https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما هامبورگ به تهران

تغییرات قیمت بلیط هواپیما هامبورگ به تهران

بلیط هواپیما هامبورگ تهران

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان و سومین بندر تجاری مهم اروپا است. موقعیت تجاری و گردشگری هامبورگ باعث شده تا بسیاری از هم‌وطنان ما به این بندر سفر کنند. از طرفی، به‌خاطر دانشگاه‌ها و رفاه اجتماعی و اقتصادی هامبورگ، طیف وسیعی از ایرانیان در این شهر ساکن هستند. بنابراین، همه‌ساله تعداد زیادی از گردشگران، تاجران و ساکنان آلمان برای بازگشت به ایران، به بلیط هامبورگ تهران نیاز دارند. ازاین‌رو، بلیط‌های این مسیر هوایی توسط ایرلاین‌های متعددی به مسافران ارائه شده‌اند. سامانه جامع پروازهای تریپ نیز با همکاری شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط هواپیما هامبورگ تهران را به‌صورت مستقیم و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است.


تریپ
قیمت بلیط هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر ایرلاین‌ها بر اساس کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر تعیین می‌شود. یکی از اصلی‌ترین عوامل مؤثر بر نرخ بلیط‌های این مسیر، کلاس پروازی است. بنابراین، درصورتی‌که شما کلاس بیزینس را برای بازگشت به کشور انتخاب کنید، باید هزینه بیشتری را بپردازید. از طرفی، در تابستان‌ها که مدارس آلمان تعطیل هستند، بسیاری از هم‌وطنان ساکن این کشور، به‌همراه خانواده‌شان به ایران سفر می‌کنند. در چنین مواقعی به دلیل افزایش تقاضا، قیمت بلیط‌ها نیز بالاتر می‌رود. بااین‌حال، سامانه تریپ پرواز هامبورگ به تهران امروز و سایر روزهای هفته را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهد تا خیالتان بابت نرخ بلیط راحت باشد.
فاصله هوایی بین این دو شهر ۳۷۶۴ کیلومتر است و پرواز هامبورگ به تهران مستقیم، این مسیر را در حدود ۶ ساعت طی می‌کند. بااین‌حال، همهٔ پروازهای این مسیر مستقیم نیستند؛ بنابراین، شما باید مدت‌زمان توقف را نیز به طول سفر خود اضافه کنید. همچنین، پروازهای مستقیم این مسیر از مبدأ فرودگاه هامبورگ (HAM) به مقصد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران (IKA) انجام می‌شوند. بار مجاز پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر نیز یک چمدان ۳۰ کیلویی در قسمت بار و یک ساک ۷ کیلویی در قسمت کابین است.
دانشجویان و ساکنان ایرانی هامبورگ، برای اینکه بتوانند دوباره به آلمان بازگردند، به بلیط هواپیما هامبورگ برای برگشت نیاز دارند. به همین منظور، امکان خرید بلیط هواپیما هامبورگ تهران رفت و برگشت در همین صفحه از تریپ برای شما فراهم شده است. برای رزرو پرواز دوطرفهٔ این مسیر، پیش از جستجوی بلیط هامبورگ به تهران، از بالای باکس «تاریخ سفر»، گزینه «رفت و برگشت» را روشن کنید.
در بعضی از روزهای سال، پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر تا لحظات آخر تکمیل نمی‌شود. درصورتی‌که بلیط‌های این پرواز به‌صورت چارتری ارائه شده باشند، نرخ کمتری پیدا می‌کنند تا هیچ‌کدام از صندلی‌های هواپیما خالی نمانند. قیمت ارزان‌تر پروازهای هامبورگ تهران چارتری باعث شده است تا این پروازها نزد ایرانیان ساکن آلمان محبوبیت زیادی داشته باشند. سامانه تریپ نیز برای پاسخگویی نیاز هم‌وطنان، انواع بلیط‌های لحظه آخری این مسیر را در دسترس شما قرار داده است. برای مشاهده بلیط هواپیما هامبورگ تهران لحظه آخری، پس از جستجوی پرواز، از باکس «نوع بلیط» در سمت راست صفحه، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.
در مسیر هوایی هامبورگ به تهران، صرفاً پروازهای ایرلاین‌های ایرانی و آلمانی به‌صورت مستقیم انجام می‌شوند. بنابراین، شما می‌توانید با پرواز مستقیم هامبورگ به تهران ایران ایر بدون توقف این مسیر هوایی را طی کنید. بااین‌حال، پروازهای ایرلاین‌های سایر کشورها، ابتدا در کشوری که ایرلاین در آن مستقر است، فرود می‌آیند. برای مثال، پرواز مستقیم هامبورگ تهران پگاسوس به مسافران ارائه نمی‌شود؛ چراکه پگاسوس یک ایرلاین ترکیه‌ای است و پروازهای آن ابتدا در فرودگاه استانبول به زمین می‌نشینند و پس از توقفی چندساعته، به‌سمت تهران پرواز می‌کنند. این مسئله دربارهٔ شرکت‌های هواپیمایی قطر ایرویز، فلای دبی، ترکیش ایرلاینز، آنادولو جت و... نیز صادق است.
طبیعتاً به‌هردلیلی که شما در آلمان حضور داشته باشید، صرفاً با خرید بلیط هامبورگ به تهران می‌توانید فاصله بین این دو شهر را طی کنید. به همین منظور، سامانه تریپ با تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی همکاری کرده است تا بهترین قیمت بلیط هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر شرکت‌های هواپیمایی را به شما ارائه دهد. برای رزرو بلیط هواپیما تهران از هر شهری، می‌توانید از ابزار جستجوی ارائه‌شده در همین صفحه استفاده کرده و فقط شهر مبدا را تغییر دهید.
گاهی در برنامه سفر افرادی که بلیط هواپیما هامبورگ تهران را خریداری کرده‌اند، تغییراتی ایجاد می‌شود. بنابراین، این مسافران نیاز دارند که بلیط خود را به‌راحتی از داخل هامبورگ کنسل کنند. ازآنجایی‌که سامانه تریپ از استرداد آنلاین وجه بر اساس قوانین کنسلی پشتیبانی کرده است، شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر را لغو کنید. جریمهٔ این کنسلی نیز بر اساس روزهای باقی‌مانده تا زمان پرواز شما تعیین خواهد شد. بااین‌حال، به این نکته توجه داشته باشید که صرفاً امکان لغو بلیط هامبورگ به تهران سیستمی وجود دارد و شما نمی‌توانید پروازهای چارتری خود را کنسل کنید.
در مواقعی که همه یا بخشی از صندلی‌های پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر ایرلاین‌ها توسط یک شرکت چارترکننده اجاره می‌شوند، بلیط‌های این صندلی‌ها نسبت به پروازهای سیستمی، با قیمت کمتری به فروش می‌رسند. ازاین‌رو، بلیط‌های چارتری فرصت مناسبی را برای بازگشت به کشور، با هزینه‌ای کمتر، فراهم می‌کنند. همکاری‌های گسترده تریپ با شرکت‌های هواپیمایی نیز به ما اجازه می‌دهد تا بلیط هواپیما هامبورگ تهران چارتری را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار شما بگذاریم. برای مشاهده چنین پروازهایی، می‌توانید از گزینه «چارتری» در کادر «نوع بلیط» استفاده کنید.
اگر به دنبال ارزانترین پرواز هامبورگ تهران هستید، طبیعتا باید ایرلاینی ایرانی را انتخاب کنید؛ هرچند قیمت بلیط ایران ایر از هامبورگ به تهران نیز براساس عوامل گوناگونی تعیین می‌شود. شناخت این عوامل به شما کمک خواهد کرد تا با ارزان‌ترین بلیط‌های موجود به ایران سفر کنید. در ابتدا، به کلاس پروازی توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ چراکه کلاس اکونومی نسبت به بیزینس ارزان‌تر است. همچنین، درصورتی‌که فصل‌های کم‌تردد را برای سفر خود انتخاب کنید، می‌توانید به بلیط هواپیما هامبورگ تهران با نرخ کمتری دسترسی داشته باشید. در نهایت، پروازهای چارتری و لحظه‌ آخری را از یاد نبرید. این پروازها همیشه توسط سامانه تریپ به شما ارائه می‌شوند. در ضمن، پس از جستجوی پروازها، با انتخاب فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین»، مناسب‌ترین قیمت بلیط هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر شرکت‌های هواپیمایی را در بالای لیست مشاهده خواهید کرد.
ایرلاین‌های متعددی از سراسر دنیا، بلیط هامبورگ به تهران را به مسافران ارائه می‌دهند. هرکدام از این شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌های متفاوتی را برای پروازهایشان در نظر می‌گیرند. بنابراین، شما باید پرواز هامبورگ تهران ایران ایر و سایر ایرلاین‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا به بهترین نرخ بلیط‌های این مسیر هوایی دسترسی داشته باشید. برای مقایسه این پروازها، از ابزار جستجوی همین صفحه، تقویم قیمتی و فیلترهای مرتب‌سازی استفاده کنید.
فاصله هامبورگ تهران از مسیر هوایی ۳۷۶۴ کیلومتر است و پروازهای مستقیم این مسیر حدود ۶ ساعت طول می‌کشند. بااین‌وجود، پروازهایی که در یک کشور دیگر توقف دارند، طولانی‌تر هستند؛ به‌طوری که کل مدت‌زمان سفر شما می‌تواند بین ۸ تا ۱۲ ساعت باشد.
ساعت پرواز ایران ایر از هامبورگ به تهران معمولا ۷ صبح است و این پروازها دو بار در هفته، در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می‌شوند. بااین‌حال، شرکت‌های هواپیمایی مختلف خارجی نیز بلیط هواپیما هامبورگ به تهران را در روزها و ساعت‌های گوناگون هفته برنامه‌ریزی کرده‌اند. برای اطلاع از ساعت پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر شرکت‌های هواپیمایی، از ابزار جستجوی همین صفحه و فیلتر مرتب‌سازی «زودترین» استفاده کنید.
سال‌هاست که در کشور آلمان، امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما فراهم شده است. بااین‌حال، بسیاری از هم‌وطنانی که در این کشور حضور دارند، ترجیح می‌دهند که از یک سامانه جامع پروازی ایرانی بلیط‌های خود را خریداری کنند. به همین خاطر، سامانه تریپ امکان خرید بلیط هواپیما هامبورگ به تهران را به‌صورت آنلاین از سراسر جهان فراهم کرده است. ازاین‌طریق، شما می‌توانید پرواز مورد نظر خود را بدون نیاز به کارت‌های اعتباری بین‌المللی، با پرداخت ریالی خریداری کنید.
سامانه جامع پروازهای تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط هواپیما هامبورگ تهران، امکان خرید بدون واسطهٔ پروازهای این مسیر را به‌صورت آنلاین و با پرداخت ریالی برای شما فراهم کرده است. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید از داخل ایران یا آلمان، به انواع پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری دسترسی داشته باشید. همکاری‌های گسترده تریپ با شرکت‌های هواپیمایی سراسر دنیا و برخورداری از فناوری برتر این حوزه، به ما اجازه می‌دهد تا پرواز هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر ایرلاین‌ها را با نرخ رقابتی به شما ارائه دهیم.
به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید ازطریق سامانه تریپ یا از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی آن، بدون محدودیت جغرافیایی یا زمانی، نرخ انواع بلیط هامبورگ به تهران را با یکدیگر مقایسه کنید. برای خرید بلیط هواپیما باید ابتدا مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود را در ابزار جستجو وارد کرده و از فیلترهای ارائه‌شده برای بررسی دقیق پروازهای موجود استفاده کنید. باکس «تقویم قیمتی» نیز بهترین قیمت بلیط هامبورگ به تهران ایران ایر و سایر شرکت‌های هواپیمایی خارجی و داخلی را در روزهای مختلف هفته به شما نمایش می‌دهد. در نهایت، پس از انتخاب بلیط متناسب با برنامه سفر خود، بر روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کرده و با ارائه اطلاعات مسافران، پرواز مورد نظر را رزرو کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط هامبورگ به تهران

پرواز هامبورگ به تهران چه روزهایی است؟

بلیط هامبورگ به تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی مختلف در روزها و ساعت‌های گوناگون هفته برنامه‌ریزی می‌شود. 

روزهای پرواز ایران ایر از هامبورگ به تهران چه زمانی است؟

پرواز ایران ایر از هامبورگ به تهران در ساعت ۷:۲۰ دقیقه صبح روزهای دوشنبه و جمعه برنامه‌ریزی شده است.

نرخ جریمه اضافه بار در پرواز هامبورگ تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

نرخ استاندارد جریمه اضافه بار 1 درصد از قیمت بلیط هواپیماست.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc