https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های ایروان

ایروان
ایروان

راهنمای رزرو هتل های ایروان

ایروان شهری دوست داشتنی و پایتخت ارمنستان است. همچنین پایتخت گردشگری توریست ها به شمار می آید . ایروان هتل هایی لوکس برای مسافران خود دارد و دارای مناطق دیدنی و مردمی مهربان میباشد. مردم این شهر به زبان ارمنی صحبت میکنند . 

yerevan-3607.jpg
بهترین مناطق برای رزرو هتل ایروان  بهترین مناطق برای رزرو هتل های ایروان
خیابان ابوویان در قلب ایروان به همراه ساختمان‌های زیبای قدیمی است. هتل های این خیابان برای اقامت بسیار مناسب است زیرا به مرکز شهر و به جاهای دیدنی ایروان نزدیک است .

محبوب ترین هتل های ایروان محبوب ترین هتل های ایروان : رادیسون بلو ایروان , قفقاز , گرند ایروان , الکساندر
قیمت هتل های ایروان با توجه به میزان ستاره های هتل و امکانات آن متقاوت میباشد. حتی میتوان گفت با توجه به زمان و ساعت هتل قیمت آن دائما در حال تغییر است. اما با این حال شما میتوانید از طریق صفحه رزرو هتل تریپ، هتل خود را انتخاب کرده و قیمت لحظه ای آن را مشاهده نمایید. وب سایت تریپ سعی دارد تا به بهترین نحو هتل ها را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین میتوانید هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
هتل های ایروان از 3 ستاره تا 5 ستاره دارای امکانات مختلفی میباشد. رستوران های 5 ستاره دارای امکانات بیشتری از جمله : استخر، سونا، ماساژ و امکانات رفاهی بیشتر میباشند. اما شما میتوانید با این حال با هزینه کمتر هتل هایی به صرفه و معقول تر را رزرو کنید.
غذاهای این شهر بسیار لذیذ و خوشمزه است که اکثر مردم کشور های دیگر دوست دارند . نام غذا های محلی ایروان ، استورما ، خوروواتس ،خاشلاما  ، کوفته گوشت گاو است و همچنین اسم رستوران های معروف این شهر رستوران انوش ، رستوران لواش ، رستوران توسپیا ، رستوران مرتاقه میباشد .
شما میتوانید با توجه به میزان بودجه خود هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید و با کمترین زمان هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ سعی بر این دارد تا رزرو تمامی هتل ها در تمامی شهرها را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های ایروان با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر میباشد و شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

ایروان

تور های پیشنهادی مسیر ایروان

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ