https://gateway.trip.ir/api/

تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان

تورها

تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان

تور مسکو سنت پترزبورگ【لیست قیمت تورهای لحظه آخری و ارزان】

تور مسکو سنت پترزبورگ | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور مسکو سنت پترزبورگ لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور مسکو سنت پترزبورگ تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور مسکو سنت پترزبورگ به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل مسکو سنت پترزبورگ
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور مسکو سنت پترزبورگ تریپ

  • تور مسکو سنت پترزبورگ لحظه آخری
  • تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان
  • تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز

قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور مسکو سنت پترزبورگ نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ دارند. و در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ موثر است.

تور زمینی مسکو سنت پترزبورگ با اتوبوس و قطار

تور زمینی مسکو سنت پترزبورگ با اتوبوس قطار برگزار می شود. اما متفاوت بودن سفر شما با تور زمینی مسکو سنت پترزبورگ به شهر مقصد و نحوه سفر بستگی دارد. مثلا اگر بخواهید تور مسکو سنت پترزبورگ با قطار را رزرو کنید، قطار از تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به سمت وان حرکت می کند. این قطار به ترتیب از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) عبور و در نهایت به کاپی کوی و سپس به وان خواهد رفت. برای رفتن به دیگر شهرها و مسکو سنت پترزبورگ نیز با همین قطار به وان رفته و از آنجا راهی دیگر شهرهای مسکو سنت پترزبورگ می شوید.
در حالت دیگر اگر قصد خرید یا رزرو تور مسکو سنت پترزبورگ با اتوبوس دارید، در نظر داشته باشید تور زمینی مسکو سنت پترزبورگ نیز در طول سال برگزار می شوند.

تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ

در برخی ماه های سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به مسکو سنت پترزبورگ توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور مسکو سنت پترزبورگ لحظه آخری یا تور دقیقه نودی مسکو سنت پترزبورگ با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور مسکو سنت پترزبورگ دقیقه 90 یا تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور مسکو سنت پترزبورگ در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور مسکو سنت پترزبورگ آنتالیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف های زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل های لوکس مسکو سنت پترزبورگ در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به مسکو سنت پترزبورگ برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ از نظر امکانات با تورهای معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور مسکو سنت پترزبورگ که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ را به عنوان ارزانترین تور مسکو سنت پترزبورگ می توان خرید؟

همیشه نمی توان تورهای لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور مسکو سنت پترزبورگ دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور مسکو سنت پترزبورگ از آن یاد  کرد.

تور ارزان مسکو سنت پترزبورگ ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور مسکو سنت پترزبورگ ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی مسکو سنت پترزبورگ و تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور مسکو سنت پترزبورگ از تمام نقاط ایران

تور مسکو سنت پترزبورگ از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور مسکو سنت پترزبورگ به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور مسکو سنت پترزبورگ تریپ که مجری مستقیم تور مسکو سنت پترزبورگ است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور مسکو سنت پترزبورگ

برای آگاهی از خبرهای تور مسکو سنت پترزبورگ می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور مسکو سنت پترزبورگ دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور مسکو سنت پترزبورگ همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

سوالات متداول

قیمت تور مسکو و سنت پترزبورگ چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تورهای مسکو و سنت پترزبورگ تریپ بر اساس مدت زمان تور، نوع هتل و کیفیت آن، خدمات پکیج تور و ایرلاین مورد نظر، تعیین می‌شود. پس اگر می خواهید سفری برنامه ریزی شده و بر اساس بودجه خود داشته باشید، قبل از سفر در مورد زمان تور، نوع هتل انتخابی، پکیج تور مسکو و سنت پترزبورگ  و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می کنید برنامه ریزی کرده تا سفری طبق بودجه و قیمت مورد نظرتان داشته باشید.

روش رزرو و خرید تورهای مسکو و سنت پترزبورگ تریپ چیست؟

برای رزرو و خریداری تورها به چند روش زیر می‌توانید اقدام کنید:
روش اول: به وبسایت تریپ مراجعه کنید و تور خود را به همراه تاریخ مد نظر، به صورت آنلاین رزرو یا خریداری نمایید.
روش دوم: شما می‌توانید از طریق تماس با آژانس تریپ و راهنمایی کارشناسان، خرید تور مسکو و سنت پترزبورگ خود را انجام دهید.
روش سوم: شما به صورت حضوری نیز می‌توانید به آژانس تریپ مراجعه و خرید خود را انجام دهید.
 فراموش نکنید که شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارزان ترین تورهای مسکو و سنت پترزبورگ را چطور پیدا کنم؟

شما می‌توانید در سایت تریپ بر اساس گزینه کمترین قیمت در منو، از هزینه تور مسکو و سنت پترزبورگ خود مطلع شوید. به این ترتیب که پس از انتخاب تور، برای مشاهده لیست تورها روی گزینه کمترین قیمت تور کلیک نمایید تا ابتدا ارزان ترین تور های مسکو و سنت پترزبورگ تریپ برای شما نمایش داده شوند.

تورهای مسکو و سنت پترزبورگ تریپ چه مزایایی دارند؟

با خرید تور مسکو و سنت پترزبورگ از تریپ به شما مزایایی تعلق می‌گیرد. فرایند رزرو هتل، تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی توسط تریپ انجام می‌شود. با توجه به پکیج تور انتخابی شما، امکانات دیگر مانند راهنمای فارسی، ترانسفر فرودگاهی و گردش شهری توسط ما تامین خواهد شد. تنوع و تفاوت قیمت تورهای مسکو و سنت پترزبورگ تریپ، به شما حق انتخاب خواهد داد.

خرید تورهای مسکو و سنت پترزبورگ چه مدارکی لازم دارد؟

گذرنامه شما با اعتبار حداقل 6 ماه و در صورت نیاز، ویزای کشور مربوطه از مدارک اصلی می باشد. برای اطلاع از سایر موارد با سایت تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc