https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی اطلس گلوبال

AtlasGlobal

اطلس گلوبال
اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال از ایرلاین های ترکیه است. این شرکت هواپیمایی جوان در سال 2001 تاسیس شد. دفتر اصلی این ایرلاین در شهر استانبول و مرکز پروازهای اطلس گلوبال فرودگاه بین‌المللی استانبول، بزرگترین فرودگاه جهان است. قطب دوم پرواز این هواپیمایی فرودگاه آنتالیا از مقاصد گردشگری مهم ترکیه است. این هواپیمایی با ایرفرانس قرارداد نماد مشترک دارد. شعار این ایرلاین دنیایی فرای رؤیاهاست. اطلس گلوبال به 40 مقصد بین المللی در اروپا، آسیا  پرواز دارد.  

بلیط هواپیمایی اطلس گلوبال

پوشش پروازهای محلی و پروازهای چارتری به شهرت اطلس گلوبال کمک کرده است. به همین دلیل در فصلهای گردشگری فروش بالایی دارد. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی اطلس گلوبال را از وب سایت تریپ رزرو کنید. اطلس گلوبال برای مشتریان دائم خود انواع کارت اشتراک با تخفیف در نظر گرفته است که از طریق برنامه Atlasmiles می توانند امتیازات خود را ثبت کنند.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی اطلس گلوبال در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

مسافران می توانند جهت خرید آنلاین از وبسایت ایرلاین و یا با کمک اپ موبایلی رزرواسیون این هواپیمایی اقدام کنند. از ۴۸ ساعت تا ۹۰ دقیقه قبل از زمان پرواز امکان خرید بلیط وجود دارد. هواپیمایی اطلس گلوبال امکان چک این آنلاین را برای مسافران ایجاد کرده است. از این طریق کارت پرواز قابل دانلود است. همچنین چک این از طریق باجه‌های مخصوص ایرلاین هم صورت می گیرد. از ۳ ساعت قبل از پرواز قابل دسترس است و تا ۲۰ دقیقه قبل از حرکت ادامه خواهد داشت. برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا مراجعه کنید.

برنامه پروازی هواپیمایی اطلس گلوبال

پروازهای هواپیمایی اطلس گلوبال به ایران

تمام پروازهای اطلس گلوبال از فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می گیرد. به دلیل تعداد بالای مسافرین ترکیه، پرواز هواپیمایی اطلس گلوبال از تهران به استانبول، ازمیر و بدروم هر روز انجام می گیرد. پروازهای چارتری اطلس گلوبال در زمان اوجگیری مسافرت از تهران به مقصد آنتالیا، ازمیر، کوش‌آداسی و بدروم برقرار است. مسیرهای پر تردد اطلس گلوبال از ایران به شهرهای وین، مسکو، گوتنبرگ، ازمیر، آمستردام، کیف، استکهلم، لندن، تفلیس، پاریس، بلگراد، استانبول، بارسلونا و بیروت است.

پروازهای خارجی هواپیمایی اطلس گلوبال

پروازهای محلی اطلس گلوبال به مقاصد آدانا، آنتالیا، بدروم، قازیان تپ، دالامان، ازمیر انجام می شود. مقاصد خارجی اطلس گلوبال شامل ارمنستان، ایران، فرانسه، عراق، هلند، لبنان، قبرس و بریتانیا است. همچنین به واسطه قرارداد نماد مشترک با فرانسه، از شهر پاریس به نقاط پروازی از قبیل نیس، مارسی، لیون، کازابلانکا، رباط، تونس پروازهای اطلس گلوبال برقرار است.

پرواز های چارتری و سیستمی هواپیمایی اطلس گلوبال

پرواز چارتر هواپیمایی اطلس گلوبال به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی اطلس گلوبال

میزان بار مجاز در کلاس اکونومی پلاس اطلس گلوبال به ازای هر نفر 30 کیلوگرم است.بار دستی داخل کابین هم 8 کیلوگرم است.
میزان بار مجاز در بیزینس کلاس اطلس گلوبال به ازای هر نفر 40 کیلوگرم است.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال، دو کلاس پروازی اکونومی پلاس و بیزینس کلاس ارائه می دهد.

کلاس بیزینس هواپیمایی اطلس گلوبال

صندلی‌های این کلاس پرواز 93 سانتیمتر فضا در اختیار مسافران قرار می دهند تا راحت استراحت کنند.  گیت ویژه چک این، سرویس حمل و نقل فرودگاهی و محل استراحت از دیگر مزایای این کلاس پرواز است.

کلاس اکونومی پلاس هواپیمایی اطلس گلوبال

این کلاس پرواز نیز امکاناتی مانند وای فای، چک این اینترنتی، فاصله مناسب صندلیها، وعده و میان وعده ها را دارد. 

غذای هواپیمایی اطلس گلوبال

در پروازهای اطلس گلوبال کیفیت عذا اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر در پروازهای طولانی از سرآشپزهای حرفه ای برای طبخ و سرو غذا استفاده می شود. غذای هواپیمایی اطلس گلوبال طیف متنوعی از غذاهای ترکی و بین المللی است. 5 نوع میان وعده، منوی غذاهای رژیمی و گیاهی از دیگر امکانات این هواپیمایی است.

ناوگان هوایی اطلس گلوبال

 اطلس گلوبال پروازهای مختلفی در خاک ترکیه و مقاصد بین المللی دارد. اطلس گلوبال دارای 27 فروند هواپیمای مجهز ست. هواپیماهای اصلی اطلس گلوبال شامل Airbus A319،Airbus A320، Airbus A300 Airbus A321  وBoeing 737 می باشد.

 اطلاعات شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال یک شرکت هواپیمایی خصوصی است که تحت مدیریت ترکیش تور قرار دارد. این شرکت نوپا توانست طی دو دهه به واسطه خدمات با کیفیت هوایی و نیروی خدمه حرفه ای به یکی از ایرلاین های موفق ترکیه تبدیل شود. قیمت پایین بلیط هواپیما به محبوبیت این ایرلاین کمک کرد. این شرکت هواپیمایی که قبلا با نام اطلس جت شناخته می شد، از سال 2015 به اطلس گلوبال تغییر نام داد.

وب سایت رسمی هواپیمایی اطلس گلوبال: www.atlasglb.com

کد یاتا: KK

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc