https://gateway.trip.ir/api/

لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی

به روز رسانی: 06 خرداد ، 1403 اخبار گردشگری

لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی

لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) تا تاریخ 1403.01.27

مدیرعامل شرکت فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: تا 6 صبح فردا کلیه پروازها لغو شده است.

سعید چلندری در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به دنبال حمله پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی اسرائیل که در پاسخ به حمله چندی پیش این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، بیان کرد: براساس اطلاعیه صادره هوانوردی از سازمان هواپیمایی کشوری تا 6 صبح فردا دوشنبه (1403.01.27) کلیه پروازها لغو شده است.

وی درباره اینکه باطل شدن پروازها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ بیان کرد: اگر این هشدار تمدید نشود، پروازها برقرار خواهد بود و اگر تمدید شود، باطل شدن پروازها ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همچنین در خصوص وضعیت پروازهایی که باطل شده است، توضیح داد: بعد از اینکه پروازها برقرار شود، شرکت‌های هواپیمایی برای جابه‌جایی مسافران برنامه‌ریزی می‌کنند.

پیش از این هم شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرده بود با توجه به هشدار صادر شده، پروازهای فرودگاه مهرآباد، شیراز، اصفهان، بوشهر، کرمان، ایلام، سنندج و فرودگاه‌های غرب کشور تا ساعت 6 صبح فردا (27 فروردین) باطل شده است.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc