https://gateway.trip.ir/api/

در چه ماه هایی روسیه سرد است؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

در چه ماه هایی روسیه سرد است؟

سفر به روسیه در ماه های سرد طرفداران خاص خودش را دارد و اگر علاقه مند به سفر در این ماه ها هستید بهتر است زودتر تصمیم خود را بگیرید. علاوه بر این اشخاصی که تمایل دارند در ماه هایی که هوا گرم تر است به این منطقه سفر کنند نیز باید اطلاعات آب و هوایی این منطقه جهان را بهتر بشناسند. شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید سردترین شهر جهان در روسیه قرار دارد! البته این مورد هر ساله با شروع فصل زمستان ممکن است تغییر کند. اگر قصد سفر به روسیه را دارید بهتر است با آب و هوای آنجا بیشتر آشنا شوید.

بهترین زمان سفر به روسیه

اگر زمان مناسب را بر مبنای فصل قرار دهیم، فصل تابستان، روسیه آب و هوای خوبی دارد ولی فصل های بهار و پائیز و زمستان، سرد هستند. در این میان زمستان سردتر از همه فصل ها است و اگر لباس های گرم به تعداد کافی نپوشید قطعاً سرما شما را اذیت خواهد کرد.

بهتر است در زمان سفر از آب و هوای شهر مورد نظر خود همانند مسکو و یا سن پترزبورگ اطلاع داشته باشید، برای این کار می توانید از اپلیکیشن ها و یا سایت گوگل استفاده کنید.

اگر به مسکو سفر می کنید در زمستان شاهد دمای -27 درجه هم خواهید بود و ماه ژانویه از هر ماه دیگری سردتر است.

ماه های مارچ تا می، هوا نه آنقدر سرد است و نه آنقدر گرم، ولی مسافران در این ماه ها به غیر عید نوروز سفر نمی کنند، فصل پایئز و در ماه هایی که به ژانویه نزدیک می شود، درست است که هوا سرد است ولی به علت جشن ها و مراسم، استقبال خوبی از شهرهای مسکو و ست پترزبورگ می شود.

در نهایت بر اساس اینکه شما گرما یا سرما را ترجیح می دهید و همچنین به جشن ها و مراسم علاقه مند هستید یا خیر، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

بخش نظرات
تورهای نوروزی

تورهای نوروزی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc