https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های چابهار

چابهار
چابهار

راهنمای رزرو هتل های چابهار

اگر می­خواهید متفاوت­ترین سفر داخلی بروید به چابهار سفر کنید. بندر اقیانوسی چابهار فقط یک شهر نیست، دروازه ورود به دنیای شگفت انگیز جاذبه­های منحصر است. هر وقت دلتان خواست به چابهار سفر کنید چرا که در چهار فصل سال زبیایی و جذابیت خود را دارد. فرهنگ مردمان خونگرمش را از نزدیک تجربه کنید . مطمئن باشید جاهایی را خواهی دید که به ندرت مشابهی در ایران دارد.

از آثار طبیعی چون تالاب صورتی، ساحل کویری درک، گل افشان­ها، موج افشان، جنگل حرا، درخت مکر زن و کوههای مینیاتوری تا آثار تاریخی چون مسجد جامع دزک، قلعه پرتغالی ها، گورستان جن، غارهای بان مسیتی، موزه محلی چابهار نوید سفری به یادماندنی برای شماست. شما در کرانه سواحل اقیانوسی ایران، بلندترین امواج را خواهی دید، مرز کویر و دریا را لمس می­کنید، تمساح گاندو متعجب‌تان می‌کند، شیفته رنگی‌ترین دریاچه می­شوید، دریایی از قایقهای کوچک و بزرگ در بندر ماهیگیری بریس و خلیج گواتر تماشا خواهید کرد. در آخر سوزن دوزی، شیرینی لندو، ماهی و میگوی تازه، ادویه و گیاهان دارویی را هم سوغات ببرید و باز به چابهار سفر کنید.

Chabahar-6624.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما چابهار بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به چابهار همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما چابهار نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به چابهار اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc