https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی هاینان ایرلاینز

Hainan Airlines

هاینان ایرلاینز
هاینان ایرلاینز

هواپیمایی هاینان ایرلاینز

هواپیمایی هاینان ایرلاینز

شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی چین است، که خطوط هوایی این شرکت در سال 1989 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هایکو قرار دارد. 
این شرکت هواپیمایی در ابتدا در سال 1989 با نام خطوط هوایی استان هاینان تأسیس شد و در سال 1996 به شکل فعلی تغییر نام داد.
قطب های اصلی شرکت هواپیمایی هاینان فرودگاه بین المللی پایتخت پکن (PEK)، فرودگاه بین المللی هایکو میلان (HAK) و فرودگاه بین المللی شیان شیان یانگ (XIY) است.
خطوط هوایی هاینان به حدود 90 مقصد در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی پرواز می کند. تعداد قابل توجهی از اینها مقاصد داخلی هستند. خطوط هوایی هاینان همچنین قرارداد های مشترک با 11 شرکت هواپیمایی دیگر دارد. این ایرلاین دارای ناوگانی متشکل از 147 هواپیمای بوئینگ است که هر یک از آنها با کلاس تجاری و اکونومی پیکربندی شده اند.
این ایرلاین توسط Skytrax به عنوان یک شرکت هواپیمایی 5 ستاره رتبه بندی شده است. شرکت هواپیمایی هاینان به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ از نظر اندازه ناوگان در جمهوری خلق چین و دهمین شرکت هواپیمایی بزرگ در آسیا تبدیل شده است.

هواپیمای شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

هواپیمای شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

درباره شرکت هواپیمایی هاینان 

شرکت هلدینگ خطوط هوایی هاینان در سال 1989 از پایگاه اصلی خود در هایکو تاسیس شد و به توسعه هفت پایگاه در چین با مسیرهایی که آسیا را پوشش می ‌دهند و به اروپا، آمریکای شمالی، اقیانوسیه و آفریقا می ‌رسانند، ادامه داد. در مجموع، خطوط هوایی هاینان تقریباً  به 500 مسیر پروازی داخلی و بین ‌المللی پرواز دارد.
شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز یک شرکت هواپیمایی چینی است که مقر آن در هایکو، چین است خطوط هوایی هاینان از سال 2010 جایزه 5 ستاره هواپیمایی Skytrax را به همراه تنها 10 شرکت هواپیمایی دیگر دریافت کرده است. در فوریه 2016، این ایرلاین همچنین به عنوان یکی از 5 ایمن ترین خطوط هوایی جهان توسط JACDEC فهرست شد.
این شرکت هواپیمایی علاوه بر خدمات بلیط های چارتری، بلیط های لحظه آخری، بلیط ارزان خارجی، پروازهای داخلی و بین المللی برنامه ریزی شده را به سایر نقاط جهان ارائه می دهد. 
در سال 2017، این شرکت هواپیمایی اولین پرواز بین قاره ای خود را با سوخت زیستی انجام داد. با مطالعه درباره دوستدار محیط ‌زیست ‌ترین خطوط هوایی جهان، این شرکت تمام تلاش خود را می کند، تا اثرات زیست ‌محیطی خود را کاهش دهند.
بیش از 20 سال است که خطوط هوایی هاینان مفهوم میهمان نوازی شرقی را پذیرفته و از روحیه خدمات احترام به مشتری حمایت می کند. امروزه خطوط هوایی هاینان بیش از 10 هزار کارمند در سراسر جهان دارد که هر کدام با زبان های مختلفی صحبت می کنند. 

ناوگان هوایی ایرلاین هاینان 

خطوط هوایی هاینان در حال حاضر ناوگانی متشکل از 122 هواپیمای مسافربری شامل بوئینگ 737 و 767 و ایرباس A320، A330 و A340 و همچنین دورنیر 328 را اداره می کند.
 اما توسعه بیشتر در حال حاضر برای سفارش خطوط هوایی هاینان برای 40 بوئینگ در حال انجام است. هواپیمای مسافربری دوربرد این شرکت با ظرفیت متوسط که اولین پرواز آن بین توکیو و هنگ کنگ است انجام شد .
ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی هاینان ایرویز شامل هواپیما های ایرباس مدل A330-200 9، ایرباس مدل A330-300 25 ، ایرباس مدل A350-900 7 8، بوئینگ مدل 737-800 146 ، بوئینگ مدل 737 MAX 8 11 39، بوئینگ مدل 787-8 10 ، بوئینگ مدل 787-9 30 8 می باشد.

لوگوی خطوط هوایی هاینان ایرویز 

لوگوی خطوط هوایی هاینان ایرویز به سبک رندر با رنگ زرد در زمینه قرمز از پنگ طلایی است، پرنده ای غول پیکر متعلق به اساطیر چینی که نمادی از دستاوردهای بزرگ است.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز

ناوگان شرکت هواپیمایی هاینان متشکل از چند هواپیما است ؟

ناوگان هوایی هاینان متشکل از 122 هواپیمای مسافربری شامل بوئینگ، ایرباس و همچنین دورنیر 328 را اداره می کند.

قطب های اصلی شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز کجاست ؟

قطب های اصلی شرکت هواپیمایی هاینان فرودگاه بین المللی پایتخت پکن (PEK)، فرودگاه بین المللی هایکو میلان (HAK) و فرودگاه بین المللی شیان شیان یانگ (XIY) است.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc