https://gateway.trip.ir/api/

سیاست حریم خصوصی

تریپ" به عنوان نماینده شما در امور مسافرتی در مورد حراست از اطلاعات شخصی شما بسیار دقیق و جدی است و خوشحالیم تا با تهیه و اعلام این مقررات شما را از جزئیات و چگونگی حفظ اطلاعتی که از شما و جزئیات سفر شما تهیه میشود قرار دهیم.اطلاعات شخصی ، شامل اطلاعات هویتی مانند نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و آدرس و... می باشد.

استفاده از این سامانه به معنی آگاهی از موارد ذیل میباشد:

"تریپ" به منظور ارائه خدمات مسافرتی نسبت به دریافت اطلاعات شخصی شما اقدام میکند. برای مثال وقتی شما در سایت تریپ ثبت نام میکنید، ما نام و آدرس ایمیل شما را دریافت میکنیم . "تریپ" مانند بیشتر سیستم های پیشرفته نسبت به ذخیره و دریافت سوابق اطلاعاتی که از مرورگر شما ارسال میگردد، درسرور های خود اقدام مینماید. این اطلاعات شامل آدرس IP شما ، نوع مرورگر و صفحه مورد درخواست شما می باشد. معمولا این اطلاعات برای شناسایی شما مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. در "تریپ" برای جستجوی اطلاعات نیازی به ارائه اطلاعات شخصی خود نیستید و اطلاعات دریافت شده از شما به وب سایت دیگری عرضه نخواهد گردید.

"تریپ" از اطلاعات شخصی شما در موارد زیر استفاده می کند:

  • برای شناسایی شما جهت ارائه بعضی از دسترسی ها
  • برای انجام درخواست های شما در مورد خرید محصولات سایت مانند بلیط و ...
  • برای شخصی سازی و ارائه خدمات سفری که برای شما در نظر گرفته میشود
  • برای تماس با شما و ارسال خبر نامه ها
  • برای افزایش کیفیت خدمات سایت
  • برای ارائه گزارشات به شرکت های هوایی و خدمات سفر

"تریپ" نسبت به اجاره ، فروش ویا توزیع اطلاعات شخصی شما یا دیگر مشتریان اقدامی نخواهد کرد به غیر از:

  • به منظور تهیه محصول و یا خدمتی که شما تقاضا کرده اید و از شرکت دیگری تهیه میشود.
  • در صورتی که شما اجازه داده باشید.
  • "تریپ" ممکن است از بعضی شرکت های خدمات مسافرت برای تکمیل محصولات و خدمات خود استفاده کند و در این صورت اطلاعات شخصی شما را را به این شرکت ها که با ما قرار داد دارند انتقال خواهد داد . این قرار داد همچنین از اطلاعات شخصی شما حفاظت میکند و به آن شرکت ها اجازه میدهد تا خدمات خود را انجام دهند.

ما دسترسی به اطلاعات شخصی شما را تنها به کارکنانی که نیازمند این اطلاعات در ارائه خدمات به شما هستند و به این اطلاعات برای انجام کارشان نیاز دارند، محدود کرده ایم . قوانین کاری و فنی در "تریپ" بگونه ای طراحی گردیده تا از اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی بماند و امکان گم شدن ، سواستفاده و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات وجود نداشته باشد. اگرچه تلاش ما در ذخیره سازی این اطلاعات و حفظ آن از پخش در محیط های عمومی است ولی امکان تضمین آن بصورت قطعی وجود ندارد مسلما امنیت اطلاعات شما در سیستم های ما از روش های سنتی که امروزه دربازار متداول است، مناسب تر خواهد بود.

امکان دسترسی، مطالعه و تصحیح اطلاعات شما در صفحه ثبت نام وجود دارد. در صورت درخواست شما امکان غیر فعال کردن حساب شما وجود دارد و در این صورت ما کلیه اطلاعات شخصی شما را از مجموعه خدمات خود حذف خواهیم نمود. برخی از اطلاعات مربوط به فعالیت های قبلی به منظور امور مالی ، حل مشکلات ، بازبینی های قانونی در سیستم های ما باقی خواهد ماند. بنابراین شما نباید انتظار حذف کامل این اطلاعات از سیستمهای ما در صورت انجام خرید داشته باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc