https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های رشت

رشت
رشت

راهنمای رزرو هتل های رشت

رشت شهر باران و طراوت، فرهنگ بارور، مزه و طعم، رنگهای زنده و تجسم یک شهر زیباست. رشت پرجمعیت‌‌ترین شهر شمال و سرزنده‌ترین شهر ایران است. اینجا پایتخت غذایی کشور است که در سازمان یونسکو به عنوان شهر خلاق ثبت شده است، پس تجربه غذاهای محلی را در اولویت قرار دهید. از میدان شهرداری آغاز کنید. ترکیب کاخ قدیمی (با الهام از معماری روس)، هتل پهلوی ایران و موزه پست، جلوه‌ای از یک میدان شهری چشم‌نواز است.

بازار رشت، بزرگ‌ترین بازار روباز ایران به حساب می‌آید، پس خوب بگردید و در بازار ماهی‌فروشان خرید کنید. در قدیمی‌ترین پارک شهر، باغ محتشم قدم بزنید و از عمارت کلاه فرنگی دیدن کنید. خانه میرزا کوچک‌خان، روح حماسی گیلان را در گردش خود فراموش نکنید. شهر آثار طبیعی خاصی دارد همچون تالاب عینک، آب شور لاکان. یکی از بهترین اکوموزه‌های ایران، موزه میراث روستایی گیلان است که شما معماری بومی را در ابعاد واقعی بازدید خواهید کرد و با سنت‌های فرهنگی این منطقه آشنا خواهید شد.

Rasht-5005.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما رشت بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به رشت همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما رشت نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به رشت اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc