https://gateway.trip.ir/api/

رزرو هتل های اهواز

اهواز
اهواز

راهنمای رزرو هتل های اهواز

اهواز، شهر کارون، روح گرم مردمان جنوبی و شهر پل‌ها و رود مقدس ست. این شهر را با کارون می‌شناسیم پس فرصت کافی برای دیدن چشم‌انداز رود، پل سفید و قدم زدن در کرانه‌اش بگذارید. روی پل هفتم، مکث کنید، طولانی‌ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، زیر پایتان جریان دارد. این رود برای اقلیت دینی منداییان، مقدس است و مناسک آیینی خود را در کارون برگزار می‌کنند.
آرامگاه علی‌ابن مهزیار، کلیسای سورت مسروپ، بنای معین التجار، از بناهای تاریخی شهر هستند که شما را با میراث گذشتگان آشنا خواهند کرد. در کافه‌ی «خانه ماپار» که از دوران پهلوی به جامانده است، فضای دلپذیری برای استراحت دارید. فراموش نکنید در اهواز، بهترین فلافل را می‌توانید امتحان کنید پس به بازار فلافل لشکرآباد بروید. و در آخر سری به قدیمی ترین بازار اهواز، «بازار عبدالحمید» بزنید و خوب بگردید تا هر آنچه می‌خواهید پیدا کنید.

Ahvaz-6209.jpg
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما اهواز بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان

سفر به اهواز همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما اهواز نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به اهواز اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
Hotel

پرطرفدارترین هتل های خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc