https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های بجنورد

بجنورد
بجنورد

راهنمای رزرو هتل های بجنورد

قدمت بجنورد به دوران پارتی باز می‌گردد اما در حمله مغول نابود شد. برای بازگشت به آن فضای باستانی، سفر بجنورد را با «آتشکده اسپاخو» آغاز کنید، یادگار دوران ساسانی. آرامگاه «بش قارداش» و «بابا امان» را از هر کس می‌توانید سراغ بگیرید چرا که معروف‌ترین تفرجگاه‌‎های شهر هستند. نشانی از مجموعه حکومتی مفخم را می‌توانید در «عمارت آیینه خانه» بیابید که باقی آثارش از بین رفته‌اند.

حسینیه جاجرمی‌ها از بناهای قاجار شهر، فضایی جذاب دارد به ویژه اینکه روایت است بانیان آن، معماری ایرانی را با سبک گوتیک اروپایی تلفیق کرده‌اند. البته «خانه بانک ملی» دوره پهلوی نیز از تلفیق معماری سنتی و اروپایی ساخته شده است. در بجنورد اقوام مختلفی را از ترکها و تات‌ها تا کرمانج‌ها و ترکمن‌ها با سنت‌های فرهنگی و گویش‌های متفاوت خواهید دید. این منطقه موسیقی و رقص مختص خود را دارد. هنوز زندگی عشایری جریان دارد که به شما فرصت تجربه زندگی کوچرو و لمس طبیعت بکر را می‌دهد.

Bojnurd-7113.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما بجنورد بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به بجنورد همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما بجنورد نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به بجنورد اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc