https://gateway.trip.ir/api/

تور آلمان

تورها

تور آلمان

تور آلمان【لیست قیمت تور آلمان لحظه آخری و ارزان】

تور آلمان | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور آلمان لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازآلمان مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور آلمان تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور آلمان به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • رزرو هتل آلمان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور آلمان تریپ

  • تور آلمان لحظه آخری
  • تور آلمان تابستان
  • تور آلمان نوروز

قیمت تور آلمان چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور آلمان نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور آلمان دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور آلمان را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور آلمان با قیمت تور آلمان بسیار متفاوت است. چرا که شما در آلمان باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در آلمان می توانید به تعداد روزآلمان دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور آلمان موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور لحظه آخری آلمان

در برخی ماه آلمان سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به آلمان توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس آلمان مسافرتی اقدام به ارائه تور آلمان لحظه آخری یا تور دقیقه نودی آلمان با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری آلمان را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور آلمان دقیقه 90 یا تور لحظه آخری آلمان، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور آلمان در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور آلمان آلمان به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف آلمان زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل آلمان لوکس آلمان در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به آلمان برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری آلمان از نظر امکانات با تور آلمان معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور آلمان ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری آلمان را به عنوان ارزانترین تور آلمان می توان خرید؟

همیشه نمی توان تور آلمان لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور آلمان دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری آلمان ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور آلمان از آن یاد  کرد.

تور ارزان آلمان ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور آلمان ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی آلمان و تور لحظه آخری آلمان برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور آلمان از تمام نقاط ایران

تور آلمان از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان آلمان ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور آلمان به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور آلمان تریپ که مجری مستقیم تور آلمان است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور آلمان

برای آگاهی از خبرآلمان تور آلمان می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور آلمان دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور آلمان همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc