https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا

تغییرات قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا

همه روزه پروازهای زیادی از شهرهای مختلف ایران به سمت آنتالیا انجام می‌شود. از ارومیه به آنتالیا نیز پروازهای زیادی صورت می‌گیرد. از پروازها که اکثرا از طریق ترکیش ایرلاین انجام می‌شوند، در شهر استانبول توقف دارند. بسته به میزان توقف در استانبول مدت زمان سفر نیز تغییر می‌کند. قبلا از طریق ایرلاین‌های داخلی نیز پروازهایی به آنتالیا انجام می‌شد اما از آنجا که به دلیل شرایط کرونا تقاضای کمتری برای سفر وجود دارد، ایرلاین‎‌های داخلی به ندرت پروازی ارائه می‌دهند. پروازهای چارتری مسیر ارومیه به آنتالیا ارزان‌تر هستند اما سریع‌تر به فروش می‌رسند و قابل استرداد نیستند. شما می‌توانید انواع قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را بدست مشتریان عزیز برسانیم.

تریپ
خرید بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز ارومیه به آنتالیا را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما ارومیه آنتالیا را از مجموعه متنوع پرواز چارتر ارومیه به آنتالیا خریداری کنید.
انواع قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا را برای شما عزیزان فراهم کند.
در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری ارومیه به آنتالیا از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری ارومیه به آنتالیا هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارترارومیه به آنتالیا از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
مدت پرواز بین ارومیه به آنتالیا با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز ارومیه به آنتالیا در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز ارومیه به آنتالیا هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز ارومیه به آنتالیا آن ایرلاین را مشاهده کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ارومیه به آنتالیا

فاصله هوایی ارومیه آنتالیا چقدر است؟

فاصله هوایی ارومیه آنتالیا حدود 1275 کیلومتر می‌باشد.

مدت زمان پرواز ارومیه به آنتالیا چقدر است؟

مدت زمان پرواز ارومیه به آنتالیا 1 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد.

چگونه بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا ارزان بخریم؟

عوامل زیادی در قیمت بلیط ارومیه به آنتالیا تاثیرگذار هستند. تقریبا می‌توان گفت همیشه تهیه بلیط از ایرلاین‌های داخلی و پرواز مستقیم به آنتالیا بسیار به صرفه‌تر از خرید بلیط خارجی مانند قطر ایرویز و توقف در مسیر است. این مسیر علاوه بر غیرمنطقی گران‌تر بودن، مدت خیلی بیشتری نیز طول می‌کشد. اما از آنجا که به دلیل شرایط کرونا تقاضای کمتری برای سفر وجود دارد، ایرلاین‎‌های داخلی به ندرت پروازی ارائه می‌دهند. مورد دوم فصل سفر به آنتالیاست. از آنجا که مسافران تابستان را برای سفر به آنتالیا انتخاب می‌کنند تا از تفریحات آبی هم بهره ببرند، بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا در زمستان بسیار ارزان‌تر است. مورد بعدی که باید در نظر داشته باشید این است که برای خرید بلیط هواپیما ارزان به آنتالیا بهترین گزینه بلیط چارتری است. همچنین اگر بلیط‌های سیستمی را مدتی قبل از سفرتان خریداری کنید نیز در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی خواهد شد.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما ارومیه به آنتالیا چه زمانی است؟

از آنجایی که مسافران معمولا برای تفریحات آبی و فستیوال‌های آنتالیا به این شهر سفر می‌کنند، بهترین زمان سفر به آنتالیا فصل تابستان است.

بهترین زمان خرید بلیط چارتر ارومیه به آنتالیا چه زمانی ست؟

در زمان‌هایی که تقاضا برای سفر به آنتالیا کمتر است، احتمال یافت شدن بلیط چارتری با قیمت مناسب بالاست.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc