https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما نجف به مشهد

تغییرات قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد

زیارت ائمه معصومین (ع) آرزوی بسیاری از شیعیان جهان است. در بین شهرهای زیارتی، نجف به‌خاطر حرم امیرالمؤمنین (ع) از مقاصد اصلی به حساب می‌آید و مشهد نیز میعادگاه عاشقان امام هشتم (ع) است. بسیاری از زائران نجف ترجیح می‌دهند که پیش از بازگشت به خانه، به زیارت مشهد بروند. همچنین، ممکن است که برخی از زائران نجف، ساکن مشهد باشند و برای بازگشت به خانه، به بلیت نجف مشهد نیاز پیدا کنند. تقاضای زیاد برای این سفر باعث شده تا برخی از ایرلاین‌ها این مسیر هوایی را به زائران ارائه دهند. در همین راستا، سامانه جامع پروازهای تریپ با همکاری تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط هواپیما نجف به مشهد را به‌صورت مستقیم و با بهترین قیمت فراهم کرده است.

قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد

قیمت بلیط هواپیما نجف مشهد بر اساس شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر مشخص می‌شود. هرکدام از ایرلاین‌ها با توجه ويژگی‌های پرواز، نرخ متفاوتی را برای بلیط در نظر می‌گیرند. کلاس پروازی نیز در تعیین قیمت پرواز نجف به مشهد مؤثر است؛ به‌طوری که پروازهای فرست کلاس و بیزینس نسبت به اکونومی قیمت بالاتری دارند. ازآنجایی‌که در ایام تعطیلات تقاضا برای پرواز نجف مشهد افزایش می‌یابد، نرخ بلیط‌های این مسیر هوایی نیز با رشد مواجه می‌شوند. بنابراین، معمولاً در روزهای اول هفته و ایام بعد از تعطیلات رسمی، شما می‌توانید این بلیط‌ها را با قیمت کمتری خریداری کنید.

در همین راستا، امکان مشاهده قیمت بلیط نجف به مشهد در همین صفحه از تریپ فراهم شده است. برای این کار، در ابزار جستجو، تاریخ و مقصد سفر خود را مشخص کنید تا لیست کاملی از پروازهای موجود، به شما نمایش داده شود.

اطلاعات پرواز نجف مشهد

فرودگاه نجف که در گذشته یک پایگاه نظامی بوده، امروزه به یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های عراق تبدیل شده است. همه‌ساله حدود ۱۲ هزار پرواز از طریق این فرودگاه انجام می‌شود. فرودگاه نجف در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای تا حرم امیرالمؤمنین (ع) قرار گرفته و این مسیر را می‌توان با اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی نیز طی کرد. همچنین، از این فرودگاه تا کربلا با خودرو حدود ۱ ساعت و نیم راه است.

پرواز نجف به مشهد از مبدأ فرودگاه نجف به مقصد فرودگاه بین‌المللی مشهد یا همان فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد انجام می‌شود. طول این مسیر هوایی ۱۴۷۷ کیلومتر بوده و مدت زمان پرواز نجف به مشهد در شرایط آب‌وهوایی مناسب، به‌طور متوسط ۲ ساعت است.

قیمت بلیط رفت و برگشت نجف مشهد

برخی از ساکنین مشهد مقدس که برای زیارت عتبات عالیات با بلیط هواپیما مشهد به نجف راهی عراق می‌شوند، بلیط برگشت تهیه نمی‌کنند. اما ازآنجایی‌که متقاضیان این مسیر هوایی بسیار زیاد هستند، تهیه‌کردن بلیط نجف مشهد هواپیما به‌صورت رفت و برگشت کار هوشمندانه‌تری است؛ چراکه در بسیاری از مواقع، نمی‌توان بلیط برگشت را با سرعت خریداری کرد. در همین راستا، سامانه تریپ امکان خرید بلیط‌های رفت و برگشت را برای شما فراهم کرده است. به همین منظور، شما می‌توانید با روشن‌کردن گزینه «رفت و برگشت» در بالای باکس تاریخ در ابزار جستجوی همین صفحه، قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد رفت و برگشت را مشاهده کنید.

بلیط لحظه آخری نجف مشهد

اگرچه مسیر هوایی نجف به مشهد متقاضیان زیادی دارد، اما گاهی پیش می‌آید که برخی از پروازها تا آخرین روزها تکمیل نمی‌شوند. دراین‌صورت، به بلیط‌های باقی‌مانده، لحظه آخری می‌گوییم. ازآنجایی‌که بلیط هوایی نجف مشهد لحظه ‌آخری با قیمت کمتری ارائه می‌شود، در بین مسافران محبوبیت زیادی دارد. به همین منظور، پس از جستجوی تاریخ سفر خود، می‌توانید از طریق کلمه «چارتر» در زیر باکس سبزرنگ «خرید»، بلیط ارزان نجف مشهد را مشاهده کنید. برای مثال، اگر به مقایسه بلیط‌های موجود بپردازید، به احتمال زیاد، پرواز نجف مشهد امروز نسبت به روزهای آینده با نرخ کمتری در دسترس شما قرار گرفته است.

خرید بلیط هواپیما نجف مشهد

همه‌ساله زائران بی‌شماری به شهرهای زیارتی سفر می‌کنند. در گذشته، سفر زمینی تنها راه زیارت ائمه معصومین (ع) بود و مسافران زیادی از مسیرهای زمینی بین دو کشور ایران و عراق تردد می‌کردند. این نوع از سفر، بسیار زمان‌بَر بود و مسافران مجبور می‌شدند که روزهای متوالی در راه باشند. اگرچه امروزه وسایل نقلیه پیشرفت کرده‌اند، همچنان سفر زمینی طولانی و خسته‌کننده است؛ ضمن اینکه خطرات جاده‌ای نیز همیشه در کمین هستند. در عوض، خرید بلیط هواپیما از نجف به مشهد باعث می‌شود تا در عرض ۲ ساعت، شما بتوانید به زیارت امام هشتم (ع) مشرف شوید.

سامانه تریپ نیز برای راحتی حال زائران، با بسیاری از ایرلاین‌هایی که این مسیر هوایی را عرضه می‌کنند، همکاری کرده تا امکان خرید بلیط نجف مشهد هوایی را بدون واسطه و به‌صورت مستقیم برایتان فراهم سازد. برای خرید بلیط‌ هواپیما مشهد به‌راحتی می‌توانید در همین صفحه، تاریخ سفر و تعداد همراهان خود را وارد کرده و برنامه کامل پروازها را مشاهده کنید.

پرواز نجف مشهد ماهان و سایر ایرلاین ها

بلیط پرواز نجف به مشهد توسط ایرلاین‌های گوناگون ایرانی و خارجی ارائه می‌شود. طبیعتاً نرخ مصوب و خدمات هرکدام از این ایرلاین‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین، پروازهای نجف مشهد تابان، ماهان، ایران ایر و... در روزها و ساعات مختلفی در دسترس شما قرار گرفته‌اند. برای مقایسه آسان این پروازها و شرایطشان با یکدیگر ابزار جستجویی در همین صفحه در اختیارتان قرار دارد. با واردکردن تاریخ موردنظر خود در این ابزار، می‌توانید لیست پروازهای نجف به مشهد را به‌تفکیک ایرلاین، قیمت، ساعت و تاریخ مشاهده کنید.

شرایط و جریمه کنسلی بلیت هواپیما نجف مشهد

امکان دارد که به‌هردلیلی شما بخواهید بلیط نجف به مشهد هواپیما را کنسل کنید. به همین خاطر، سامانه تریپ استرداد آنلاین وجه را بر اساس قوانین کنسلی تضمین کرده است. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید با کنسل‌کردن پرواز، پس از کسر جریمه، مبلغ باقی‌مانده را به‌صورت آنلاین دریافت کنید. میزان جریمه کنسلی نیز بر اساس تعداد روزهای باقی‌مانده تا پرواز مشخص می‌شود. بااین‌حال، به این نکته توجه داشته باشید که تنها بلیط نجف مشهد سیستمی امکان کنسلی دارد؛ بنابراین، شما نمی‌توانید بلیط‌های چارتری و لحظه‌ آخری را کنسل کنید.

بلیط نجف مشهد ارزان را چطور خریداری کنیم؟

قیمت بلیط هواپیما نجف مشهد بر اساس عوامل متعددی تعیین می‌شود. درصورتی‌که این عوامل را بشناسید، می‌توانید سفر ارزان‌تری داشته باشید. شرکت‌های هواپیمایی با توجه به کلاس پروازی و مدل هواپیما نرخ‌های متفاوتی را برای پروازها در نظر می‌گیرند. دراین‌بین، بلیط نجف مشهد اکونومی نسبت به فرست کلاس و بیزینس نرخ پایین‌تری دارد. علاوه‌بر آن، در روزهای اول هفته و ایام بعد از تعطیلات رسمی، نرخ بلیط‌های این مسیر کاهش می‌یابد. ازآنجایی‌که اغلب مسافران با اهداف زیارتی از این مسیر هوایی استفاده می‌کنند، شما می‌توانید در روزهای بعد از اعیاد و شهات‌ها نیز به بلیط ارزان نجف مشهد دسترسی داشته باشید.

علاوه‌بر آن، پروازهای چارتری و لحظه آخری نسبت به نمونه‌های سیستمی قیمت پایین‌تری دارند و گزینه خوبی برای سفر مقرون‌به‌صرفه به حساب می‌آیند. به همین منظور، کافی است که در همین صفحه، تاریخ سفر خود را جستجو کرده و نرخ پروازها را با یکدیگر مقایسه کنید. ضمن اینکه با استفاده از فیلتر مرتب‌سازی بر اساس «مناسب‌ترین قیمت»، ارزانترین بلیط نجف مشهد را در بالای لیست مشاهده خواهید کرد.

قیمت و نحوه خرید بلیط چارتر نجف مشهد

هنگامی که همه یا بخشی از صندلی‌های یک پرواز توسط شرکت هواپیمایی یا گردشگری اجاره می‌شود، این بلیط‌ها به‌صورت چارتری به فروش می‌رسد. تفاوت بلیط نجف مشهد چارتری با سیستمی این است که با نزدیک‌شدن به زمان پرواز، شرکت چارترکننده نرخ بلیط‌های خود را کاهش می‌دهد تا ازاین‌طریق، هیچ‌کدام از صندلی‌ها خالی نمانند.

ازآنجایی‌که قیمت بلیط چارتر نجف به مشهد نسبت به انواع سیستمی پایین‌تر است، بسیاری از مسافران به خرید چنین بلیط‌هایی علاقه دارند. در همین راستا، ما با تمام شرکت‌های هواپیمایی و گردشگری همکاری می‌کنیم، تا انواع پروازهای چارتری را به شما ارائه دهیم. به همین منظور، کافی است که پس از جستجوی پرواز، به کلمه «چارتر» در زیر باکس سبزرنگ «خرید» توجه داشته باشید.

فاصله هوایی نجف مشهد

مشهد در فاصله زمینی ۱۹۴۰ کیلومتری نجف واقع شده و شما برای پیمودن این مسیر با خودرو، باید ۲۴ تا ۳۰ ساعت را در راه باشید. برای سفر زمینی، می‌توانید از مرزهای مهران، شلمچه یا خسروی برای ورود به کشور استفاده کنید که ورود از مرز مهران، بهترین مسیر زمینی محسوب می‌شود. از طرفی، مسافت نجف مشهد از مسیر هوایی ۱۴۷۷ کیلومتر بوده و با خرید بلیط هواپیما نجف از مبدا مشهد می‌توانید در عرض ۲ ساعت این مسیر را طی کنید. با توجه به طولانی‌بودن مسافت زمینی و خطراتی که در این مسیر وجود دارند؛ معمولاً مسافران نجف مشهد پرواز را برای سفر خود انتخاب می‌کنند.

ساعت پرواز نجف مشهد

شرکت‌های هواپیمایی در ساعت‌های متفاوتی، پرواز نجف مشهد را ارائه می‌دهند. معمولاً این پروازها در اغلب ساعات روز در دسترس قرار گرفته‌اند تا شما بتوانید با توجه به برنامه سفر خود، بلیط مناسبی را انتخاب کنید. در همین راستا، پس از جستجوی پروازها در همین صفحه، امکان مرتب‌سازی بلیط‌ها بر اساس «ساعت پرواز» فراهم شده است. ازاین‌‌طریق، شما می‌توانید ساعت پرواز نجف به مشهد امروز و روزهای آتی را مشاهده کرده و برای سفر خود، به‌دقت برنامه‌ریزی کنید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط نجف مشهد از تریپ

سامانه جامع تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط پرواز نجف مشهد با تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی همکاری کرده است تا لیست پروازهای نجف به مشهد را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما بگذارد. ازاین‌طریق، امکان خرید انواع بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه‌ آخری این مسیر هوایی برای شما فراهم شده است. تریپ با همکاری‌های گسترده خود و با استفاده از فناوری برتر این حوزه، توانسته قیمت‌های رقابتی را برای شما در نظر بگیرد. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار موبایلی تریپ یا ازطریق همین سامانه، در هر زمان و مکانی، قیمت پرواز نجف به مشهد فردا و روزهای دیگر را با یکدیگر مقایسه کرده و بلافاصله پرواز مناسب را خریداری کنید.

رزرو بلیط نجف به مشهد آسان از تریپ

امکان خرید انواع پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری با ارزان‌ترین قیمت و به‌سرعت در سامانه جامع پروازهای تریپ برای شما فراهم شده است. در همین راستا، فقط باید در همین صفحه تاریخ سفر خود را جستجو کنید. ازاین‌طریق، با لیست کاملی از انواع بلیط نجف مشهد مواجه خواهید شد. همچنین، شما می‌توانید این لیست را بر اساس فیلترهای «مناسب‌ترین قیمت»، «ساعت پرواز» و «کمترین زمان پرواز» مرتب‌سازی کنید.

در گام بعدی، می‌توانید ساعت، مشخصات و قیمت پروازها را با یکدیگر مقایسه کرده و گزینه مناسب را بیابید. سپس، بر روی گزینه «انتخاب بلیط» کلیک کرده و در صفحه بعد، مشخصات مسافران را وارد کنید. در نهایت، به درگاه بانکی منتقل می‌شوید و خرید بلیط هواپیما خود را تکمیل خواهید کرد.

تریپ
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط نجف به مشهد

قیمت بلیط هواپیمای تهران اصفهان چقدر است؟

ایرلاین‌ها بر اساس عواملی، مانند کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر، قیمت مصوب بلیط هواپیما تهران اصفهان را تعیین می‌کنند. بااین‌حال، معمولاً نرخ بلیط پرواز تهران به اصفهان چارتری و لحظه آخری نسبت به پروازهای سیستمی ارزان‌تر است.

پرواز تهران اصفهان چند ساعت است؟

فاصله هوایی مسیر تهران به اصفهان ۳۳۸ کیلومتر بوده و این پرواز در شرایط آب‌و‌هوایی مناسب، حدود ۵۵ دقیقه به طول می‌انجامد.

میزان بار مجاز در پرواز تهران اصفهان چقدر است؟

میزان بار مجاز پرواز تهران اصفهان توسط ایرلاین‌های مختلف، بر اساس کلاس پروازی، مدل هواپیما و کلاس نرخی بلیط تعیین می‌شود. در حالت کلی، حداکثر بار مجاز برای کلاس اکونومی معمولا ۲۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۳۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

جریمه اضافه بار در پرواز تهران به اصفهان چقدر است؟

در پرواز تهران به اصفهان، شما باید به‌ازای هر ۱ کیلوگرم بار اضافه، جریمه‌ای به‌مبلغ ۱ درصد از کل قیمت بلیط خریداری‌شده را بپردازید. برای مثال، اگر ۲ کیلوگرم اضافه بار داشته باشید، جریمه شما به‌مبلغ ۲ درصد از نرخ بلیط خواهد بود.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc