https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما یزد به استانبول

تغییرات قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول

استانبول پنجمین شهر پرجمعیت جهان است و تنها کلان‌شهر دنیاست که در دو قاره واقع شده است و سرشار از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ست. هر روزه از شهر یزد پروازهایی به سمت استانبول انجام می‌شود. پرواز یزد به استانبول به صورت مستقیم انجام نمی‌‌شود و در شهر تهران توقف دارد. مسافران باید در تهران فرودگاه خود را عوض کرده و از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی بروند. بسته به مدت زمان توقف در تهران که می‌تواند از چند ساعت تا چندین روز طول بکشد، زمان سفر نیز تغییر می‌کند. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول را بدست مشتریان عزیز برسانیم.

تریپ
خرید بلیط هواپیما یزد استانبول یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز یزد به استانبول را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یزد استانبول را از مجموعه متنوع پرواز چارتر یزد به استانبول خریداری کنید.
انواع قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما یزد به استانبول را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یزد به استانبول را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یزد به استانبول را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یزد به استانبول را برای شما عزیزان فراهم کند.
در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری یزد به استانبول از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری یزد به استانبول هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتر یزد به استانبول از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
مدت پرواز بین یزد به استانبول با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز یزد به استانبول در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز یزد به استانبول هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز یزد به استانبول آن ایرلاین را مشاهده کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط یزد به استانبول

فاصله هوایی یزد استانبول چقدر است؟

فاصله هوایی یزد تهران حدود 505 کیلومتر و تهران استانبول در حدود 2057 کیلومتر می‌باشد.

مدت زمان پرواز یزد به استانبول چقدر است؟

مدت زمان پرواز یزد به استانبول به شدت به مدت زمان توقف پرواز دارد. از شهر یزد پرواز مستقیمی به سمت استانبول وجود ندارد و تمامی پروازها ابتدا به سمت تهران است. بسته به مدت زمان توقف در تهران، مدت زمان سفر شما نیز ممکن است طول بکشد. مدت زمان پرواز از یزد به تهران یک ساعت و 10 دقیقه و از تهران به استانبول 3 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد.

چگونه بلیط هواپیما یزد به استانبول ارزان بخریم؟

از آنجایی که بلیط‌های مسیر یزد به استانبول معمولا سیستمی هستند پس شما می‌توانید با خیال راحت بلیط‌های آینده را بررسی کرده و زمان‌های ارزان‌تر را برای خرید بلیط انتخاب کنید. ضمنا با توجه به اینکه در ایام عید و تعطیلات و در فصل تابستان میزان مسافرت به استانبول بالاست، برای خرید بلیط هواپیما یزد به استانبول با قیمت ارزان در زمان دیگری مانند فصل زمستان اقدام کنید.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما یزد به استانبول چه زمانی است؟

فصل بهار تا اوایل پاییز از لحاظ آب و هوایی بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما از یزد به استانبول است.

بهترین زمان خرید بلیط چارتر یزد به استانبول چه زمانی ست؟

فصل زمستان بهترین زمان خرید بلیت چارتر یزد به استانبول می‌باشد.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc