https://gateway.trip.ir/api/

چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا

این مدارک را اگر داشته باشید میتوانید برای ویزای تحصیلی کانادا که شامل دانشجویان و دانش آموزان است اقدام کنید. با تریپ همراه باشید.

تمکن مالی برای دریافت ویزای کانادا

چه برای ویزای تحصیلی اقدام کنید و چه برای ویزای تحصیلی باید شرط تمکن را داشته باشید. تمکن مالی به این معناست که شما به سفارت اعلام میکنید من از عهده مخارج زندگی در این کشور به اندازه کافی بر می آیم و همچنین مشکلی مالی بابت تامین مخارج دانشگاه نیز ندارم. این مورد در خصوص ویزای گردشگری کانادا هم صدق میکند و برای تصدیق آن باید از بانک خود بر روی سربرگ رسمی به همراه مهر و به زبان انگلیس تمکن مالی بگیرید. این تمکن هر ساله متفاوت میباشد و در حدود 300 میلیون تومان میباشد. توجه داشته باشید که باید حتماً تا 10 روز این نامه را به سفرات تحویل دهید و اگر از 10 روز گذشت دیگر اعتباری ندارد. از دادن نامه های فیک و یا مصنوعی پر کردن حساب به شدت جلوگیری کنید چون در صورت مشاهده سوابق شما در سفارت خراب خواهد شد.

مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا 2020

گردش 6 ماه اخیر حساب بانکی

اصل گذرنامه

اصل و تصویر آخرین مدرک دریافت شده تحصیلی

اصل و همچنین ترجمه ریز نمرات گرفته شده با تاییدیه WES

نامه تاییدیه پذیرش دانشگاه

برنامه تحصیل در دانشگاه را به سفارت تحویل دهید

انتخاب کالج یا دانشگاه

ترجمه مدارک به زمان انگلیسی و با مهر وزارت دادگستری

نامه پذیرش از دانشگاه باید گرفته شود

انگشت نگاری و تصویربرداری

در صورت تایید، رزرو بلیط هواپیما

نکات مهم دریافت ویزای تحصیلی کانادا

باید توجه کنید که هیچ تضمینی برای دریافت ویزای کانادا چه در حالت تحصیلی و چه در حالت توریستی وجود ندارد، حتی اگر مدارک شما کامل باشد امکان ریجکتی وجود دارد، مشاوره قبل از دریافت این نوع ویزا، شانس شما را افزایش خواهد داد.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc