https://gateway.trip.ir/api/

درون گران ترین هتل جهان چه می گذرد؟

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 آشنایی با هتل ها و اقامتگاه ها

درون گران ترین هتل جهان چه می گذرد؟

لذت بزرگی است اگر در گران ترین هتل جهان اقامت داشته باشید اما آیا از هزینه پرداختی بابت 1 شب اقامت در این هتل با خبر هستید؟ آیا می دانید این هتل در کدام کشور و در کدام شهر از آن قرار دارد؟ اصلاً آیا این هتل ارزش هزینه کردن دارد؟! در تریپ قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم و شما را با گران ترین هتل جهان آشنا کنیم. همانطور که می دانید انتخاب دقیق یک هتل با توجه به ویژگی های فردی یکی از مهمترین نکاتی است که در سفر کردن و رزرو هتل خارجی و داخلی باید به آن دقت کرد. اگر هتل رزرو شده توسط شده با ویژگی های سفر شما همخوانی نداشته باشید موجب ناراحتی در طول سفر خواهد شد. در ادامه مطالب وبلاگ تریپ با هتلی شما را آشنا خواهیم کرد که افراد بسیار پولدار از آن استفاده می کنند.

گران ترین هتل جهان

آمریکا کشوری است که در ساخت و سازهای مدرن و خاص شهرت دارد و زبانزد خاص و عام است. هتلی که قصد معرفی آن را داریم در شهر لاس وگاس است و در واقع افرادی که به راحتی می توانند بلیط هواپیما به این مقصد خریداری کنند اگر از پس هزینه آن برآیند میتوانند این هتل را رزرو کنند.

هتل Empathy Suite

برای افرادی که کنجکاو هستند درباره هزینه اقامت در این هتل بدانند باید بگوییم برای هر شب اقامت در این هتل باید 100.000 هزار دلار پرداخت نمایید. این هتل سوپر لوکس در یکی از ثروتمندین ترین بخش های آمریکا یعنی لاس وگاس واقع شده است و با داشتن 1200 اتاق میزبان ثروتمندان جهان است که برای خوشگذرانی لاس وگاس را انتخاب کرده اند و هزینه برای آنها مهم نیست.

این هتل از نوامبر سال 2001 افتتاح شد و هر چیزی که لازم باشد در این هتل برای مهمانان فراهم شده است. اتاق ها بسیار بزرگ هستند و در واقع سوئیت هایی هستند که مانند خانه های افراد سر شناس و مطرح جهان بسیار لوکس و راحت میباشد.

Empathy Suite مانند یک جزیره میماند که می توانید روزها بدون خارج شدن از آن سرگرم باشید و در دنیای آن غرق لذت شوید. البته این شما هستید که تصمیم می گیرید این هتل ارزش اقامت با این هزینه را دارد یا خیر؟

جالب است بدانید با توجه به قیمتی که دارد آن را فقط می توانید از طریق سایت رسمی این هتل رزرو کنید و اگر قصد رزرو هتل خارجی دیگری را داشتید تریپ در تمام نقاط جهان پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما دارد تا از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

هتل

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc