https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی کی ال ام

KLM

کی ال ام
کی ال ام

هواپیمایی کی ال ام

هواپیمایی کی ال ام
کی ال ام از قدیمی‌ترین ایرلاین‌های دنیاست که در سال ۱۹۱۹ میلادی تأسیس شد. شرکت ایرفرانس-کی ال ام یک شرکت فرانسوی-هلندی است که تحت قوانین کشور فرانسه قرار دارد و دفتر اصلی آن در فرودگاه شارل دوگل پاریس قرار دارد. 
این شرکت، بزرگ‌ترین هواپیمایی اروپا به‌ شمار می‌رود و در سال 2019 توانست رده هجدهم بهترین ایرلاین‌های دنیا را کسب کند. KLM پرواز به 271 مقصد در 70 کشور پنج قاره دنیا را پوشش می‌دهد. همچنین یکی از امن‌ترین ایرلاین‌های جهان متعلق به کی ال ام است.
در همه پروازهای این ناوگان هوایی، یک بطری آب، هدفون و دستمال مرطوب در اختیار مسافران قرار می‌گیرد؛ در حین پرواز هم وعده غذایی شامل غذای گرم، سالاد و دسر به شما ارائه می‌شود.
در کلاس پرواز بیزینس جهانی، طراحی به شکلی است که به شما احساس در خانه بودن می‌دهد، شما در صندلی‌های بسیار راحت و تختخواب‌شو از پرواز لذت خواهید برد. فضای جادار و شخصی، برخورداری از صفحه نمایش سرگرمی، تجربه یک سفر آسوده را به شما می‌بخشد.
در کلاس پرواز اکونومی شما از صندلی‌های ارگونومیک و منعطف، اسنک و ساندویچ متناسب با مدت زمان پرواز، نوشیدنی‌های گرم و سرد، روزنامه و مجله برخوردار هستید. 
KLM تا کنون حمایت مالی از فستیوال‌ها و رویدادهای فرهنگی و هنری مختلفی را بر عهده داشته است نظیر جشن آمستردام 2013، موزه ون گوگ و ارکستر رویال کنسرت.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ