https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های یزد

یزد
یزد

راهنمای رزرو هتل های یزد

یزد، شهر بادگیرهای فلات مرکزی ایران، بزرگترین مجموعه خشتی جهان،  شما را به اعماق تاریخ می‌برد. در این شهر ثبت یونسکو، می‌توانید ساعتها در بافت کهنش راه بروید و جاودانه‌های معماری ببینید و مردمانی سختکوش. از میدان امیر چخماق آغاز کنید، ترکیبی از تکیه و آب انبار و بازار. مسجد جامع شهر شما را مجذوب خود می‌کند با مناره‌های و گنبد لاجوردی وسط دریایی از خانه‌های خشتی. آب انبارهای چندبادگیره را فقط اینجا خواهید دید. در کوچه‌ها، ساباط زیاد دیده می‌شود، همان طاق‌نماهای میان گذر. مدرسه‌ ضیائیه یا زندان اسکندر نیز از بناهای معروف شهر است، سری بزنید.

باغ دولت آباد، اهمیت قنات و درایت مردم یزد را به شما نشان خواهد داد. زرتشتیان فرهنگ دیرپایی در یزد دارند، آتشکده و برج خاموشان هم از نمادهای تاریخی شهر است. شیرینی‌های متنوع یزد در سراسر ایران زبانزد است ازقطاب، پشمک و باقلوا تا کیک یزدی، لوز، حاجی بادام. برای خرید سوغات یزدی هم گزینه‌های خوبی از هنر پارچه دارید: شعربافی، دارایی‌بافی، شمد، دستمال یزدی.

Yazd-6230.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما یزد بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به یزد همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما یزد نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به یزد اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc