https://gateway.trip.ir/api/

زیباترین فرودگاه جهان | آفریقای جنوبی

به روز رسانی: 16 مهر ، 1399 جاذبه های گردشگری

زیباترین فرودگاه جهان | آفریقای جنوبی

در نزدیکی جنوبی ترین بخش پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی،فرودگاهی به نام Skukuza وجود دارد که بدون شک زیباترین فرودگاه جهان است.

فرودگاه Skukuza برای احساس گرمی و دلنشینی و استفاده از محیط پارک کروگر بر روی محیط باز زمین کروگر ایجاد شده است.زمانی که شما  پس از خرید بلیط هواپیما برای بار اول به فرودگاه Skukuza وارد می شوید به این نکته پی می برید که چقدر شبیه لابی یک هتل ساخته شده است و اونجا محل پذیرش مسافر است!

طراحی و برندینگ این فرودگاه توسط gray در ژوهانسبورگ انجام گرفت.برای تطابق پذیری هر چه بیشتر این فرودگاه با محیط زیست همه اِلمان ها و رنگ ها با فوکوس زیادی توسط gray طراحی شد.همچنین یک طراحی کلی مثلی برای آن شکل داد تا روزنه های نور بر درختان و گیاهان داخل فرودگاه همیشه بتابد و نوردهی طبیعی داشته باشد.

بهترین مقاصد برای سفر انفرادی دخترانه

فرودگاه Skukuza در آفریقای جنوبی می تواند روزانه 400 مسافر را کنترل کند،چیزی در حدود 20 پرواز در روز با توجه به مقیاس کوچک هواپیماهای ورودی به این منطقه.

در این منطقه پارکینگ وجود ندارد ولی کیوسک اجاره ماشین و تاکسی در آنجا مستقر است.

این فرودگاه یک باند دارد و پرواز کیپ تاون و ژوهانسبورگ به طور مستقیم به این فرودگاه انجام می شود.

علاوه بر اینکه آفریقای جنوبی زیباترین فرودگاه جهان را داراست باید توجه داشت که دارای هتل های مجلل و زیبایی است که شما می توانید رزرو هتل در آفریقای جنوبی را به راحتی از سایت تریپ انجام دهید.

در مورد فرودگاههای جهان بیشتر بخوانید:

کوتاهترین باند فرودگاه جهان

بدترین و بهترین فرودگاههای جهان برای مسافران تاخیرکننده

هیجان انگیزترین سیرک ها در جهان

منبع: forbes

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc