https://gateway.trip.ir/api/

هواپیماهایی که به هتل تبدیل شدند

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 آشنایی با هتل ها و اقامتگاه ها

هواپیماهایی که به هتل تبدیل شدند

نظرتون درباره اقامت در هواپیمایی که به هتل تبدیل شده چیه؟ اگر علاقه مند هستید حتما این پست وبلاگ را مطالعه کنید

دوست دارید تعطیلات خود را در یک هواپیما بگذرانید ؟ این هتل ها که شبیه به هواپیما هستند می توانند تجربه خوبی برایتان باشند. در برخی از کشورها زمانیکه هواپیماها بازنشسته می شوند به هتلی برای استراحت مسافران تبدیل می شوند. با تریپ همراه باشید تا با برخی از آنها آشنا شوید.

کاستا ورده – کاستاریکا

هتل کاستاورده در کاستاریکا یک بویینگ 727 مربوط به سال 1965 است که در زندگی پیشین خویش در آسمان آفریقای جنوبی به پرواز در می آمد. حالا این هواپیمای قدیمی به یک هتل آرام با چشم اندازی زیبا در یک جنگل تبدیل شده است ، زمانیکه در اتاق خود در این هتل اقامت می کنید به نظر می رسد در آسمان به پرواز در آمده اید.

کاستا ورده

کاستا ورده

ریم هیلز کاراوان پارک ( Ream Hills Caravan Park ) – انگلستان

ریم هیلز کاراوان پارک در لانکاشیر انگلستان قرار گرفته و یک هلیکوپتر است که در سال 1982 فعال بوده است. این هلیکوپتر یک شبه به یک اقامتگاه تبدیل شده است و ظرفیت چهار نفر را دارد. همچنین از امکانات آن می توان به وجود آشپزخانه ، یخچال ، مایکروویو ، تلویزیون صفحه تخت  و همچنین سیستم گرمایشی برای فصول سرد اشاره کرد.

هرچند برای رفتن به سرویس بهداشتی باید کمی از این اقامتگاه دورتر شوید و در بلوکی که در نزدیکی این هلیکوپتر قرار گرفته است استحمام کنید. هرچند اگر علاقه مند به ماجراجویی و تجربه های جدید باشید شاید با پرداخت شبی 115 پوند بتوانید اقامت متفاوتی را تجربه کنید.

ریم هیلز کاراوان پارک

جمبو استی ( Jumbo Stay ) – سوئد

هاستل جمبو استی ، که در گذشته یک جمبو جت مدل 747-212B بوده است ، در ورودی فرودگاه آرلاندا در استکهلم سوئد قرار دارد. این هواپیما که از سال 1976 فعال بوده است در سال 2006 به منظور تبدیل شدن به یک هاستل خریداری شد و تمامی 450 صندلی آن از هواپیما خارج شده و به جای آن تختخواب هایی برای استراحت قرار گرفت. چند اتاق اختصاصی نیز در آن وجود دارد. هزینه اقامت در این هاستل از شبی 38 پوند آغاز می شود. کافه ای در کنار این هاستل قرار دارد که میهمانان می توانند صبحانه شان را آنجا میل کنند.

جمبو استی

جمبو استی

وودلین پارک ( Woodlyn Park ) – نیوزیلند

پارک وودلین در وایتوموی نیوزیلند خانه ی چندین اقامتگاه عجیب است که یکی از آنها یک هواپیمای حمل و نقل بریستول است.این هواپیمای کوچک در حال حاضر دو اتاق دارد که یکی از آنها امکان اقامت در اتاق خلبان را دارند. از دیگر امکانات هتل می توان به حمام ، آشپزخانه و یک محوطه کوچک بعنوان نشیمن اشاره کرد. میهمانان می توانند در آشپزخانه این اقامتگاه برای خودشان غذا درست کنند.

مینز فارم ویگوامز ( Mains Farm Wigwams ) – اسکاتلند

در مینز فارم ویگوامز در استیرلینگ اسکاتلند ، بازدیدکنندگان می توانند در یک هلیکوپتر دریایی اقامت کنند. این هلیکوپتر ظرفیت پنج نفر را دارد ، یک تخت دونفره در بدنه اصلی آن قرار دارد ، یک مبل تختخواب شوی دونفره و یک تخت یک نفره نیز در انتهای آن . از دیگر امکانات آن می توان به یک آشپزخانه کوچک ، حمام و اتاق نشیمن که در اتاقک خلبان در نظر گرفته شده اشاره کرد. از این اتاق چشم اندازی زیبا دیده می شود که تماشای آن می تواند بسیار لذتبخش باشد. هزینه اقامت در این هتل از 150 پوند آغاز می شود.

مینز فارم ویگوامز

منبع:لست سکند

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc