https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های پکن

پکن
پکن

راهنمای رزرو هتل های پکن

پکن پایتخت چین است . شهر بزرگ و زیبا که جذاب ترین مقصد برای مسافران است هر سال بهترین شهر گردشگری انتخاب  میشود . شهر شلوغ و تاریخی ولی مدرن پکن برای مسافران زیادی خاطره های بسیاری ایجاد میکند.

pekan-6812.jpg
خیابان چاویانگ منطقه هنری زیبا ، خیابان اصلی پکن و همیشه فعال است . دارای گالری ها و نمایشگاه های بزرگ با امکانات خرید در مجتمع های تجاری و رستوران ها همچنین هتل های با شکوه برای اقامت که گشت و گذارتان را در پکن آسان میکند.

محبوب ترین هتل های پکن محبوب ترین هتل های پکن : شانگری , واندا ویستا بیجینگ , گرند میلنیوم بیجینگ , شانگری لا چاینا ورلد , جی دبلیو ماریوت بیجینگ .
قیمت هتل های پکن با توجه به میزان ستاره های هتل و امکانات آن متقاوت میباشد. حتی میتوان گفت با توجه به زمان و ساعت هتل قیمت آن دائما در حال تغییر است. اما با این حال شما میتوانید از طریق صفحه رزرو هتل تریپ، هتل خود را انتخاب کرده و قیمت لحظه ای آن را مشاهده نمایید. وب سایت تریپ سعی دارد تا به بهترین نحو هتل ها را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین میتوانید هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
هتل های پکن از 3 ستاره تا 5 ستاره دارای امکانات مختلفی میباشد. رستوران های 5 ستاره داراری امکانات بیشتری از جمله : استخر، سونا، ماساژ و امکانات رفاهی بیشتر میباشند. اما شما میتوانید با این حال با هزینه کمتر هتل هایی به صرفه و معقول تر را رزرو کنید.
پکن دارای غذاهای سلطنتی است که معروف ترین غذای محلیشان کباب اردک نام دارد . رستوران های معروف پکن ، رستوران چین لاو من ، چنچدو ، گونگدلین و رستوران معبد پکن هستند که با سرو غذاهای محلی همچون سیب زمینی شکم پاره ، نودل با خمیر سویا آماده پذیرایی هستند . 
شما میتوانید با توجه به میزان بودجه خود هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید و با کمترین زمان هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ سعی بر این دارد تا رزرو تمامی هتل ها در تمامی شهرها را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های پکن با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر میباشد و شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc