https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما کلن به تهران

تغییرات قیمت بلیط هواپیما کلن به تهران

بلیط هواپیما کلن تهران

کلن چهارمین شهر بزرگ آلمان است که به تاریخچه ۲۰۰۰ ساله‌‌اش شهرت دارد. کلن نه‌تنها بناهای تاریخی، موزه‌ها و خیابان‌هایی زیبا را در خود جا داده، بلکه یکی از مهم‌ترین شهرهای دانشگاهی دنیا محسوب می‌شود. ازاین‌رو، بسیاری از ایرانیان کلن را برای تفریح، زندگی و تحصیل انتخاب می‌کنند. طبیعتاً هم‌وطنانی که در پایتخت فرهنگی آلمان اقامت دارند، برای بازگشت به کشور، باید بلیط هواپیما کلن تهران را خریداری کنند. به همین خاطر، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی، پروازهای بین این شهر آلمان و پایتخت ایران را به مسافران ارائه داده‌اند. سامانه پروازهای تریپ نیز با همکاری تمام ایرلاین‌ها، امکان خرید بلیط کلن به تهران را به‌صورت مستقیم و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است.

قیمت بلیط هواپیما کلن به تهران

عوامل متعددی، مانند ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ سفر و مدل هواپیما در تعیین قیمت بلیط کلن به تهران نقش دارند. معمولاً در ماه‌های تعطیلیِ مدارس آلمان، هم‌وطنان ساکن این کشور تصمیم می‌گیرند که برای دیدار با خانواده‌هایشان، به ایران سفر کنند؛ بنابراین در چنین مواقعی، نرخ پروازهای کلن به تهران در بالاترین حد خود قرار دارد. از طرفی، کلاس پروازی و نوع بلیط تأثیر زیادی بر هزینه پرواز شما می‌گذارند و دراین‌بین، کلاس بیزینس و انواع سیستمی بالاترین نرخ پروازهای بین این دو کشور را دارند. بااین‌حال، سامانه تریپ با حذف واسطه‌ها، همیشه ارزان‌ترین قیمت بلیط کلن تهران را به شما ارائه می‌دهد تا با خیال راحت به بهترین نرخ پروازها دسترسی داشته باشید.

روزهای پرواز کلن به تهران

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی، بلیط هواپیما کلن تهران را در روزهای مختلف هفته برنامه‌ریزی می‌کنند. برای مثال، ایرلاین ترکیه‌ای پگاسوس در اغلب روزهای هفته، پروازهای غیرمستقیم این مسیر را در دسترس مسافران قرار داده است. دراین‌بین، پروازهای مستقیم ایران ایر در روزهای سه‌شنبه و جمعهٔ هر هفته ارائه شده‌اند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره زمان و قیمت بلیط ایران ایر از کلن به تهران، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

ارزانترین قيمت بليط هواپيما از كلن به تهران

درصورتی‌که شما عوامل مؤثر بر قیمت بلیط کلن تهران را بشناسید، می‌توانید با هزینه کمتری به ایران سفر کنید. بر همین اساس، زمان‌بندی سفر برای فصل‌هایی که مدارس آلمان دایر هستند و انتخاب اوقاتی که این مسیر هوایی خلوت‌تر است، به‌طور چشمگیری هزینه سفرتان را کاهش خواهد داد. همچنین، بررسی کلاس پروازی و نوع بلیط به شما کمک می‌کند که به ارزان‌قیمت‌ترین بلیط آلمان به ایران دسترسی داشته باشید. در این زمینه، باید به‌سراغ کلاس اکونومی و انواع چارتری و لحظه آخری بروید؛ چراکه این بلیط‌ها همیشه با نرخ کمتری به مسافران ارائه می‌شوند.

از طرفی، سامانه تریپ با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، بلیط هواپیما کلن تهران را همیشه با کمترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. برای مشاهده نرخ پرواز مستقیم تهران به آلمان ایران ایر و مسیرهای بازگشت تمام ایرلاین‌ها، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه و فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین» استفاده کنید.

پرواز کلن تهران رفت و برگشت

اغلب افرادی که با بلیط هواپیما کلن تهران به ایران سفر می‌کنند، به‌خاطر تحصیل یا زندگی باید دوباره به آلمان بازگردند. با توجه به اینکه مسیر هواییِ به این دو کشور بسیار پرتردد است، هم‌وطنان باید پیش از سفر به ایران، بلیط هواپیما کلن را رزرو کرده باشند. به همین منظور، ما لیست کامل پروازهای رفت و برگشت آلمان به مقصد ایران را به شما ارائه می‌دهیم تا سفری آسوده را برایتان رقم بزنیم. برای مشاهده پرواز ایران ایر کلن به تهران و اطلاع از پروازهای دوطرفهٔ سایر ایرلاین‌ها، پیش از جستجوی بلیط، گزینه «رفت و برگشت» را از بالای باکس «تاریخ سفر» انتخاب کنید.

بلیط هواپیما کلن تهران لحظه آخری

تقاضا برای بلیط کلن به تهران ایران ایر و سایر ایرلاین‌ها در فصل‌هایی که مدارس آلمان باز هستند، کاهش می‌یابد. علاوه‌بر آن، فصل تابستان به‌خاطر هوای مطبوع و برگزاری فستیوال‌های مختلف، بهترین زمان برای سفر به آلمان است؛ بنابراین، در فصل‌های دیگر، تعداد گردشگران این کشور نیز کمتر می‌شود. ازاین‌رو، در چنین فصل‌هایی، افراد کمتری به خرید بلیط هواپیما کلن تهران اقدام می‌کنند و برخی از پروازهای این مسیر تا لحظات آخر خالی می‌مانند.

ازآنجایی‌که این بلیط‌های لحظه آخری با نرخ کمتری به فروش می‌رسند، نزد هم‌وطنان ساکن آلمان محبوبیت زیادی دارند. برای پاسخگویی به این نیاز مسافران، سامانه تریپ نیز بلیط هواپیما از کلن به تهران ایران ایر و سایر شرکت‌های هواپیمایی را به‌صورت لحظه آخری و ارزان‌قیمت به شما ارائه می‌دهد. برای رزرو پروازهای لحظه آخری آلمان به ایران،  پس از جستجوی پروازها، از باکس «نوع بلیط»، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.

لیست پروازهای ایران ایر از کلن به تهران

شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی، مانند پگاسوس و ایران ایر، پروازهای آلمان به ایران را با نرخ‌های مختلفی به مسافران ارائه می‌دهند. همچنین، بلیط هواپیما کلن تهران در روزها و ساعات متفاوتی در دسترس شما قرار گرفته است. دراین‌بین، فقط پروازهای ایران ایر به‌صورت مستقیم انجام می‌شوند و پروازهای سایر ایرلاین‌ها، ابتدا در کشوری که ایرلاین در آن مستقر است فرود می‌آیند و پس از چند ساعت، به‌سمت ایران پرواز می‌کنند. با توجه به تنوع بلیط‌های این مسیر هوایی، ما با تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی همکاری می‌کنیم تا لیست کامل پروازهای آلمان به ایران را در اختیارتان بگذاریم. برای مشاهده پرواز مستقیم کلن به تهران و پروازهای غیر مستقیم بین دو کشور، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

خرید بلیط هواپیما کلن به تهران

اگرچه پروازهای گوناگونی بین آلمان و ایران انجام می‌شود، اما ساده‌ترین راه سفر بین این دو کشور، رزرو پرواز مستقیم است. این پرواز در یک کشور ثانویه توقف ندارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همچنین، اگر پروازهای مستقیم با برنامه سفر شما مطابقت ندارند، می‌توانید بلیط‌های ارائه‌شده در روزهای دیگر را بررسی کنید تا مناسب‌ترین گزینه را برای سفر خود بیابید. برای خرید پرواز ایران ایر کلن تهران و پروازهای سایر شرکت‌های هواپیمایی، تاریخ سفر خود را ابزار جستجوی همین صفحه وارد کرده و با بررسی بلیط‌های موجود، پرواز متناسب با برنامه سفرتان را رزرو کنید.

جریمه کنسلی بلیط کلن تهران هوایی

مسافرانی که به‌علت ایجاد تغییر در برنامه‌ سفرشان، نیاز به کنسل‌کردن بلیط خود دارند، می‌توانند این کار را به‌صورت آنلاین در سامانه تریپ انجام دهند. بر همین اساس، ما از استرداد وجه پس از کنسلی بلیط هواپیما کلن به تهران پشتیبانی می‌کنیم. بااین‌حال، پیش از رزرو پرواز، حتماً به مشخصات بلیط مورد نظر خود توجه داشته باشید؛ چراکه امکان کنسل‌کردن پرواز از کلن به تهران چارتری و لحظه آخری وجود ندارد. همچنین، برای میزان جریمه کنسلی نیز نمی‌توان عدد دقیقی را بیان کرد. بنابراین باید از گزینه «رزرو بلیط»، مشخصات دقیق بلیط خود را مطالعه کنید تا از شرایط استرداد آن براساس نوع ایرلاین، باخبر شوید.

قیمت پرواز کلن به تهران ایران ایر یا ایرلاین های خارجی؟

شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی قیمت بلیط کلن تهران را با توجه به کلاس پروازی، تاریخ سفر و سایر ویژگی‌های پرواز تعیین می‌کنند. بنابراین، برای رزرو پروازهای آلمان به ایران، شما باید بلیط‌های ایرلاین‌های گوناگون را به‌صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید. به همین منظور، ما با تمام ایرلاین‌ها همکاری می‌کنیم، تا لیست کامل پروازهای آلمان به مقصد ایران را در اختیارتان بگذاریم. برای مقایسه پرواز ایران ایر کلن به تهران با سایر بلیط‌های شرکت‌های هواپیمایی، می‌توانید از ابزار جستجوی همین صفحه استفاده کنید.

قیمت بلیط کلن تهران چارتری و نحوه رزرو آن

در بسیاری از مواقع، همه یا بخشی از صندلی‌های پرواز آلمان به ایران توسط شرکت‌های گردشگری اجاره می‌شوند. این شرکت‌ها بلیط هواپیما کلن تهران را به‌صورت چارتری در اختیار مسافران می‌گذارند. درصورتی‌که پروازهای چارتری تا لحظات آخر تکمیل نشود، شرکت چارترکنندهٔ ایرانی یا خارجی قیمت بلیط‌های آلمان به مقصد ایران را کاهش می‌دهد تا هیچ‌کدام از صندلی‌های پرواز خالی نماند. بنابراین، بلیط هواپیما تهران چارتری گزینه بسیار مطلوبی برای سفر ارزان‌قیمت به ایران است.

ازآنجایی‌که هم‌وطنان ساکن آلمان نیز به این بلیط‌ها علاقه‌ دارند، سامانه تریپ با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، انواع پروازهای چارتری بین این دو کشور را به شما ارائه می‌دهد. برای مشاهده پرواز کلن تهران ایران ایر چارتری، پس از جستجوی پروازها، از باکس «نوع بلیط»، گزینه «چارتری» را انتخاب کنید.

مدت زمان پرواز کلن به تهران و فاصله هوایی این دو شهر

این دو شهر در فاصله هوایی ۳۸۸۷ کیلومتری یکدیگر قرار گرفته‌اند. مدت پرواز کلن تهران نیز حدود ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه است. بااین‌حال، همهٔ پروازهای این مسیر به‌صورت مستقیم نیستند؛ بنابراین، پروازهایی که در یک کشور ثانیه توقف می‌کنند، نسبت به پروازهای ایران ایر یا هواپیمایی‌های آلمان طولانی‌تر خواهد بود. برای اطلاع از مدت‌زمان دقیق پرواز، روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کرده و مشخصات بلیط هواپیما کلن تهران را مطالعه کنید.

ساعت پرواز ایران ایر از کلن به تهران

روزهای پرواز ایران ایر از کلن به تهران سه‌شنبه و جمعهٔ هر هفته است. پروازهای روز سه‌شنبه در ساعت ۲۲:۴۰ فرودگاه کلن را ترک می‌کنند و در ساعت ۰۵:۲۵ صبح فردا به تهران می‌رسند. پروازهای جمعه نیز در ساعت ۱۵:۳۰ انجام می‌شوند و در ساعت ۲۲:۱۰ شب، در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین می‌نشینند. بااین‌حال، احتمال دارد که در برخی از فصل‌ها، ساعت پرواز کلن به تهران با تغییر مواجه شود.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کلن به تهران

اغلب هم‌وطنان ساکن آلمان ترجیح می‌دهند که در سفر کلن تهران پرواز خود را به‌صورت آنلاین و با پرداخت ریالی رزرو کنند. ازاین‌طریق، محدودیت‌های استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی از میان برداشته می‌شود و دانشجویان، گردشگران و ساکنان آلمان می‌توانند به‌راحتی به تهران سفر کنند. برای پاسخگویی به نیاز مسافران، سامانه تریپ با تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی همکاری می‌کند تا امکان خرید بلیط هواپیما کلن تهران را به‌صورت آنلاین و با ارزان‌ترین قیمت برای مسافران عزیز فراهم کند.

خرید و رزرو بلیط هواپیمای کلن آلمان به تهران از تریپ

سامانه جامع پروازهای تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط هواپیما ارزان امکان رزرو پروازهای بین این دو کشور را بدون واسطه و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است. همکاری‌های گسترده تریپ با تمام ایرلاین‌ها و برخورداری از برترین فناوری حوزه هواپیمایی، به ما اجازه می‌دهد تا مسیر کلن به تهران پرواز سیستمی، چارتری و لحظه آخری را با قیمت‌هایی رقابتی به شما ارائه ‌دهیم. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید از داخل ایران یا آلمان، با استفاده از سامانه یا نرم‌افزارهای اندروید و آی‌اواِس تریپ، قیمت پروازهای بین این دو کشور را با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب‌ترین گزینه را رزرو کنید.

به همین منظور، تاریخ سفر خود را در ابزار جستجوی همین صفحه وارد کرده و قیمت بلیط کلن تهران را مشاهده کنید. ابزارهای مرتب‌سازی «ارزان‌ترین»، «زودترین» و «سریع‌ترین» نیز به شما اجازه می‌دهند تا برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر به ایران داشته باشید. پس از اینکه پرواز مورد نظر خود را انتخاب کردید، برای تکمیل فرایند خرید، روی گزینه «رزرو بلیط» کلیک کنید. در صفحه بعد، اطلاعات مسافران را ارائه دهید و با انتقال به درگاه بانکی، بلیط کلن به تهران ایران ایر یا ایرلاین مورد نظر خود را رزرو کنید.
تریپ
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کلن به تهران

پرواز ایران ایر از کلن به تهران چه روزهایی است؟

پروازهای ایران ایر از کلن به تهران در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته برنامه‌ریزی شده‌اند.

قیمت بلیط هوایی کلن تهران پرواز مستقیم چقدر است؟

قیمت بلیط کلن به تهران با پرواز مستقیم براساس نوع ایرلاین (ایرانی یا خارجی)، کلاس پروازی، تاریخ سفر و مدل هواپیما تعیین می‌شود.

طول پرواز کلن به تهران چند ساعت طول می‌کشد؟

مدت پرواز کلن تهران در شرایط آب‌وهوایی مناسب، حدود ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه است.

محدودیت بار و جریمه افزایش بار در پروازهای کلن تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز و جریمه اضافه‌بار در پرواز کلن به تهران، توسط شرکت هواپیمایی تعیین می‌شود. به‌طور کلی، بار مجاز در این پروازها بین ۲۰ تا ۳۵ کیلوگرم در نظر گرفته شده است. همچنین، جریمه اضافه‌بار در پرواز کلن به تهران، به‌ازای هر کیلوگرم بار اضافه، برابر با ۱ درصد از مبلغ بلیط خریداری‌شده خواهد بود.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc