https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی سان اکسپرس

SunExpress

سان اکسپرس
سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس

سان اکسپرس توسط دو شرکت هوایی مهم ترکیش ایرلاینز و لوفت‌هانزا در سال 1989 تأسیس شد. در حال حاضر سان اکسپرس، پرواز روزانه به 90 مقصد در 30 کشورِ اروپا، آسیا، آفریقای شمالی، مدیترانه، دریای سیاه و دریای سرخ را پوشش می‌دهد. دفتر مرکزی شرکت سان اکسپرس در شهر آنتالیا مستقر است.

ویژگی اصلی این ایرلاین ارزان قیمت بودن است که باعث جذب مسافران می‌شود. شعار این شرکت هواپیمایی «ارزان سفر کن» می‌باشد، که هدف جذب حداکثر مشتری را به خوبی نشان می‌دهد. رده پنجم جایزه جهانی اسکای تراکس برای بهترین ایرلاین اوقات فراغت دنیا، در سال 2018 و 2019 به سان اکسپرس تعلق گرفت.
این ناوگان هوایی سه کلاس پرواز دارد: سان اکو، سان کلاسیک و سان پرمیوم
کلاس پرواز اکونومی با نام سان اکو، به شما اجازه حمل چمدان 20 کیلوگرم می‌دهد و جهت سرویس اضافی مانند کترینگ، باید قبل از پرواز ثبت شود. 
در کلاس پرواز سان کلاسیک از شما با اسنک و نوشیدنی پذیرایی می‌شود و اجازه حمل 5 کیلوگرم بار اضافی نیز خواهید داشت.
در کلاس پرواز سان پرمیوم که شامل امکانات بیشتر و با کیفیت است، از شما با غذای ویژه و نوشیدنی پذیرایی می‌شود. شما می‌توانید صندلی خود را انتخاب کنید. همچنین به شما اجازه 10 کیلوگرم بار اضافی نیز داده می‌شود. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc