https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های شیراز

شیراز
شیراز

راهنمای رزرو هتل های شیراز

شیراز، شهر معروف ایرانی که مانند زیبایی های آن در هیچ جای دیگر جهان نمیتوان دید. به دلیل جاذبه های دیدنی بینظیری که دارد، هر سال از نقاط مختلف دنیا برای دیدن آن به شیراز می آیند. برای زیباتر کردن سفرتان ما تعدادی اقامتگاه های 5 ستاره شیراز را برایتان معرفی میکنیم .

shiraz-9354.jpg
هتل بزرگ شیراز
هتل بزرگ 5 ستاره ی شیراز در 1392 بر فراز کوه های شمال شرقی شیراز در 14 طبقه ساخته شده است. هتل بزرگ با نام دروازه قرآن هم شناخته شده است. این هتل از مهمانان و گردشگران که به شیراز سفر میکنند با امکانات کامل اقامتی پذیرایی میکند . هتل بزرگ دارای 158 اتاق می باشد که در طبقات هفتم تا دوازدهم قرار دارند .

هتل زندیه شیراز
هتل زندیه شیراز یکی از هتل های 5 ستاره ی این شهر در بهار سال 1394 ساخته شد. این هتل با زیربنای 900 متر مربع دارای 3 طبقه اقامتی شامل 72 اتاق، سوئیت و 2 طبقه منفی میباشد. سالن های این هتل چند منظوره است و رستوران از بعضی امکانات شامل میشود. هنر معماری سنتی استفاده شده در برخی از بخش های هتل ویژگی خاصی به هتل زندیه بخشیده است. موقعیت مکانی هتل به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر انتخاب مناسبی برای مهمانان است.

هتل هما شیراز
هتل پنج ستاره هما شیراز یکی از شعبات هتل های بین المللی هما می باشد.هتل هما شیراز در جنب بوستان آزادی واقع شده ، که ای بوستان یکی از زیباترین باغ های شهر شیراز است. این هتل در سال 1350 ساخته شده و در سال 1393 بازسازی شده است . هتل هما شامل هشت طبقه اقامتی که دارای  212 اتاق و 22 سوئیت میباشد . در تمامی اتاق های این هتل چشم انداز زیبا به باغ پرگل یا کوه های بلند میباشد . 

هتل پارس شیراز
هتل پنج ستاره پارس شیراز را  یکی از بهترین هتل های جنوب کشور است . هتل پارس شیراز در سال 1381 به صورت دو ساختمان مجهز با 188 اتاق و سوئیت های مجلل در خیابان کریم خان زند ساخته شد. این هتل در مرکز شهر قرار دارد . موقعیت مکانی مناسب هتل پارس در خیابان کریم خان زند، باعث رفتن آسان و سریع به برخی اماکن دیدنی و مراکز تفریحی شهر شیراز شده است. همچنین ارائه سطح خدمات به صورت شبانه روزی، برخورد محترمانه و صمیمانه ی پرسنل هتل باعث زیباتر شدن این اقامتگاه شده است .
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc