https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی هواپیمایی سنگاپور

Singapore Airlines

هواپیمایی سنگاپور
هواپیمایی سنگاپور

هواپیمایی هواپیمایی سنگاپور

هواپیمایی هواپیمایی سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهای ثروتمند است، با اینکه مساحت کمی دارد لیکن یکی از کشور های پیشرفته در جهان می باشد. این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و در زمینه ی اقتصاد پیشرفت های بسیاری کرده است.
زمانی که از پیشرفت یک کشور صحبت می شود، انتظار می رود که این پیشرفت در تمام زمینه ها دیده شود. یکی از این زمینه ها شرکت های هواپیمایی هستند.
این شرکت هواپیمایی دارای امکانات و ویژگی هایی است، که باعث شده است که در حوزه ی فعالیت خود بهترین باشد. این ویژگی ها شامل قیمت مناسب و امکانات پیشرفته و امنیت برای مسافران می باشد.
شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از شرکت های مدرن و پیشرفته در کشور سنگاپور است. این شرکت هواپیمایی ارائه دهنده ی سرویس های با کیفیت و خدمات پیشرفته به مسافران است.
کلاس های پروازی مختلف، امنیت و نظم از ویژگی های این شرکت هواپیمایی می باشد، که موجب شده است این شرکت هواپیمایی یکی از بهترین ها در این حوزه باشد.

شرکت هواپیمایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور

تاریخچه‌ی شرکت هواپیمایی سنگاپور 

شرکت هواپیمایی سنگاپور در سال 1947 با عنوان مالارین ایرویز تاسیس شد، و امروزه این شرکت را با نام تجاری سنگاپور ایرلاین (SINGAPORE AIRLINES) می شناسند.
شرکت هواپیمایی سنگاپور در ایتدای فعالیت خود مجبور به رقابت با سایر شرکت های هواپیمایی در سطح بین المللی بود، این موضوع باعث شد که این شرکت هواپیمایی به مرور زمان پیشرفت کند. به طوری که امروزه یکی از پنج کمپانی برتر در صنعت هواپیمایی می باشد.
این شرکت هواپیمایی در سال 1998 با ارائه ی یک سرویس خدماتی عالی به ارزش 500 میلیون دلار توانسته صنعت هوایی در جهان را با استاندارد های جدیدی از کلاس های پروازی متفاوت مواجه کند.
شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین با نام اختصاری SIA در سال 2011 توانسته 16 میلیون مسافر، در سال 2012 توانسته 18 میلیون مسافران و در سال 2018 حدود 80 میلون مسافران را در سراسر جهان به مقاصد مختلف جابجا کند.
شرکت هواپیمایی سنگاپور در سال 2004 برای اولین بار توانست بدون توقف یک پرواز مستقیم به لس آنجلس و پس از آن به نیویورک داشته باشد.
این شرکت پس از آغاز فعالیت خود اقدام به ایجاد شرکت های تابعه نظیر شرکت های خدمات مسافرتی مانند ویندز، ایرلاین اسکوت، ایرلاین منطقه ‌ای سیلک ایر، شرکت مهندسی سنگاپور و شرکت باری سنگاپور ایر کارگو کرد.
همچنین این شرکت حامی تیم ملی فوتبال سنگاپور نیز می ‌باشد. شرکت هواپیمایی سنگاپور بخشی برای بررسی ایداه های جدید دارد، که در آن عکس العمل مسافران نسبت به هر ایده بررسی می شود.
به همین خاطر است، که شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین همیشه دارای ایده های جدید و نو می باشد. و در چند سال مختلف رتبه های برتر را کسب گرده است.

ناوگان هوایی سنگاپور ایرلاین

ناوگان شرکت هواپیمایی سنگاپور دارای جدید ترین و مدرن ترین ناوگان هوایی در جهان می باشد. ناوگان هوایی این شرکت شامل 111 فروند از هواپیما های بوئینگ و ایرباس می باشد.
شرکت هواپیمایی سنگاپور دارای ناوگان هوایی از جمله هفت فروند هواپیمای بوئینگ مدل ۳۰۰ER 777، 26 هواپیمای مدل ایرباس A330 300، 19 هواپیمای مدل ایرباس A380  800، 12 هواپیمای مدل بوئینگ ۲۰۰ER 777، یازده هواپیمای مدل بوئینگ ۲۰۰ ۷۷۷، ده هواپیمای مدل ایرباس A350 ۹۰۰، شش هواپیمای مدل بوئینگ ۳۰۰  ۷۷۷ می باشد.

مقاصد هوایی شرکت سنگاپور ایرلاین

شرکت هواپیمایی سنگاپور به 6 قاره ی جهان پرواز هوایی دارد، این شرکت هواپیمایی به قاره هایی همچون آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا پرواز مستقیم دارد.
سنگاپور ایرلاین به بیش ترین شهر هایی که پرواز هوایی دارد می توان به توکیو، هانوی، بمبئی، بنگلور، مانیل، سئول، ژوهانسبورگ، آتن، استانبول، دبی، جده، پکن، کیپ تاون، فرانکفورت، فرانکفورت، مونیخ، رم، آمستردام، لس آنجلس، نیویورک و ... اشاره کرد.
شرکت هواپیمایی سنگاپور در حال حاضر به بیش از 62 کشور در جهان پرواز دارد، سنگاپور ایرلاین نسبت به دیگر شرکت های هواپیمایی گرانتر می باشد، این گرانی به علت وجود صندلی های راحت آن نیست بلکه به دلیل انواع پرواز ها به اقصی نقاط جهان می باشد.
هر چقدر مسافت پرواز ها بیش تر باشد، قیمت بلیط های پرواز نیز گران تر می شود، این پرواز ها از کیفیت و امکانات بالایی برخوردار است.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از شرکت های هواپیمایی مدرن است، که خود بر اساس فاکتور های مختلف کلاس های پروازی دارد. کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین شامل سوئیت کلاس، فرست کلاس، بیزینس کلاس، پریمیوم اکونومی و اکونومی طبقه بندی می شود.

سوئیت کلاس

کلاس پروازی سوئیت کلاس یکی از بالاترین سطوح پروازی در شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین می باشد، که قیمت نسبتا بالایی نیز دارد. در این کلاس پروازی از هواپیما های ایرباس استفاده می شود.
هواپیماهای ایرباس این کلاس پروازی دارای مساحتی 4 متری می باشد. که در هر هواپیما 6 عدد کابین جداگانه برای هر مسافر تبیه شده است.
این کابین ها توسط درب های چوبی از سایر قسمت ها در هواپیما جدا می شوند. فضای داخلی این کابین ها بسیار راحت و زیبا می باشند.
این کلاس پروازی دارای امکاناتی همچون تخت های خواب خصوصی، پنجره های مجزا، صندلی های راحت و بزرگ از جنس چرم با عرض 90 سانتی متر، یک تخت اضافی برای همراه مسافر، یک قفسه برای آویزان کردن لباس، یک تلویزیون 32 اینجی اچ دی، میز متحرک برای صرف غذا و همچنین یک بسته لوازم آرایشی و بهداشتی شامل دمپایی، جوراب، لباس راحتی، چشم بند و غیره می باشد.
در این کلاس پروازی مسافران با تهیه بلیط هواپیما می توانند از وعده های غذایی متنوع همچون غذاهای گیاهی، غذاهای رژیمی، غذاهای بین المللی، نوشیدنی سرد و گرم و غیره میل کنند.

فرست کلاس

کلاس پروازی فرست کلاس، در سطح بعدی کلاس پروازی سوئیت کلاس سنگاپور ایرلاین قرار دارد. این کلاس پروازی به دو دسته ی نیو فرست کلاس و فرست کلاس تقسیم می شود.
مساحت هواپیمای این کلاس پروازی 2 متر مربع می باشد، این کلاس پروازی از امکانات بالایی مانند فضای لگ روم، صندلی ‌هایی 76 سانتی متری از جنس چرم دارد، که قابلیت تاشو دارد.
برخی از صندلی های این کلاس پروازی دارای قابلیتی هستند، که می توانند به یکدیگر متصل شده و به تخت دو نفره تبدیل شود. این کلاس پروازی از یک تلویزیون با صفحه نمایش 18 اینچی نیز برخوردار است. در این کلاس پروازی از مسافران با وعده های غذایی متنوع پذیرایی می شود.

بیزینس کلاس

کلاس پروازی بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین به سه دسته ی نیو بیزنس کلاس، بیزنس کلاس و رجیونال بیزنس کلاس تقسیم می شود.
این کلاس های پروازی از امکانات بسیار خوبی برخوردار هستند. امکاناتی نظیر لگ روم، صندلی ‌های تخت خواب شو، پورت های USB  مختلف، منوی غذایی متنوع بین المللی می باشد.

پریمیوم اکونومی کلاس

کلاس پروازی پریمیوم اکونومی شرکت هواپیمایی سنگاپور در مقایسه با دیگر کلاس های پروازی از امکانات کمتری برخوردار است، این کلاس پروازی دارای صندلی هایی با عرض 49 سانتی متری، دارای لگ روم، پورت های USB برای اتصال به لوازم الکترونیکی، منوی غذا و تلویزیون های 11 اینچی خصوصی برای هر مسافر می باشد.

اکونومی کلاس

کلاس پروازی اکونومی کلاس دارای ارزان ترین سطوج پروازی می باشند، که امکانات بسیار خوبی را ارائه می دهند. این کلاس پروازی به دو دسته ی نیو اکونومی و اکونومی تقسیم می شود. تفاوت این این دو کلاس پروازی در مدل و میزان راحتی صندلی ها می باشد.

خدمات شرکت هواپیمایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد، که با سایر شرکت های هواپیمایی متمایز هستند.

غذاهای شرکت هواپیمایی سنگاپور

غذاهای شرکت هواپیمایی سنگاپور

غذای های کیفیت بالا

در شرکت های هواپیمایی سنگاپور ایرلاین غذاهای بسیار متنوع آسیایی، اروپایی، غذاهای رژیمی، غذاهای بین المللی، غذاهای مناسب افراد دیابتی، انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی، نوشیدنی های سرد و گرم می باشد.
هر چقدر سطح کلاس های پروازی سنگاپور ایرلاین بالاتر باشد، میزان لوکس بودن و متنوع بودن غذاها نیز بالاتر می رود. این شرکت هواپیمایی حدود 50 هزار وعده ی غذایی با تازه ترین و درجه یک ترین مواد در 122 آشپزخانه مختلف درست شده اند.
غذاهای کلاس های پروازی اکونومی به صورت فویلی و کلاس های پروازی با سطح بالاتر به صورت ظرف های جداگانه و با تزئینات بسیار زیبا ارائه می شود.
مسئولان شرکت هواپیمایی سنگاپور برای بالا بردن کیفیت غذاها و سفری دلچسب برای مسافران بسیار تلاش کرده اند. از جمله ی این تلاش ها می توان به استخدام سر آشپز های بسیار حرفه ای از سراسر دنیا اشاره کرد.
سر آشپز ها ی سنگاپور ایرلاین منوهای غذایی را به صورتی می چینند، که بر اساس سبک غذایی مقصد پروازی باشد، مسافران همچنین می توانند بسته به سلیقه ی خود قبل از پرواز منوی غذایی خود را انتخاب کنند.

منظم و وقت شناس

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین یکی از دقیق ترین و منظم ترین شرکت های هواپیمایی در جهان می باشد، بیش تر از 70 درصد پرواز های این ایرلاین به موقع و سر وقت هستند و خاطره ای خوب برای مسافران به جا گذاشته است، به همین دلیل سنگاپور ایرلاین جایگاه ویژه ای در بین مسافران دارد.

اینترنت همراه هوایی

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین در کلیه ی پرواز های خود به مسافران خود اینترنت پر سرعت در حین پرواز را ارائه می دهد. در کلاس های پروازی پایین هزینه ی پرواز به صورت جداگانه محاسبه می شود.
علاوه بر اینترنت رایگان این شرکت هواپیمایی انواع سرویس های مختلف غذایی و انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی، حوله ی یکبار مصرف، هدفون، سیستم های گرمایشی و سرمایشی شخصی و امکان انتخاب فیلم ها ی مختلف را برای مسافران خود در تمام کلاس های پروازی فراهم می کند.

جوایز شرکت هواپیمایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین به عنوان دومین شرکت هواپیمایی بزرگ در جهان و بر اساس میزان درآمد سال 2010 از طرف یاتا انتخاب شده است.
سنگاپور ایرلاین در سال 2016 به عنوان سومین خط هوایی در جهان از نظر سایت معتبر  انتخاب شده است، همچنین به عنوان برترین شرکت هواپیمایی در سال 2018 از نظر اسکای ترکس شده است.
این شرکت همچنین دارای عنوان برترین شرکت هوایی در سال 2019 به دلیل داشتن کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب می باشد.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی سنگاپور

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین چه هستند ؟

ایرلاین سنگاپور ایرلاین شامل کلاس های پروازی اکونومی کلاس، پریمیوم اکونومی کلاس، بیزینس کلاس، فرست کلاس، سوئیت کلاس می باشد.

ناوگان سنگاپور ایرلاین از چند فروند هواپیما تشکیل شده است ؟

ناوگان شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاین شامل 111 فروند از هواپیما های بوئینگ و ایرباس می باشد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc