https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های ساری

ساری
ساری

راهنمای رزرو هتل های ساری

پیشینه شهر به دوران باستان می‌رسد و زمانی کوتاه در دوره قاجار پایتخت ایران بوده است. از شهر که عبور کنید نماد معروف شهر، برج ساعت، سر راهتان است. مسجد جامع ساری، دیدن دارد چرا که قدیمی‌ترین و نخستین مسجد شمال ایران است. در شهر عمارت‌های شاخصی هست از عمارت کلبادی، فاضلی و ناظری‌ها. در این میان «عمارت کلبادی» با معماری ویژه و موزه‌اش، شما را به بازخوانی تاریخ منطقه فرامی‌خواند. با وجود اینکه ساری، شهر پر آبی‌ست اما چندین آب انبار دارد و شما می‌توانید «آب‌انبار میرزا مهدی» و «آب‌انبار نو» را بازدید کنید.

مجموعه ‌تاریخی فرح‌آباد، در گذشته تفرج‌گاه ساحلی شاه عباس بوده است و شما فرصت دارید تا مسجد، پل و بقایای کاخ سلطنتی را در فضایی آرام تجربه کنید. گذر به برج مرتفع «رسکت» بازمانده از اوایل اسلام، در طبیعت سبز و چشم‌نواز، لذت دو چندانی به شما می‌دهد. باداب سورت از پدیده‌های منحصر طبیعی دنیاست، جایی که می‌توانید بهترین مناظر سفر خود را ببینید. فرهنگ غذایی مازندران، غنی و متنوع است و شما در ساری به راحتی امکان تجربه‌اش را دارید همچون مالابیج، اسپناساک و خورشت ناردون.

Sari-522.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما ساری بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به ساری همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما ساری نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به ساری اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc