https://gateway.trip.ir/api/

تور فرانسه

تورها

تور فرانسه

تور فرانسه【لیست قیمت تور فرانسه لحظه آخری و ارزان】

تور فرانسه | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور فرانسه لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازفرانسه مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور فرانسه تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور فرانسه به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل فرانسه
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور فرانسه تریپ

  • تور فرانسه لحظه آخری
  • تور فرانسه تابستان
  • تور فرانسه نوروز

قیمت تور فرانسه چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور فرانسه نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور فرانسه دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور فرانسه را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور فرانسه با قیمت تور فرانسه بسیار متفاوت است. چرا که شما در فرانسه باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در فرانسه می توانید به تعداد روزفرانسه دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور فرانسه موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور لحظه آخری فرانسه

در برخی ماه فرانسه سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به فرانسه توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس فرانسه مسافرتی اقدام به ارائه تور فرانسه لحظه آخری یا تور دقیقه نودی فرانسه با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری فرانسه را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور فرانسه دقیقه 90 یا تور لحظه آخری فرانسه، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور فرانسه در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور فرانسه فرانسه به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف فرانسه زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل فرانسه لوکس فرانسه در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به فرانسه برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری فرانسه از نظر امکانات با تور فرانسه معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور فرانسه ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری فرانسه را به عنوان ارزانترین تور فرانسه می توان خرید؟

همیشه نمی توان تور فرانسه لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور فرانسه دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری فرانسه ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور فرانسه از آن یاد  کرد.

تور ارزان فرانسه ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور فرانسه ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی فرانسه و تور لحظه آخری فرانسه برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور فرانسه از تمام نقاط ایران

تور فرانسه از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان فرانسه ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور فرانسه به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور فرانسه تریپ که مجری مستقیم تور فرانسه است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور فرانسه

برای آگاهی از خبرفرانسه تور فرانسه می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور فرانسه دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور فرانسه همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc