https://gateway.trip.ir/api/

قوانین سفر به مالزی در دوران کرونا

به روز رسانی: 26 دی ، 1401 بخشنامه ها

شرایط سفر به مالزی در دوران کرونا

سفر به مالزی در کرونا 2023

طبق آخرین محدودیت های اعلام شده از سوی مقامات مالزی، در حال حاضر در ژانویه 2023 هیچ محدودیتی از لحاظ کرونا برای ورود به مالزی وجود ندارد. مسافران بدون نیاز به ارائه کارت واکسن یا نتیجه منفی تست کرونا می توانند به کوالالامپور سفر کنند. برای اطلاع از دیگر موارد مربوط به سفر به این کشور، می توانید راهنمای جامع سفر به مالزی را بخوانید.

شرایط سفر به مالزی در دوران کرونا (به روز شده در 1400/11/25)

برخی از مقامات مالزی توصیه کرده‌اند که از اوایل مارچ ۲۰۲۲ (اواسط اسفند ۱۴۰۰) مرزهای این کشور به‌طور کامل به‌ روی مسافران واکسینه‌شده بدون نیاز به قرنطینه بازگشایی شود. البته تصمیم نهایی درباره بازگشایی مرزهای مالزی باید توسط کابینه دولت اتخاذ شود.
در حال حاضر مرزهای «لنکاوی» به‌روی مسافران واکسینه‌ای که حداقل ۱۴ روز از دریافت دومین دوز آن‌ها گذشته باشد و نتیجه منفی تست PCR (حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ورود به این منطقه) را ارائه دهند، باز است. بازدیدکنندگان برای ورود به لنکاوی باید از پروتکل‌های زیر پیروی کنند:
شامل پرکردن فرم اظهارنامه سلامتی
رزرو از طریق اپراتورهای تور مالزی
تکرار آزمایش در ۷ روز اول اقامت
سفر از طریق بنادر ورودی خاص.
حداقل مدت اقامت در لنکاوی ۳ روز است و پس از سپری شدن ۷ روز اقامت در لنکاوی، بازدیدکنندگان می‌توانند به سایر نقاط مالزی سفر کنند.
فایزر-بیون‌تک، آسترازنکا، جانسون، سینوفارم، سینوواک، کوواکسین، کانسینو، مدرنا و اسپوتنیک از جمله واکسن‌های موردتایید دولت مالزی است.
مسافران آفریقای جنوبی، بوتسوانا، اسواتینی، لسوتو، موزامبیک، نامیبیا، زیمبابوه و مالاوی و افرادی که در ۱۴ روز گذشته در این کشورها اقامت داشته‌اند، هنوز اجازه ورود به لنکاوی را ندارند.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc