https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های بیرجند

بیرجند
بیرجند

راهنمای رزرو هتل های بیرجند

شما در قلب خراسان جنوبی با مردمانی خونگرم و مهربان، نوای دوتار، آوازهای حماسی و رقص بومی قرار دارید. این شهر نوپا در دوره پهلوی اول ایجاد شده است، پس ابتدای سفر، عمارت کلاه‌ فرنگی را بازدید کنید. بنایی با معماری سفید و منتظم که نماد بیرجند است. با وجود جوان بودن شهر، «مدرسه شوکتیه» از نخستین مدارس پهلوی ایران است که درساختمان شکیل آن، می‌توانید زیبایی معماری اقلیم گرم را ببینید.

حال به «ارگ بهارستان» هم سری بزنید چرا که از نخستین مدارس دخترانه ایران بوده است. دیدار از باغ اصیل ایرانی «شوکت آباد» و «اکبریه» به شما آرامش خواهد بخشید، باغهایی که در یونسکو ثبت جهانی شده‌اند. در حوالی بیرجند قلعه معروف «فورگ» قرار دارد که شما را به شاهکاری از دوران اسماعلیه فرا می‌خواند. اگر می‌خواهید آسیاب‌های بادی نادر ایران را ببینید «آسبادهای نهبندان» را فرموش نکنید. برای دیدن آثار طبیعی هم فرصت دیدن «آبشار گیوک» و «بند دره» را از دست ندهید.

Birjand-7810.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما بیرجند بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به بیرجند همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما بیرجند نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به بیرجند اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc