https://gateway.trip.ir/api/

تور ایتالیا

تورها

تور ایتالیا

تور ایتالیا【لیست قیمت تور ایتالیا لحظه آخری و ارزان】

تور ایتالیا | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور ایتالیا لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازایتالیا مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور ایتالیا تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور ایتالیا به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • رزرو هتل ایتالیا
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور ایتالیا تریپ

  • تور ایتالیا لحظه آخری
  • تور ایتالیا تابستان
  • تور ایتالیا نوروز

قیمت تور ایتالیا چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور ایتالیا نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور ایتالیا دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور ایتالیا را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور ایتالیا با قیمت تور ایتالیا بسیار متفاوت است. چرا که شما در ایتالیا باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در ایتالیا می توانید به تعداد روزایتالیا دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور ایتالیا موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور لحظه آخری ایتالیا

در برخی ماه ایتالیا سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به ایتالیا توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس ایتالیا مسافرتی اقدام به ارائه تور ایتالیا لحظه آخری یا تور دقیقه نودی ایتالیا با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری ایتالیا را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور ایتالیا دقیقه 90 یا تور لحظه آخری ایتالیا، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور ایتالیا در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور ایتالیا ایتالیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف ایتالیا زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل ایتالیا لوکس ایتالیا در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به ایتالیا برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری ایتالیا از نظر امکانات با تور ایتالیا معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور ایتالیا ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری ایتالیا را به عنوان ارزانترین تور ایتالیا می توان خرید؟

همیشه نمی توان تور ایتالیا لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور ایتالیا دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری ایتالیا ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور ایتالیا از آن یاد  کرد.

تور ارزان ایتالیا ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور ایتالیا ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی ایتالیا و تور لحظه آخری ایتالیا برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور ایتالیا از تمام نقاط ایران

تور ایتالیا از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان ایتالیا ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور ایتالیا به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور ایتالیا تریپ که مجری مستقیم تور ایتالیا است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور ایتالیا

برای آگاهی از خبرایتالیا تور ایتالیا می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور ایتالیا دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور ایتالیا همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc