستان موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور زمینی آلانیا تابستان با اتوبوس و قطار

تور زمینی آلانیا تابستان با اتوبوس قطار برگزار می شود. اما متفاوت بودن سفر شما با تور زمینی آلانیا تابستان به شهر مقصد و نحوه سفر بستگی دارد. مثلا اگر بخواهید تور آلانیا تابستان با قطار را رزرو کنید، قطار از تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به سمت وان حرکت می کند. این قطار به ترتیب از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) عبور و در نهایت به کاپی کوی و سپس به وان خواهد رفت. برای رفتن به دیگر شهرهای آلانیا تابستان نیز با همین قطار به وان رفته و از آنجا راهی دیگر شهرهای آلانیا تابستان می شوید.
در حالت دیگر اگر قصد خرید یا رزرو تور آلانیا تابستان با اتوبوس دارید، نحوه برگزاری آن ها برای هرکدام از شهرها با یکدیگر فرق می کند. مثلا تور زمینی آلانیا اغلب در فصل تابستان و تور زمینی آلانیا نیز در طول سال برگزار می شوند.

تور لحظه آخری آلانیا تابستان

در برخی ماه های سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به آلانیا تابستان توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور آلانیا تابستان لحظه آخری یا تور دقیقه نودی آلانیا تابستان با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری آلانیا تابستان را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور آلانیا تابستان دقیقه 90 یا تور لحظه آخری آلانیا تابستان، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور آلانیا در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور آلانیا تابستان آلانیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف های زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل های لوکس آلانیا در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به آلانیا برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری آلانیا تابستان از نظر امکانات با تورهای معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور آلانیا تابستان ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری آلانیا تابستان را به عنوان ارزانترین تور آلانیا تابستان می توان خرید؟

همیشه نمی توان تورهای لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور آلانیا تابستان دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری آلانیا تابستان ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور آلانیا تابستان از آن یاد  کرد.

تور ارزان آلانیا تابستان ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور آلانیا تابستان ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی آلانیا تابستان و تور لحظه آخری آلانیا تابستان برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور آلانیا تابستان از تمام نقاط ایران

تور آلانیا تابستان از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور آلانیا تابستان به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور آلانیا تابستان تریپ که مجری مستقیم تور آلانیا تابستان است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور آلانیا تابستان

برای آگاهی از خبرهای تور آلانیا تابستان می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور آلانیا تابستان دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور آلانیا تابستان همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

سوالات متداول

قیمت تور آلانیا چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تورهای آلانیا تریپ بر اساس مدت زمان تور، نوع هتل و کیفیت آن، خدمات پکیج تور و ایرلاین مورد نظر، تعیین می‌شود. پس اگر می خواهید سفری برنامه ریزی شده و بر اساس بودجه خود داشته باشید، قبل از سفر در مورد زمان تور، نوع هتل انتخابی، پکیج تور آلانیا  و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می کنید برنامه ریزی کرده تا سفری طبق بودجه و قیمت مورد نظرتان داشته باشید.

روش رزرو و خرید تورهای آلانیا تریپ چیست؟

برای رزرو و خریداری تورها به چند روش زیر می‌توانید اقدام کنید:
روش اول: به وبسایت تریپ مراجعه کنید و تور خود را به همراه تاریخ مد نظر، به صورت آنلاین رزرو یا خریداری نمایید.
روش دوم: شما می‌توانید از طریق تماس با آژانس تریپ و راهنمایی کارشناسان، خرید تور آلانیا خود را انجام دهید.
روش سوم: شما به صورت حضوری نیز می‌توانید به آژانس تریپ مراجعه و خرید خود را انجام دهید.
 فراموش نکنید که شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارزان ترین تورهای آلانیا را چطور پیدا کنم؟

شما می‌توانید در سایت تریپ بر اساس گزینه کمترین قیمت در منو، از هزینه تور آلانیا خود مطلع شوید. به این ترتیب که پس از انتخاب تور، برای مشاهده لیست تورها روی گزینه کمترین قیمت تور کلیک نمایید تا ابتدا ارزان ترین تور های آلانیا تریپ برای شما نمایش داده شوند.

تورهای آلانیا تریپ چه مزایایی دارند؟

با خرید تور آلانیا از تریپ به شما مزایایی تعلق می‌گیرد. فرایند رزرو هتل، تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی توسط تریپ انجام می‌شود. با توجه به پکیج تور انتخابی شما، امکانات دیگر مانند راهنمای فارسی، ترانسفر فرودگاهی و گردش شهری توسط ما تامین خواهد شد. تنوع و تفاوت قیمت تورهای آلانیا تریپ، به شما حق انتخاب خواهد داد.

خرید تورهای آلانیا چه مدارکی لازم دارد؟

گذرنامه شما با اعتبار حداقل 6 ماه و در صورت نیاز، ویزای کشور مربوطه از مدارک اصلی می باشد. برای اطلاع از سایر موارد با سایت تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc