https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی پارس

Pars Air

پارس
پارس

هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس از شرکت های هواپیمایی قدیمی در ایران است. این شرکت هواپیمایی که پیش از انقلاب در شرکت خطوط هوایی متحد ایران ادغام شد، فعالیت خود را از سال 96 دوباره آغاز کرده است. دفتر مرکزی این هواپیمایی در جزیره کیش قرار دارد. قطب اصلی هواپیمایی پارس فرودگاه بین المللی کیش است. پروازهای این شرکت به مقاصد داخلی و مقاصد بین المللی در خاورمیانه برقرار است

بلیط هواپیما هواپیمایی پارس

بلیط هواپیما پارس از فرودگاه کیش به تعدادی از شهرهای ایران در دسترس است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی پارس را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی پارس در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی پارس چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی پارس توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی 90 دقیقه قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی پارس مراجعه کنید.

برنامه پروازی هواپیمایی پارس

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس به برخی شهرهای پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی پارس شامل این مقاصد است: تهران، مشهد، یاسوج، شیراز و رشت

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس به برخی کشورهای پرواز دارد. برای پاسخ به این سوال که هواپیمایی پارس به کدام کشورها پرواز دارد می توانید برنامه و مسیر پرواز های خارجی هواپیمایی پارس را ببینید شامل مقاصد : عمان، دبی، نجف و استانبول

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی پارس

پرواز چارتر هواپیمایی پارس به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

ناوگان پروازی هواپیمایی پارس

هواپیمایی پارس با 15 فروند هواپیما به تعدادی فرودگاه های داخلی و بین المللی پرواز می کند. ناوگان فعلی هواپیمایی پارس شامل هواپیماهای ایرباس 320، فوکر، ایرباس و امبرایر است.

اطلاعات شرکت هواپیمایی پارس

مالکیت شرکت هواپیمایی پارس، بخش خصوصی است. دفاتر دیگر این ایرلاین در تهران و شیراز مستقر است. دفتر فروش تهران این هواپیمایی در محدوده میدان آزادی قرار دارد. شرکت هواپیمایی پارس از سال 1332 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و یکی از ایرلاینهای قوی در آن دهه بود. پروازهای اولیه پارس باربری بود اما بعدها توانست خط پرواز تهران به چند مقصد خارجی مانند بیروت، بازل و بریندیسی را برقرار سازد. با گسترش ناوگان پارس ایر پروازهایی به مقاصد اروپایی پاریس، لندن، ژنو و بروکسل دایر شد. سال 41 با ادغام شرکت ایرانیان ایرویز و شرکت هواپیمایی سهامی ایران، کار این شرکت خاتمه یافت. پس از سالها پارس ایر به تازگی فعالیت هوایی خود را در ایران از سر گرفته است.

وب سایت رسمی هواپیمایی پارس: www.parsair.ir

شماره تماس و تلفن هواپیمایی پارس:  ۴۴۶۹۶۰۹۲


اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc