https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما مسکو به تهران

تغییرات قیمت بلیط هواپیما مسکو به تهران

بلیط هواپیما مسکو تهران

مسکو یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است که با معماری تزاری، کلیساهای باشکوه و کاخ‌های بی‌نظیرش شناخته می‌شود. زمانی که شما بر سنگفرش‌‌های مسکو قدم می‌زنید، نمی‌توانید تشخیص دهید که به کدامیک از قرن‌های گذشته پا گذاشته‌اید. ازاین‌رو، همه‌ساله افراد زیادی از هم‌وطنان به این شهر سفر می‌کنند و سپس، با بلیط هواپیما مسکو تهران به کشور بازمی‌گردند. از طرفی، سال‌هاست که ایران و روسیه با یکدیگر مراودات سیاسی و تجاری دارند. این مسئله نیز باعث شده تا پروازهای رفت و برگشت بین این دو کشور بسیار پرتردد باشند. به همین خاطر، سامانه جامع پروازهای تریپ امکان خرید بلیط مسکو تهران را بدون واسطه و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است.

تریپ
عوامل گوناگونی در تعیین قیمت بلیط مسکو تهران نقش دارند. روسیه یکی از سردترین کشورهای دنیا است و به همین خاطر، بهار و تابستان بهترین فصل‌ها برای سفر به این کشور به حساب می‌آیند. در چنین ایامی، تعداد گردشگران ایرانی این شهر نیز بیشتر می‌شود و قیمت بلیط هواپیما مسکو در مسیرهای رفت و برگشت، افزایش می‌یابد. از طرفی، کلاس پروازی و نوع بلیط نیز از عوامل مهم تعیین‌کننده نرخ پروازهای روسیه به ایران هستند و دراین‌بین، کلاس بیزینس و انواع سیستمی قیمت بیشتری دارند. بااین‌حال، ما با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، امکان رزرو پرواز معراج مسکو به تهران و پروازهای سایر شرکت‌های هواپیمایی را با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده‌ایم.
بر اساس اطلاعات پرواز مسکو به تهران، فاصله هوایی این دو شهر از یکدیگر ۲۴۷۸ کیلومتر است و پرواز مسکو تهران ماهان این مسیر هوایی را به‌طور متوسط در ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه طی می‌کند. پروازهای این مسیر از مبدأ یکی از فرودگاه‌های شرمتیوو (SVO)، دوموده‌دوو (DME) و ونکووا (NKO) به مقصد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران (IKIA) انجام می‌شوند. بار مجاز در پرواز مسکو به تهران امروز برای کلاس اکونومی ۲۳ و برای کلاس بیزینس ۳۲ کیلوگرم است.
درصورتی‌که شما سفر خود را در فصل‌های سرد روسیه برنامه‌ریزی کرده باشید، می‌توانید بلیط‌های این کشور به مقصد ایران را با قیمت کمتری رزرو کنید. همچنین، دسترسی به پروازهای لحظه آخری و چارتری امکان خرید بلیط ارزان مسکو به تهران را برای شما فراهم خواهد کرد. از طرفی، سامانه تریپ با همکاری شرکت‌های هواپیمایی، همیشه ارزان‌ترین نرخ پروازهای روسیه به ایران را به شما ارائه می‌دهد. برای مشاهده بهترین قیمت بلیط مسکو به تهران ماهان، پس از جستجوی بلیط‌ها، از فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین» استفاده کنید.

دانشجویان، تاجران و هم‌وطنان ساکن روسیه، پس از سفر به ایران، دوباره به مسکو بازمی‌گردند. ازآنجایی‌که مسیر هوایی بین این دو کشور بسیار پرتردد است، این افراد باید بلیط هواپیما مسکو به تهران رفت و برگشت را از قبل رزرو کنند. ازاین‌رو، امکان مشاهدۀ قیمت بلیط تهران به مسکو و رزرو آن، در سامانه تریپ به‌صورت آنلاین و با بهترین قیمت برای شما فراهم شده است. برای رزرو بلیط ماهان مسکو تهران رفت و برگشت، پیش از جستجوی پروازها، گزینه «رفت و برگشت» را از بالای باکس «تاریخ سفر» روشن کنید.

در فصل‌های سرد سال و روزهایی که مدارس روسیه دایر هستند، پرواز ماهان مسکو به تهران نیز خلوت‌تر می‌شود. در چنین مواقعی، برخی از پروازهای روسیه به ایران تا لحظات آخر خالی می‌مانند. ازآنجایی‌که بلیط هواپیما مسکو تهران لحظه آخری نسبت به بلیط‌های سیستمی قیمت پایین‌تری دارد، بسیاری از مسافران به خرید این بلیط‌ها علاقه‌مند هستند. سامانه تریپ نیز با همکاری تمام شرکت‌های هواپیمایی، امکان رزرو پروازهای لحظه آخری روسیه به ایران را برای شما فراهم کرده است. برای خرید پرواز لحظه آخری ماهان ایر مسکو تهران، پس از جستجوی بلیط، از باکس «نوع بلیط»، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.

پرواز مستقیم مسکو به تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی ماهان، معراج و ایران ایر در برخی از روزهای هفته انجام می‌شود. همچنین، در روزهای دیگر، پروازهای غیرمستقیم این مسیر هوایی در دسترس شما قرار گرفته‌اند. ازاین‌رو، ما لیست کامل پروازهای روسیه به ایران را به شما ارائه می‌دهیم تا گزینه‌های مختلفی برای سفر پیش رویتان قرار بگیرند. برای مشاهده لیست کامل بلیط هواپیما تهران می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

طبیعتاً گردشگران، تاجران و دانشجویانی که در روسیه حضور دارند، باید با خرید بلیط مسکو به تهران به کشور بازگردند. برای پاسخگویی به نیاز مسافران، ما با تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی همکاری می‌کنیم تا انواع پروازهای روسیه به ایران را در اختیارتان قرار دهیم. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مسکو تهران و رزرو بلیط‌های این مسیر هوایی، تاریخ سفر خود را در ابزار جستجوی همین صفحه وارد کرده و پس از یافتن مناسب‌ترین پرواز، گزینه «رزرو بلیط» را انتخاب کنید.
گاهی به‌علت وجود تغییرات در برنامه سفر مسافران روسیه، این افراد تصمیم می‌گیرند که بلیط هواپیما مسکو تهران را کنسل کنند. به همین دلیل، سامانه تریپ استرداد آنلاین وجه را پس از لغو پروازهای روسیه به ایران، بر اساس قوانین کنسلی تضمین کرده است. به‌این‌ترتیب، جریمه لغو بلیط بر اساس روز‌های باقی‌مانده تا زمان پرواز محاسبه شده و از قیمت بلیط هواپیما مسکو تهران کسر می‌شود. بااین‌حال، شما فقط می‌توانید پروازهای سیستمی بین این دو کشور را لغو کنید و بلیط‌های چارتری امکان کنسلی ندارند.

در بین شرکت‌های هواپیمایی ایرانی، معراج، ماهان و ایران ایر پروازهای مستقیم این مسیر هوایی را به مسافران ارائه می‌دهند. بنابراین، شما می‌توانید با پروازهای هواپیمایی معراج مسکو تهران و دو شرکت هواپیمایی دیگر در عرض ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه به ایران سفر کنید. همچنین، برخی از شرکت‌های هواپیمایی خارجی نیز این مسیر هوایی را در دسترس مسافران قرار داده‌اند. در همین راستا، سامانه تریپ با تمام ایرلاین‌های ایرانی و خارجی همکاری می‌کند تا پروازهای روسیه به ایران را با ارزان‌ترین قیمت در اختیارتان بگذارد. برای مشاهده نرخ پرواز نوردویند مسکو تهران و سایر ایرلاین‌ها، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

برخی از شرکت‌های گردشگری با کرایه صندلی‌های یک پرواز، بلیط‌های این صندلی‌ها را به‌صورت چارتری به مسافران ارائه می‌دهند. درصورتی‌که این پروازها تا لحظات آخر تکمیل نشوند، قیمت بلیط‌های چارتری مسکو به تهران کاهش می‌یابد. با توجه به تقاضای بالا برای پرواز ماهان از مسکو به تهران چارتری، ما با همکاری شرکت‌های چارترکننده، لیست کامل این پروازها را در اختیارتان قرار داده‌ایم. برای مشاهده پرواز معراج مسکو به تهران چارتری، پس از جستجوی بلیط، از باکس «نوع بلیط»، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.

مسکو و تهران در فاصله زمینی ۳۱۲۸ کیلومتر یکدیگر قرار گرفته‌اند و این سفر زمینی با سرعت میانگین ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، حدود ۲۴ ساعت و ۱۸ دقیقه طول می‌کشد. در عوض، فاصله هوایی این دو شهر ۲۴۷۸ کیلومتر است و شما می‌توانید با خرید بلیط از مسکو به تهران در عرض ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه به ایران سفر کنید. البته پروازهای غیرمستقیم روسیه به ایران در یک کشور ثانویه توقف دارند و بیشتر طول می‌کشند.

ساعت های پرواز مسکو به تهران متنوع هستند و هرکدام از شرکت‌های هواپیمایی روزها و ساعات گوناگونی را برای این پروازها در نظر گرفته‌اند. برای مثال، پروازهای مستقیم ماهان در روزهای شنبه، یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه در ساعت ۱۲:۱۰ برنامه‌ریزی شده‌اند. برای اطلاع دقیق از ساعت پرواز مسکو به تهران امروز می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید. همچنین، فیلترهای مرتب‌سازی و تقویم قیمتی به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین پرواز مسکو تهران امروز را بیابید.
دانشجویان، تاجران و گردشگرانی که به روسیه سفر کرده‌اند، ترجیح می‌دهند که بلیط برگشت خود را به‌صورت آنلاین و با پرداخت ریالی از یک سامانه جامع پروازی داخلی خریداری کنند. برای رفع این نیاز، سامانه تریپ با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط هواپیما مسکو تهران را برای شما فراهم کرده است. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید با پرداخت هزینه بلیط مسکو تهران به‌صورت ریالی، در عرض چند دقیقه، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

سامانه پروازهای تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط هواپیما مسکو تهران در داخل کشور، انواع پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری این مسیر هوایی را با بدون واسطه به شما ارائه می‌کند. برخورداری از آخرین فناوری حوزه گردشگری و همکاری با تمامی ایرلاین‌ها به ما اجازه می‌دهد تا هزینه بلیط هواپیما مسکو تهران را به‌صورت رقابتی برای شما در نظر بگیریم. ازاین‌رو، شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز ازطریق سامانه یا نرم‌افزارهای اندروید و آی‌اواِس تریپ، جدیدترین قیمت بلیط هواپیما را مشاهده کرده و بهترین گزینه را رزرو کنید.

برای این کار، ابتدا تاریخ سفر خود را در ابزار جستجوی همین صفحه وارد کرده و لیست پرواز مسکو به تهران ماهان و دیگر ایرلاین‌های ایرانی و روس را مشاهده کنید. همچنین، با استفاده از فیلترهای مرتب‌سازی «زودترین»، «سریع‌ترین» و «ارزان‌ترین» می‌توانید برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر از روسیه به ایران داشته باشید. پس از انتخاب بلیط مناسب، بر روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کرده و با ارائه اطلاعات مسافران، بلیط هواپیما مسکو تهران خود را رزرو کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط مسکو به تهران

قیمت بلیط هواپیما از مسکو به تهران از چه مبلغی آغاز می‌شود؟

قیمت بلیط هواپیما مسکو تهران بر اساس عواملی مانند ایرلاین، کلاس پروازی و تاریخ سفر تعیین می‌شود. برای مشاهده کمترین قیمت پرواز مسکو به تهران می‌توانید از فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین» در نتایج جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

مسافت هوایی مسکو به تهران چقدر است؟

فاصله هوایی بین مسکو و تهران ۲۴۷۸ کیلومتر است.

پرواز مسکو به تهران چند ساعت است؟

پروازهای مستقیم مسکو به تهران این مسیر هوایی را در عرض ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه طی می‌کنند.

محدودیت بار و جریمه افزایش بار در پروازهای مسکو تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

میزان بار مجاز بلیط هواپیما مسکو تهران برای کلاس بیزینس ۳۲ کیلوگرم و برای کلاس اکونومی ۲۳ کیلوگرم است. جریمه اضافه‌بار در پروازهای مسکو تهران به‌ازای هر کیلوگرم بار اضافه برابر با ۱ درصد از قیمت بلیط خواهد بود.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc