https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی پویا ایر

Pouya Air

پویا ایر
پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر

پویا ایر از شرکت های هواپیمایی جدید در ایران است. هواپیمایی پویا در ابتدای یک ایرلاین باری به نام پارس ایرکارگو بود که از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد. بعدها وارد حوزه مسافربری نیز شد . هنوز هم حیطه اصلی پویا ایر کارگو است. ارایه پرواز جت تجاری یکی از ویژگیهای مهم این ایرلاین است. دفتر مرکزی پویا ایر در فرودگاه بین المللی مهرآباد قرار دارد. قطب پروازی پویا ایر نیز فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه گرگان است. این شرکت ماهانه 55 پرواز به مقاصد داخلی و خارجی دارد.

بلیط هواپیما پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر به دلیل طراحی مدرن و تعداد کم صندلیهای پرواز، بین ایرلاینها متفاوت است. شما می‌توانید بلیط هواپیما پویا ایر را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیما پویا ایر در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی پویا، چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی پویا ایر توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی 90 دقیقه قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا پویا ایر مراجعه کنید.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی پویا در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 4 و 6 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی پویا ایر

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر به شهرهای برخی شهرهای ایران پرواز دارد. برنامه پرواز داخلی هواپیمایی پویا ایر را در زیر مشاهده می کنید:

تهران بندرعباس

تهران گرگان

تهران شیراز

تهران مشهد

تهران یزد

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی پویا ایر

پرواز به مقاصد خارجی هواپیمایی پویا ایر در حال حاضر فعال نیست.

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی پویا ایر

پرواز چارتر هواپیمایی پویا به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی پویا ایر

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای پویا ایر در کلاس‌های اکونومی 5 کیلوگرم است.

بار مجاز برای مسافران پویا ایر در پروازهای داخلی 20 کیلوگرم است.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو پویا ایر استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

حمل بار تخصص پویا ایر است. این شرکت هواپیمایی قادر به حمل حیوانات زنده و سنگین تحت شرایط ویژه است.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی پویا 

هواپیمایی پویا ایر سه کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس (بیزینس) و فرست کلاس را ارائه می دهد.

کلاس اکونومی هواپیمایی پویا 

کابین کلاس اکونومی فضای راحتی دارد.خدمات معمول پذیرایی انجام می شود و قیمت بلیط مهمترین نکته این  کلاس پرواز است.

کلاس بیزینس هواپیمایی پویا 

کلاس بیزینس جت پویا ایر با خدمات اختصاصی همراه است.تعداد کم صندلیها و ابعاد مناسب آن، پروازی راحت را برای مسافران به همراه دارد. فضای کابین دو صندلی بیزنس کلاس با امکانات اینترنت، پذیرایی و استراحت کیفیت بالایی دارد.

فرست کلاس هواپیمایی پویا

بهترین گزینه برای پروازهای طولانی با طراحی مدرن و راحت و کابین اختصاصی، اینترنت و صفحه نمایشگر بهترین کلاس پرواز را به مسافران عرضه می کند.

ناوگان پروازی پویا ایر

هواپیمایی پویا ایر دارای 7 فروند هواپیمای باری و مسافری با پرواز به تعدادی از فرودگاه های داخلی و بین المللی است. ناوگان فعلی هواپیمایی پویا ایر شامل هواپیماهایHARBIN Y-12 ،  Bombardier CL600وEmbraer- ERJ- 145، AN-74-200 است. ایرتاکسی هواپیمایی ایر جهت مسافرتهای شخصی با ظرفیت 17 مسافر ارایه می کند. بهترین راه برای مسافرت هوایی طولانی راحت در محیط دلخواه مشتریان است.

غذای شرکت هواپیمایی پویا 

سیستم پذیرایی و غذای پویا ایر با توجه به طول پرواز و مطابق کلاس پروازی متنوع است. 

اطلاعات شرکت پویا ایر

مالکیت شرکت هواپیمایی پویا، بخش خصوصی است. این ایرلاین که ابتدا با نام پارس ایر فعالیت داشت چند سال بعد به یاس ایر تغییر نام داد و در حال حاضر با نام پویا ایر خدمات هوایی خود را در زمینه باربری ، ایرتاکسی و مسافربری ارایه می دهد. کارگو و جایجایی بارهای سنگین از اهداف اولیه این هواپیمایی بود که با گسترش ناوگان خود جابجایی مسافر نیز در برنامه قرار گرفت. این ایرلاین جوان خدمات ایرتاکسی خود را از سال 96 در ایران شروع کرد. اولین پرواز ایر تاکسی هواپیمایی پویا در استان هرمزگان انجام گرفت.

وب سایت رسمی پویا ایر:  www. Pouyaair.com

شماره تماس و تلفن پویا ایر:   66021616

کد یپویا ایر: PYA


اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc