https://gateway.trip.ir/api/

چرا سریلانکا باید در لیست سفرهای زمستانی باشد؟

به روز رسانی: 06 خرداد ، 1399 اخبار گردشگری

چرا سریلانکا باید در لیست سفرهای زمستانی باشد؟

اگر اهل سفر کردن باشید حتماً میدانید جنوب آسیا یکی از بهترین جاها برای سفر در زمستان است، اما چرا سریلانکا در این میان انقدر محبوب شده است؟ در تریپ درباره سریلانکا به شما خواهیم گفت که بهتر است در لیست سفرهای زمستانی شما قرار بگیرد، همچنین از بهترین نوع سفر نیز برای شما خواهیم نوشت تا بدانید که بهتر است فقط با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به این کشور جزیره ای سفر کرد یا بهتر است آن را در قالب تور سریلانکا رزرو نمود. از آب و هوای آن خواهیم گفت و شما را جهت یک تور بسیار عالی زمستانی و خانوادگی راهنمایی خواهیم کرد. 

تور سریلانکا در زمستان

مارکو پولو سریلانکا را به عنوان بهترین جزیره ای که بازدید کرده است عنوان کرد.

این بهشت  دقیقاً بالای استوا قرار دارد و در حال حاضر از رونق خوب گردشگری برخوردار است و این موضوع به لطف کوه های مه آلود، سواحل با حاشیه نخل و مسیرهای چای زیبا است.

یکی از مکان های فوق العاده زیبای آن، شهر زیبای گال است. با مدرن شدن بخش اعظم سواحل غربی سریلانکا،  منظره دست نخورده گال برای مسافرانی است که می خواهند یک قدم به گذشته عجیب سریلانکا بروند. این شهر در نوک جنوب غربی سریلانکا واقع شده است.

از کلمبو که پایتخت کشور سریلانکا است میتوان با 3 ساعت رانندگی به سمت شهر گال رفت. این شهر که مدتی مستعمره کشورهای مختلف بود، توانسته به همان شکل سنتی خود باقی بماند و برای گردشگران فرهنگی گزینه مناسبی است.

برای سفر به سریلانکا بهتر است با تور همراه باشید، بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت جداگانه باعث بالا رفتن هزینه های شما خواهد شد.

بهترین زمان سفر به سریلانکا

از ماه دسامبر تا مارچ یعنی دقیقاً در فصل زمستان بهترین زمان سفر به سریلانکا است. از ویژگی های مهم این کشور جزیره ای که باعث شده است خیلی از افراد به آن سفر کنند ویزای فرودگاهی آن است که به راحتی در صورت داشتن بلیط هواپیما رفت و برگشت و رزرو هتل، میتوان به راحتی به سریلانکا سفر کرد.

برای افرادی که در این جزیره قصد اقامت دارند، گزینه های مختلفی وجود دارد از هتل های سنتی و نسبتاً قدیمی، تا هتل های لوکس ساحلی که میتوان از نمای آب و ساحل این کشور نهایت استفاده را برد.

با توجه به اینکه آب و هوای همه کشوهای اروپایی و آسیایی در زمستان مناسب سفر نیست، بهتر است بازدید از سریلانکا را در لیست سفرهای زمستانه خود قرار دهید.


بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc