https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های گرگان

گرگان
گرگان

راهنمای رزرو هتل های گرگان

گرگان شهری از هزاره‌های تاریخ در دل طبیعت جادویی هیرکانی ست. منطقه گرگان قدمتی چند هزارساله دارد، به تپه‌ی باستانی تورنگ تپه بروید، جایی که این پیشینه باستانی را در خود پنهان ساخته است. اگر می‌خواهید بزرگترین دیوار دفاعی ایران را ببینید، دیوارگرگان معروف به «مار سرخ» را بازدید کنید. عظمت و ابعاد آن نشان از دوران پر قدرت تمدن این ناحیه دارد. در شهر اگر چرخی بزنید، معماری خاص این شهر را بیشتر درک خواهید کرد، پس سراغ بازار و محلات قدیمی بروید.

مدرسه عمادیه، با فضای دنج و خلوت و حیاط مرکزی، شما را به آرامش دعوت خواهد کرد. می‌توانید کاخ موزه گرگان، از کاخهای پهلوی که اشیا سلطنتی را در آن نگهداری می‌شود را هم بازدید کنید. اینجا کاروانسراهایی با فرم و طرح متفاوت خواهید دید، همچون قزلق، دیمه لو. زیباترین و کهنسال‌ترین جنگل‌های ایران در گرگان قرار دارد و شما از آبشارهای «لوه» و «زیارت» تا آبشارهای هفتگانه شیرآباد، این طبیعت همیشه سبز را تجربه می‌کنید. گنبد قابوس با میل عظیم و معماری منحصربفردش، یک نماد تاریخی از اوج و رونق گرگان دارد، ببینید و لذت ببرید. بهار و پاییز بهترین زمان سفر به گرگان است که طبیعت بکر و رنگارنگ را تجربه خواهی کرد.

GORGAN-7458.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما گرگان بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به گرگان همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما گرگان نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به گرگان اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc