https://gateway.trip.ir/api/

چه زمانی سفر به استانبول هم قیمت سفر به کیش میشود؟

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

چه زمانی سفر به استانبول هم قیمت سفر به کیش میشود؟

وقتی در حال برنامه ریزی برای یک مقصد گردشگری هستید، ذهن خود را فقط محدود به داخل و یا خارج کشور نکنید و بلیط هواپیما همه مسیرها را بازدید کنید. چرا؟ چون مسئه فصل سفر در شهرهای مختلف در بازه های زمانی متفاوت است. یعنی زمانی که کیش در تابستان بسیار گرم است و شما قادر نیستید در تابش مستقیم خورشید قرار بگیرید در آنطرف در کشور ترکیه شهرهای آن بسیار جذاب و خواستنی میشود به گونه ای که قیمت شهرهایی مثل آنتالیا، استانبول، ازمیر و کوش آداسی به نهایت قیمت خود میرسد و باید برای این مسیرها بسیار هزینه کنید حتی تا بیش از 5 میلیون تومان برای هر نفر! شناخت مسیرهای مختلف و در زمان منسب سفر کردن، برای افرادی که هزینه سفر در اولویت برایشان قرار دارد بسیار مهم است.

در زمستان نیز شاهد تغییرات نرخی در برخی از مسیرها هستیم که احتمالاً اگر به جستجو و مقایسه آنها نپرداخته اید و برای نمونه فقط بلیط هواپیما در مسیر داخلی را چک کرده اید، مثلاٌ کیش، قشم، چابهار و ... . در این پست از وبلاگ تریپ بر آن شدیم تا بیشتر درباره این موضوع اطلاع رسانی داشته باشیم و در واقع شما را در خصوص نرخ های رقابتی در برخی مسیرها آشنا کنیم. منظور از نرخ رقابتی چیزی شبیه به بلیط لحظه آخری است با این تفاوت که خود ایرلاین ها نیز برای زود پر کردن صندلی هواپیما، قیمت را به صورت رقابتی کاهش میدهند تا همیشه در سطر ارزان ترین بلیط هواپیما باشند و شانس فروش صندلی خود را برای یک مسیر خاص بالا ببرند.

مقایسه قیمت تورهای داخلی و خارجی در زمستان

زمستان را از نظر درجه دما و آب و هوا میتوان بهترین زمان سفر به مناطق جنوبی ایران دانست، که البته در این میان جزیره قشم و کیش از پرطرفدارترین مسیرهای داخلی نیز به شمار میروند در این ایام از رونق بسیار بالایی برخوردار میشوند، اما نکته ای که در اینجا وجود دارد بعدد از جستجوی بلیط چارتر کیش و یا قشم به آن پی خواهید برد و آن چیزی نیست جز قیمت هایی که انتظار آن را نداشته اید! البته آنقدرها هم بالا نیست، ولی خب پایین هم نیست!

هواپیما استانبول

در آنطرف بعد از ایام کریسمس میبینید که قیمت استانبول کاهش پیدا میکند و همان تور که در تابستان با قیمت بالای 5 میلیون به فروش میرفت حالا میتوانید با چیزی حدود یک و نیم میلیون تومان آن را رزرو نمایید که با احتساب برخی از موارد مثل ترانسفر و عوارض خروج کشور تا 2 میلیون تومان میشود.

حالا با همین 2 میلیون تومان شما هم تور استانبول میتونید رزرو کنید و هم تور کیش یا قشم ! شما کدوم را انتخاب میکنید و چرا؟

درت است که بلیط لحظه آخری استانبول در زمستان خیلی زیاد میشود و فرصت خوبی است تا با قیمت خیلی کم به مسافرت خارجی بروید ولی باید این نکته را هم مد نظر داشته باشید که هوا سرد است و شاید شما اهل سفر به مناطق سرد و برفی را نداشته باشید، در این حالت رزرو تور کیش که با تماس با شماره تلفن 75134000 امکان پذیر است بهترین انتخاب شما خواهد بود.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc