https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های ارومیه

ارومیه
ارومیه

راهنمای رزرو هتل های ارومیه

ارومیه شهر ادیان و اقوام، شهر آب، زیباترین کلیساها، سرزمین تالاب‌ها‌ست. شما ارومیه را با دریاچه بزرگ آب شور می‌شناسید اما دیدنی‌های زیادی از آثار تاریخی و طبیعی در این سفر خواهید دید. بیشترین کلیساهای ایران در استان آذربایجان غربی قرار دارد، از قره کلیسا تا زور زور که ثبت جهانی شده‌اند، نشان از قدمت فرهنگی مسیحیان این منطقه دارد. در این سفر، تالاب‌های زیبایی، شما را شگفت‌زده می‌کند؛ از تالاب بین‌المللی ارومیه تا تالاب سیران گلی.
در شهر ارومیه، جاذبه‌های ارزشمند دیگری خواهید یافت، شما می‌توانید کتیبه سنگی کله‌شین، از دوران کهن اورارتویی را در موزه باستانشناسی ببینید. بازدید از قبرستان قدیمی آشوریان و مسجد جامع ارومیه را فراموش نکنید. حال نوبت گردش در دریاچه ارومیه است و مناظر بی‌نظیر آن. دریاچه‌ای که در آن ماهی نخواهید دید اما انواع پرندگان مهاجر و گونه‌های منحصر، پیش روی شماست. یادتان باشد تپه صخره‌ای قالاداشی را در منظره‌ عکس‌تان ثبت کنید. 

Urmia-1758.jpg
سفر به ارومیه همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما ارومیه نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به ارومیه اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc