https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی سان اکسپرس

SunExpress

سان اکسپرس
سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس

سان اکسپرس توسط دو شرکت هوایی مهم ترکیش ایرلاینز و لوفت‌هانزا در سال 1989 تأسیس شد. در حال حاضر سان اکسپرس، پرواز روزانه به 90 مقصد در 30 کشورِ اروپا، آسیا، آفریقای شمالی، مدیترانه، دریای سیاه و دریای سرخ را پوشش می‌دهد. دفتر مرکزی شرکت سان اکسپرس در شهر آنتالیا مستقر است.

ویژگی اصلی این ایرلاین ارزان قیمت بودن است که باعث جذب مسافران می‌شود. شعار این شرکت هواپیمایی «ارزان سفر کن» می‌باشد، که هدف جذب حداکثر مشتری را به خوبی نشان می‌دهد. رده پنجم جایزه جهانی اسکای تراکس برای بهترین ایرلاین اوقات فراغت دنیا، در سال 2018 و 2019 به سان اکسپرس تعلق گرفت.
این ناوگان هوایی سه کلاس پرواز دارد: سان اکو، سان کلاسیک و سان پرمیوم
کلاس پرواز اکونومی با نام سان اکو، به شما اجازه حمل چمدان 20 کیلوگرم می‌دهد و جهت سرویس اضافی مانند کترینگ، باید قبل از پرواز ثبت شود. 
در کلاس پرواز سان کلاسیک از شما با اسنک و نوشیدنی پذیرایی می‌شود و اجازه حمل 5 کیلوگرم بار اضافی نیز خواهید داشت.
در کلاس پرواز سان پرمیوم که شامل امکانات بیشتر و با کیفیت است، از شما با غذای ویژه و نوشیدنی پذیرایی می‌شود. شما می‌توانید صندلی خود را انتخاب کنید. همچنین به شما اجازه 10 کیلوگرم بار اضافی نیز داده می‌شود.

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس 

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس یک شرکت هواپیمایی در ترکیه است، این شرکت از مشارکت شرکت های همچون لوفت هانزا و ترکیش ایرلاینز به وجود آمده است. 
شرکت هواپیمایی سان اکسپرس یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت است، که در سال 1989 تاسیس شد و جزو یکی از مجهز ترین و ایمن ترین شرکت های هواپیمایی در جهان شناخته می شود.
این شرکت در طی سال های فعالیت خود توانسته موقعیت پروازی خود را در قاره های مختلف گسترش دهد، سان اکسپرس امروزه به 52 مقصد اروپایی، آسیایی و آفریقای شمالی پرواز مستقیم دارد.
شرکت هواپیمایی سان اکسپرس از 21 فرودگاه در ترکیه به بیش از 15 فرودگاه در آلمان و سراسر جهان پرواز دارد، این شرکت در طول هفته 1200 پرواز را به سراسر دنیا انجام می دهد.
سان اکسپرس قصد دارد تا سهم خود از بازار جهانی را افزایش دهد، و تعداد پرواز های خود را به بیش از 80 مقصد در داخل ترکیه و 20 کشور اروپایی و آفریقایی دیگر افزایش دهد. طبق آمار گفته شده شرکت سان اکسپرس تا به امروز  بیش از هفت میلیون مسافر را به مقاصد داخلی و خارجی جابجا کرده است.
دفتر مرکزی ایرلاین سان اکسپرس در آنتالیای ترکیه قرار دارد و قطب اصلی این شرکت در فرودگاه های آنتالیا و فرودگاه عدنان مندرس ازمیر می باشد.
این شرکت دارای بیش از 4 هزار پرسنل است، که بزرگترین شرکت خصوصی در ترکیه بشمار می رود. سان اکسپرس همچنین دارای گواهینامه های ایزو  9001 معادل مدیریت کیفیت، گواهینامه ی ایزو 10002 معادل با رضایت مشتری و رسیدگی به شکایات، گواهینامه ی ایزو 14001 معادل مدیریت زیست محیطی، گواهینامه ی OHSAS 18001 معادل با  مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و  گواهینامه ی ایزو 27001 معادل مدیریت امنیت اطلاعات می‌ باشد.

ناوگان هوایی ایرلاین سان اکسپرس

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی سان اکسپرس متشکل از 75 فروند هواپیمای مسافربری می باشد، این شرکت هواپیمایی یکی از جدید ترین ناوگان های هوایی در سراسر اروپا را دارا است.
این شرکت از ابتدای فعالیت خود کیفیت و راحتی مسافران جزو اولیت های خود قرار داده است، این شرکت دارای 13950 صندلی و یکی از مدرن ترین ناوگان هوایی را دارد.
هواپیما های ناوگان هوایی سان اکسپرس شامل 64 هواپیمای بوئینگ مدل ۷۳۷-۸۰۰ با  سرعت ۸۲۸ کیلومتر و  ظرفیت ۱۸۹ نفر، 6 فروند ایرباس مدل ای ۳۳۰ با سرعت ۸۲۸ کیلومتر و ظرفیت ۳۱۰ نفر، بوئینگ مدل B737-800 و ایرباس مدل A330-200 می باشد.

خرید بلیط از ایرلاین سان اکسپرس

برای خرید بلیط تریپ از ایرلاین سان اکسپرس تنها کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف اول نام شهر مقصد را  در بخش جستجوی پرواز وارد کنید و سپس تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران و همچنین کلاس پروازی مورد نظر خود را مشخص کنید و در انتها دکمه ی جستجو را کلیک کنید.
پس از فشردن کلید جستجو لیست کاملی از برنامه های پروازی مختلف ارزان قیمت، بلیط های لحظه آخری، بلیط های چارتری را می توانید مشاهده کنید.
شما همچنین می توانید با استفاده از دکمه فیلتر لیست را بر اساس نیاز های خود مرتب کنید، و به راحتی و در کمترین زمان خرید بلیط هواپیما سان اکسپرس خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

کارت پرواز ایرلاین سان اکسپرس

برای دریافت کارت پرواز شرکت سان اکسپرس هم می توان به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام کرد. برای دریافت آنلاین کارت پرواز می توانید 24 تا 1 ساعت قبل از پرواز از طریق سایت کارت پرواز خود را دریافت کنید.
برای دریافت کارت پرواز به صورت حضوری بایستی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید و کارت پرواز خود را از باجه های فرودگاهی دریافت کنید.

مقاصد پروازی داخلی و خارجی ایرلاین سان اکسپرس

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس در حال حاضر به بیش از 52 مقصد اروپایی، آسیایی و آفریقایی پرواز مستقیم دارد، از مقاصد مهم خارجی این ایرلاین می توان به  شهر های وین، بروکسل، دانمارک، شهر کوپنهاگ، مصر، لیون فرانسه، برلین، هامبورگ، فرانکفورت، یونان، مراکش، آمستردام، رومانی، سنت پطرزبورگ، شهر زوریخ سوئیس، سامسون اشاره کرد.
این شرکت همچنین در طول هفته دارای برنامه ی پروازی داخلی منظم و زیادی به شهر های مختلف ترکیه از جمله وان، ازمیر، پرواز سان اکسپرس آنتالیا، آنکارا  و ... دارد.
مسیرهای پروازی پرطرفدار و پرتردد ایرلاین سان اکسپرس شامل پرواز های  آدان به دالامان، آلانیا به غازی پاشا، چانیا، دورتموند-دیاربکر، آگادیر-آلانیا-غازی پاشا، ارزروم می باشد.

کیترینگ شرکت سان اکسپرس

سرویس کیترینگ شرکت پروازی سان اکسپرس با مسئولیت تیم سان کافه می باشد، در این سرویس کیترینگ مسافران می توانند انواع غذاهای سرد و گرم و نوشدنی های سرد و گرم را میل کنند.
سرویس کیترینگ ایرلاین اکسپرس بر اساس کلاس پروازی به گروه های  سان اکو، سان کلاسیک و سان پریمیوم تقسیم می شود.

سان اکو

در سرویس پذیرایی سان اکو مسافران پکیج غذایی ساده ای دریافت می کنند، و مسافران می توانند از قبل منوی غذایی خود را انتخاب کنند.

سان کلاسیک

در سرویس پذیرایی سان کلاسیک از مسافران با ساندویج های سرد و گرم غیر الکلی خوشمزه پذیرایی می شود، همچنین با شکلات و نوشیدنی نیز پذیرایی می شوند.

سان پریمیوم

در این نوع سرویس غذایی مسافران از طیف وسیعی از غذا می توانند انتخاب کنند، آن ها می توانند غذاهای رژیمی، گیاهی، محلی، بین المللی، غذاهای مخصوص افراد دیابتی، غذای بدون کلسترول و ... را انتخاب کنند و همچنین می توانند منوی غذایی خود را به صورت آنلاین قبل از پرواز رزرو کنند.

بار مجاز در ایرلاین سان اکسپرس

در پرواز های ایرلاین سان اکسپرس، مسافران می توانند حداکثر 8 کیلوگرم بار دستی با ابعاد  55* 40* 23 را با خود به داخل کابین ببرند.
در پروازهای بین المللی سان اکسپرس هر مسافر مجاز به حمل یک چمدان با وزن حداکثر 20 تا 40 کیلوگرم برای کلاس های پروازی متفاوت می باشد. 
میران بار مجاز هر مسافر در ایرلاین سان اکسپرس در کلاس پروازی سان اکو 20 کیلوگرم،‌ در کلاس پروازی سان کلاسیک 25 کیلوگرم و کلاس پروازی سان پرمیوم 40 کیلوگرم می‌باشد.
در آخر توصیه می شود به مسافران که نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را بر روی چمدان ها ی خود نصب کنند. در صورت بروز هر گونه اتفاقی می توانند چمدان های خود را راحت پیدا کنند.
هواپیمایی سان اکسپرس در تهران : خیابان شریعتی، بالاتر از یخچال، برج درسا، پلاک 1489، طبقه ششم، واحد 24
شماره تماس هواپیمایی سان اکسپرس : 22773953 21 0

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی سان اکسپری

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس به چند مقصد سفر هوایی دارد ؟

شرکت سان اکسپرس امروزه به 52 مقصد اروپایی، آسیایی و آفریقای شمالی پرواز مستقیم دارد.

ناوگان هوایی شرکت سان اکسپرس چقدر است ؟

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی سان اکسپرس متشکل از 75 فروند هواپیمای مسافربری می باشد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc