https://gateway.trip.ir/api/

تور ریمینی

تورها

تور ریمینی

در تور ریمینی تریپ ما شما می توانید از گشت رایگان تمام روز در شهر رویایی ونیز بهره مند شوید و با گشت رایگان سن مارینو لذت سفر را چنید برابر کنید. فراموش نکنید سن مارینو بهترین شهر اروپایی برای خرید می باشد چراکه در این منطقه فروشگاهها tax free بوده و خرید در این فروشگاه ها بسیار به صرفه است. شهر ریمینی دارای خط ساحلی بسیار زیبای شنی میباشد و به همین خاطر به میامی اروپا ملقب شده است و در کل اروپا از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 پکیج تور ریمینی تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور ریمینی به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • رزرو هتل ریمینی
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری رایگان در ونیز و سن مارینو
  • تور لیدر فارسی زبان

انواع آفر تور ریمینی تریپ

  • تور ریمینی تابستان
  • تور ریمینی نوروز

قیمت تور ریمینی چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور ریمینی نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور ریمینی دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور ریمینی را محاسبه کرد.

تور ارزان ریمینی ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور ریمینی ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی ریمینی برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور ریمینی از تمام نقاط ایران

تور ریمینی از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان ریمینی ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور ریمینی به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور ریمینی تریپ که مجری مستقیم تور ریمینی است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور ریمینی

برای آگاهی از خبرریمینی تور ریمینی می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور ریمینی دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ریمینی همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc