https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های کرمانشاه

کرمانشاه
کرمانشاه

راهنمای رزرو هتل های کرمانشاه

به شهر یادگاران ایران باستان، باختر جاده ابریشم ایران، سرچشمه فرهنگ اصیل موسیقی کرمانشاه سفر کنید. بیستون ابتدای این سفر باید باشد تا کهن‌ترین کتیبه‌های تاریخی هخامنشی را ببینید. اینجا محوطه‌ی جهانی  ثبت یونسکو است. در همان نزدیکی کاروانسرای شاه عباسی به جا مانده از راه ابریشم است. طاق بستان دیگر اثر جاودانه سنگی شهر، آفریده ساسانیان، نشان از تفرجگاه شاهان ایرانی دارد.
بازار، روح زندگی شهرهاست، در بازار بزرگ و رنگارنگ شهر قدم بزنید و در کنار دیدن آن، حمام شهبازخان را هم ببینید. تکیه معاون‌الملک از بناهای قاجاری و تاریخ مصور ایران به روایت کاشی‌هاست. شهر چند موزه معروف دارد همچون بیگلر بیگی، موزه پارینه سنگی. یادتان باشد کرمانشاه دو غار بزرگ دارد: قوری قلعه و پراو که دیدن اولی برای شما به راحتی مقدور است اما دومی فقط مختص کوهنوردان حرفه‌ ای است. 
از خورشت خلال و دنده کباب مخصوص کرمانشاه غافل نشوید. سوغات شما هم نان برنجی منحصربفرد خواهد بود.

Kermanshah-2173.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به کرمانشاه همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به کرمانشاه اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc